Jump to content
roulling

piim

Recommended Posts

mul siuke küsimus et kõik joovad mingi mahla ja vee või ma ei tea millega shake

aga majoon piimaga:D nagu hullult hea minu arust aga kas see on siis vähem kasulik kui veega näiteks? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida rasvasem piim on, seda aeglasemalt valk imendub

peale trenni vee v mahlaga, muul ajal pane või piimale rasva juurde:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siuke küsimus et kõik joovad mingi mahla ja vee või ma ei tea millega shake

aga majoon piimaga:D nagu hullult hea minu arust aga kas see on siis vähem kasulik kui veega näiteks? :P

Mina kasutan erinevaid lisandeid rasvavaba Milla piimaga ning see on tõesti hea! Püüa lisandeid kasutada just rasvata piimaga, kui piim nii väga meeldib! Tavalise veega on minu arvates osad lisandid päris lurr ja ausalt öeldes mahlaga proteiinipulbrit ei kujuta ka hästi ette! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hansapank ostab milla piima kohvile kuna see säilib kuid..... nagu et tuumapiim super realiseerimis tähtajaga:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kasutan erinevaid lisandeid rasvavaba Milla piimaga ning see on tõesti hea! Püüa lisandeid kasutada just rasvata piimaga, kui piim nii väga meeldib! Tavalise veega on minu arvates osad lisandid päris lurr ja ausalt öeldes mahlaga proteiinipulbrit ei kujuta ka hästi ette! :rolleyes:

arvata on PIIM ROKIB SAJA SEE ON SADA korda parem kui mingi õlle:D

näiteks ainukesed head asjad koolis on piimaaparaadid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kasutan erinevaid lisandeid rasvavaba Milla piimaga ning see on tõesti hea! Püüa lisandeid kasutada just rasvata piimaga, kui piim nii väga meeldib! Tavalise veega on minu arvates osad lisandid päris lurr ja ausalt öeldes mahlaga proteiinipulbrit ei kujuta ka hästi ette! :rolleyes:

Ka piimarasva kahjulikkus ja rasvavabade piimatoodete ülemäärane ülistamine on vaieldav. Nimelt ei suuda organism rasvatutest piimasaadustest omastada mineraalaineid, kaltsiumi ja magneesiumi. Rasvlahustuvad vitamiinid puuduvad neis aga sootuks.

Milleks seda valget vett juua?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka piimarasva kahjulikkus ja rasvavabade piimatoodete ülemäärane ülistamine on vaieldav. Nimelt ei suuda organism rasvatutest piimasaadustest omastada mineraalaineid, kaltsiumi ja magneesiumi. Rasvlahustuvad vitamiinid puuduvad neis aga sootuks.

Milleks seda valget vett juua?

täpselt+lisaks olen ma lugend mingist kokaraamatust mingi kohupiima või piimatoodete raamat oli kus kirjutas et päris rasvavaba piim on mõtetu kuna siis ilma rasvata ei omastavat organism täisväärtuslikku valku, et mis läheb siis kaduma.

nyyd ma usun et ka valk ei toimi ilma rasvata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka piimarasva kahjulikkus ja rasvavabade piimatoodete ülemäärane ülistamine on vaieldav. Nimelt ei suuda organism rasvatutest piimasaadustest omastada mineraalaineid, kaltsiumi ja magneesiumi. Rasvlahustuvad vitamiinid puuduvad neis aga sootuks.

Milleks seda valget vett juua?

Ma joon seda tavalist, korralikku piima, aga ega see midagi paremaks ei tee. Vend Vähi kõrval näen ikka kleenuke välja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×