Jump to content
Talis

Õlu

Recommended Posts

Kuidas mõiub õlu kui ma teen trenni ja joon valku ja kretiini ?

Ja kas õlle kõhust on võimalik lahti kuidagi saada ? :rolleyes:

No ma ei tea, üks õlu vast ei mõju väga hästi, nelipaki puhul võid ennast suht hästi juba tunda. Kasti õlle suur mõju on garanteeritud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi siin foorumis mingi näpuka teeb, siis on kaarnakari ikka kohe kohal. Loodetavasti saite nüüd ise ka oma palakesed kätte. Jõudu!!! :rolleyes:

OK, vaatame siis üle, mida tähendab Talise näpukas.

Kuidas mõjub õlu, kui ma teen trenni ja joon valku ning kreatiini ?

Kas õllekõhust on võimalik kuidagi lahti saada ?

Üldiselt on sellega nii, et asi muutub häirivaks hetkest, mil erandist (näpukast?) saab reegel. Neid teemasid on siin foorumis küllaga.

Muudetud kasutaja Marielito poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiline ju et ei ole võmalik kui ja jood õlut :rolleyes:

Kui päevas ühe õlle paned,pole midagi!Kui aga lased 4-paki või rohkem päevas,siis tekib loomulikult raskusi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täitsa konkreetseks numbriks võib pidada meestel 2-3 annust .... või leiad sa selles midagi mittekonkreetset ... ???? ja kui siis mida ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täitsa konkreetseks numbriks võib pidada meestel 2-3 annust .... või leiad sa selles midagi mittekonkreetset ... ???? ja kui siis mida ...

:lol:

Kas sa lähed näiteks bensiinijaama ja tangid paaki 3 annust kütust? :D ...või hoopis äkki ikkagi 3 liitrit kütust? :rolleyes:

Ma keeldun seda uskumast, et sa tõsimeeli seesuguse kommentaari kirjutasid, greenu. Tahtsin just "Viina" rubriigis mainida, et sa oled keskmisest õlletarbijast märksa arukam ja mõistlikum, kuid nüüd seadsid sa selle kahtluse alla. Ei, ma ikkagi arvan, et sa viskad lihtsalt nalja puhtalt eksperimendi mõttes, et näha, kuidas ma reageerin...:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:lol:

Kas sa lähed näiteks bensiinijaama ja tangid paaki 3 annust kütust? :D ...või hoopis äkki ikkagi 3 liitrit kütust? :rolleyes:

Ma keeldun seda uskumast, et sa tõsimeeli seesuguse kommentaari kirjutasid, greenu. Tahtsin just "Viina" rubriigis mainida, et sa oled keskmisest õlletarbijast märksa arukam ja mõistlikum, kuid nüüd seadsid sa selle kahtluse alla. Ei, ma ikkagi arvan, et sa viskad lihtsalt nalja puhtalt eksperimendi mõttes, et näha, kuidas ma reageerin...:lol:

1 annus alkoholi on ju paika pandud kogus .... wikipedia ütleb 1 annuse alkoholi kohta allpool olevat ...

One unit equates to 10ml of pure ethanol (approx. ⅓ fl. oz. American). A typical large glass or pint of beer contains approximately 2 units. A shot (25ml) of 40% spirit contains exactly 1 unit.

seega 25ml viina oleks 1 annus .... et ikkagi jään endale kindlaks .... 3 annust on konkreetne kogus ... 75ml viina või siis poolteist kannu õlut......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot, palju siis üks annus õllet on?

Krt, pimedaks kisub vist :rolleyes:

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×