Jump to content
compu

Soovitatav jalats

Recommended Posts

Kas keegi oskab soovitada mõnda head jalatsit jõusaali millega jalad ka hingata saaks.

olen proovinud tosse... kisub motivatsiooni alla sest jõusaalides on alati vastikult palav.

plätasid.... vajusid raskuste all jube mõlki, asi oli selles et pehm materjal.

vb peaks kasutama kõva tallaga plätasid?

või hoopis jõusaali jaoks mõeldud tosse, korra märkasin sportlandis mitu kuud tagasi aga nüüd pole neist kippu ega kõppu.

mida te ise kannate ja miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel, kui tuju poksikotti taguda või tõsine jalatrenn ees ootab, siis mugavuse pärast tossud(kuigi palav on). Samas kasutan ka ühtesid Columbia sandaale - täitsa mõnus, jalg hingab ilusti ja ei lähe haisema. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tavalised tossud, ei lähe haisema ega miskit. Ei tohi vaid jalatseid pärast trenni jätta kotti kopitama ja muidugi - samade sokkidega (ehk siis pesemata sokkidega) poleks ka soovitav teist trenni teha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on mingid vanad bullsi papud, jubehead on. Kuid on väga kulunud. Käin nendega nii kaua kuni saab maha kanda. :rolleyes:

Mõndades jõusaalides ei saa plätudega ollagi (ebasportlikud jalanõud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on väga olulised ka sokid mis on tossude sees.

Ise kannan tosse, ei saa aru küll et palav oleks, olen ka sandaale kandnud, aga tossud on jõusaali jaoks natuke mugavamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tossude ja ketside vahe on see, et tossud toetavad rohkem

erandiks rulatajateketsid, mis on spetsiaalselt ehitatud nii, et veel paremini kaitseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ka tossudega, aga aeg-ajalt lasen tossude sisse spets. pihustit, mis ei lase jalatsitel haisema minna, kuigi sokid on ikka märjad, kui trenni lõpetan (eriti, kui tulen spinnist või aeroobikast). Hetkel kasutan lavendlilõhnalist pihustit. Ja ega muu ei aita, kui tuleb sokke pesta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan adidase tõstmis jalanõusi ja olen väga rahul, veits soolased olid aga ära tasusid.

Oleneb mida sa teed seal, kui kükid ja teed jõutõmbeid siis oleks need suht kasulikud. Kui kasutad põhiliselt aint masinaid siis pole mõttet.

Ise sain enda omad viru tn poest, kõige pealt käisin laost otsimas ja sealt öeldi et seal on viimased kuna adi lõpetas nendega lepingu ja enam sisse ei too.

http://www.nerlinger.com/dpshopgrafiken/05...rk2_53799_b.jpg

midagi sarnast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maadlussaapaid kasutan. Seni rahul. Aga ma ei aja ka suuri raskuseid taga, lihtsalt et jalg toestatud oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×