Jump to content
roulling

selg

Recommended Posts

TERVIST MUL ON SELLEINE KÜSIMUS ET MUL ON RINNAPÄEV JAOTATUD KAHEKS et 1päev on ühed harjutused ja 2 päev teised harjutused niimoodi kordamööda, ehk siis teen neid vaheldumisi olen nagu väga rahul sellega

aga ma tahaks selja ka 2 jaotada praegune seljapäev hõlmab mul selga, õlatagaosa

kava

lõuatõmbamine 3 x 6 -10

ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 4 x 12

ploki tõmbed vastu kõhtu vastu 3 x 12

bullover 3 x 10

Õlatagaosale lendamine 4 x 12

trapetsile õlakehitused kangiga 4 x 10

jõutõmme 4 x 8

selline küsimus siis et tahaks selja ka 2 päevaks jaotada et lihased ära ei harjuks ja särki värki et siis oleks intensiivsus ka parem, ma tahaks jätta alles jõutõmbe ja kangitõmbed vastu kõhtu, ja osad asjad 2 päeva jaoks asendada panna sinna näiteks bloki tõmbed istudes ülevalt rinnale ja seljale ( arvan et ehk superseeriates need) ja deltalihasele ka midagi aga just nagu see järjekord :rolleyes: ja äkki oskate panna sinna vahele mõne hea harjutuse mis selga laiemaks teeks :P

ma loodan et saite küsimusest aru ja tänan teid ette vastuste eest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea strateegia, tegin ise ka vahepeal nii. Mina tegin nii et üks seljapäev(pikemad kordused 6-10) on lõuatõmme, kukla taha masinal ja veel mõned ja teine päev suts raskem jõutõmme ja kangiga tõmbed ettekallutades(korduste arvud 3-8) Ja iga nädal see seljapäev vaheldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea strateegia, tegin ise ka vahepeal nii. Mina tegin nii et üks seljapäev(pikemad kordused 6-10) on lõuatõmme, kukla taha masinal ja veel mõned ja teine päev suts raskem jõutõmme ja kangiga tõmbed ettekallutades(korduste arvud 3-8) Ja iga nädal see seljapäev vaheldus.

on küll jah sest siis ei harju lihased ära ja saavad erinevaid stiimuleid:) aga miks sul see korduste arv 3 - 8 on mul on ikka 8 - 12?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TERVIST MUL ON SELLEINE KÜSIMUS ET MUL ON RINNAPÄEV JAOTATUD KAHEKS et 1päev on ühed harjutused ja 2 päev teised harjutused niimoodi kordamööda, ehk siis teen neid vaheldumisi olen nagu väga rahul sellega

aga ma tahaks selja ka 2 jaotada praegune seljapäev hõlmab mul selga, õlatagaosa

kava

lõuatõmbamine 3 x 6 -10

ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 4 x 12

ploki tõmbed vastu kõhtu vastu 3 x 12

bullover 3 x 10

Õlatagaosale lendamine 4 x 12

trapetsile õlakehitused kangiga 4 x 10

jõutõmme 4 x 8

selline küsimus siis et tahaks selja ka 2 päevaks jaotada et lihased ära ei harjuks ja särki värki et siis oleks intensiivsus ka parem, ma tahaks jätta alles jõutõmbe ja kangitõmbed vastu kõhtu, ja osad asjad 2 päeva jaoks asendada panna sinna näiteks bloki tõmbed istudes ülevalt rinnale ja seljale ( arvan et ehk superseeriates need) ja deltalihasele ka midagi aga just nagu see järjekord :rolleyes: ja äkki oskate panna sinna vahele mõne hea harjutuse mis selga laiemaks teeks :P

ma loodan et saite küsimusest aru ja tänan teid ette vastuste eest:)

väga imelik- jõu tõmbega treenid selja sirutajat- siis ühel päeval teed selja sirutajat + pool seljalailihast ja teinepäev pool seljalailihast. kas need 2 päeva on järjest sul? et teed seljale siis ja rinnale kax päeva järjest trenni? töötad yxpäev lihase läbi ja teinepäev teed sama lihast mis taastumata ja alles hakkab valutama? kummaline lihtsalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga imelik- jõu tõmbega treenid selja sirutajat- siis ühel päeval teed selja sirutajat + pool seljalailihast ja teinepäev pool seljalailihast. kas need 2 päeva on järjest sul? et teed seljale siis ja rinnale kax päeva järjest trenni? töötad yxpäev lihase läbi ja teinepäev teed sama lihast mis taastumata ja alles hakkab valutama? kummaline lihtsalt

esiteks mul oli 1 kava päev märgitud aint sest ma tahangi nõu kuidas teine päev teha ja esiteks einstein ma ei tea enamik inimesi saaks sellest aru et ma teen neid kordamööda et 1nädal 1 kava rinnala ja teinepäev teist erinevatel nädalatel mitte järjest. aga olen ka järjest teind 2 päeva rinda erinevate harjutustega seda väga hbarva aga mulle isiklikult annab vääga suure doonuse

ma ei tea kuidas sa siit välja lugesid et ma neid järjest teen :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TERVIST MUL ON SELLEINE KÜSIMUS ET MUL ON RINNAPÄEV JAOTATUD KAHEKS et 1päev on ühed harjutused ja 2 päev teised harjutused niimoodi kordamööda, ehk siis teen neid vaheldumisi olen nagu väga rahul sellega

