Jump to content
bullz-eye

treening

Recommended Posts

et siis teen kaks korda päevas trenni..jõutreeningut teen esimesesna, tavaliselt kell 17.00 - 18.30..söön õhtust kella 19.00 paiku. ning tund aega peale õhtusööki teen veel aeroobset trenni 1h-2h...nt jooksen, suusatan olenevalt lumeoludest...3x nädalas teen 2 treeningut päevas, 2 päeva puhkan ning 2 teen veel aeroobset treeningut. Kas selline kava on yldiselt kasulik???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis teen kaks korda päevas trenni..jõutreeningut teen esimesesna, tavaliselt kell 17.00 - 18.30..söön õhtust kella 19.00 paiku. ning tund aega peale õhtusööki teen veel aeroobset trenni 1h-2h...nt jooksen, suusatan olenevalt lumeoludest...3x nädalas teen 2 treeningut päevas, 2 päeva puhkan ning 2 teen veel aeroobset treeningut. Kas selline kava on yldiselt kasulik???

Ma miskipärast kahtlen sellise trenni kasulikkuses, aga ma pole ka õige inimene selle vastama. Siiski avaldan arvamust, et mõttekam oleks teha siis pigem üks trenn hommikul ja teine trenn õhtul...mitte aga kaks trenni õhtul ja nende vahel veel mingi naljakas söömine...

Aga eks ootab targemate postitusi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis teen kaks korda päevas trenni..jõutreeningut teen esimesesna, tavaliselt kell 17.00 - 18.30..söön õhtust kella 19.00 paiku. ning tund aega peale õhtusööki teen veel aeroobset trenni 1h-2h...nt jooksen, suusatan olenevalt lumeoludest...3x nädalas teen 2 treeningut päevas, 2 päeva puhkan ning 2 teen veel aeroobset treeningut. Kas selline kava on yldiselt kasulik???

Sul mingi kohutav ülekaal või?Äkki oleks mõtekam siukse tambi asemel söömine üle vaadata?Kardetavasti oled viinud oma organismi kokkuhoiu rezhiimi ...

Ja mida üldse tahad saavuta,mis eesmärgiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks sa teed need nii järjest, kui sa põhimõtteliselt teed kohe teise trenni otsa minimaalse pausiga siis organims on eelmisest trennist juba nii väsinud ma soovitaks 1päev teha jõutrenni jajärgmine päev teha jooksutrennni :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes ei poolda ma sellist treeningmetoodikat, et ca 1,5 tundi paus ja uus trenn, siin on kaks varianti kas hommik ja õhtu või üks pikk trenn jõusaal + pikem aeroobne, sain aru et ajaliselt saab ainult õhtu teha. Ürita ikka pikki trenne eraldi päevadel hoida, on tulemus parem, ära sa võid teha need ka üksteise järel, kuid ma kahtlen selle kasulikuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×