aga ma tahaks selja ka 2 jaotada praegune seljapäev hõlmab mul selga, õlatagaosa

kava

lõuatõmbamine 3 x 6 -10

ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 4 x 12

ploki tõmbed vastu kõhtu vastu 3 x 12

bullover 3 x 10

Õlatagaosale lendamine 4 x 12

trapetsile õlakehitused kangiga 4 x 10

jõutõmme 4 x 8

selline küsimus siis et tahaks selja ka 2 päevaks jaotada et lihased ära ei harjuks ja särki värki et siis oleks intensiivsus ka parem, ma tahaks jätta alles jõutõmbe ja kangitõmbed vastu kõhtu, ja osad asjad 2 päeva jaoks asendada panna sinna näiteks bloki tõmbed istudes ülevalt rinnale ja seljale ( arvan et ehk superseeriates need) ja deltalihasele ka midagi aga just nagu see järjekord :rolleyes: ja äkki oskate panna sinna vahele mõne hea harjutuse mis selga laiemaks teeks :P

ma loodan et saite küsimusest aru ja tänan teid ette vastuste eest:)

täiesti ebaloogiline ja ajuvaba. pole yhtegi atleeti kuulnud nii treenimas et mitupäeva sama lihast järjest teha. mõned nolgid on kes teevad saalis sama asja mitupäva järjest või igapäev sama.

selga jaotada tahad siis tee üks päev selja sirutaja- jõutõmme ja ka muu sirutaja harjutus ja teine päev lailihase harjutused nagu ylevalt alla tõmbed ja eest taha tõmbed.

rinna värki ei mõista sul ka et üks päev treenid lihase haigeks vahetpole mis harjutustega teine päev(järgmine) teed veel taastumata haigele lihasele? olex siis see teinepäev teiste harjutustega mõnepäevase vahe pärast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks mul oli 1 kava päev märgitud aint sest ma tahangi nõu kuidas teine päev teha ja esiteks einstein ma ei tea enamik inimesi saaks sellest aru et ma teen neid kordamööda et 1nädal 1 kava rinnala ja teinepäev teist erinevatel nädalatel mitte järjest. aga olen ka järjest teind 2 päeva rinda erinevate harjutustega seda väga hbarva aga mulle isiklikult annab vääga suure doonuse

ma ei tea kuidas sa siit välja lugesid et ma neid järjest teen :rolleyes:

ära aja asja keeruliseks ma soovitan sul lihtsat kava mida ma 10 aastat teind:

1 päev rind 2.päev selg(lail.) 3.päev õlg(delta+ tarpets) 4. päev jalg(reied + sääred)

väikse muutusega põhim. sama kava: 1. rind+ triic 2. selg+biic 3 delta + trapets 4. jalad kõhtu võid panna paar korda nädalas lisax

need põhi kavad mida tehakse-kogenud kulturistid ja muud mai kujuta ettegi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SAAGE ARU LÕPUKS MA EI TEE 2 PÄEVA JÄRJEST RINDA MA TEEN 1 KORRA ÄRA JA SIIS JÄRGMINE NÄDAL JÄRGMISEL RINNATRENNIL TEEN ALLES TEISTMOODI RINDA

MA LOODAN ET NÜÜD ON MÕISTETAV kõigile :rolleyes:

saad aru siis pole sul jaotatud rinnatrenn kaheks ju vaid sa teed eri trennidel lihtsalt erinevaid harjutusi mis on ka täiseti loomulik, igatrenn tulebgi teha väheke muudatusi ja erinevaid harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära aja asja keeruliseks ma soovitan sul lihtsat kava mida ma 10 aastat teind:

1 päev rind 2.päev selg(lail.) 3.päev õlg(delta+ tarpets) 4. päev jalg(reied + sääred)

väikse muutusega põhim. sama kava: 1. rind+ triic 2. selg+biic 3 delta + trapets 4. jalad kõhtu võid panna paar korda nädalas lisax

need põhi kavad mida tehakse-kogenud kulturistid ja muud mai kujuta ettegi

mu kava on 1 päev: rind, biits, käsivars 2 päev: jalg 3 päev:selg, õlatagaosa 4päev:õlaesi ja keskosa ja triitseps, mõjub hästi

noo ma saan aru jah aga ma olen suht palju foorumites ringi vaadand ja ma tahan ka samasuguste muudatustega teha nagu sul aga äkki sa oled nii kena ja ütled mis harjutusi sa nendel päevadel seljale teed? oleksin mega tänulik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mu kava on 1 päev: rind, biits, käsivars 2 päev: jalg 3 päev:selg, õlatagaosa 4päev:õlaesi ja keskosa ja triitseps, mõjub hästi

noo ma saan aru jah aga ma olen suht palju foorumites ringi vaadand ja ma tahan ka samasuguste muudatustega teha nagu sul aga äkki sa oled nii kena ja ütled mis harjutusi sa nendel päevadel seljale teed? oleksin mega tänulik

rind läheb triicaga paremini sest rinnaga triitseps pool täis peale rinna trenni. ja biitseps on poolenisti tehtud kui selja lailihast teed.

lailihasele: lõuatõmbed ja seejarel ülevalt alla plokitõmbed algul laiaga pärast kitsaga(haare) ja need ülevalt alla tõmbed ja lõuatõmme samapõhimettega harjutus ja teen mõlemad enamasti ette rinnale mitte kuklataha.

seejärel eest taha tõmbed kas siis plokil ühekäega kyljele või kahekäegakõhuni. veel võib hantlit küljelt yles tõsta pingile toetudes või siis kangi ettekallutatult kõhule- samapõhimõttega harjutused lailihasele ja igakord vahetan neid harjutusi ja valin midagi nendest

teine asi on seljasirutaja- mille baasharjutus on jõutõmme. saad vastaval pingil ka teha seljasirutajat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Jõutõmbel töötab lailihas ka, lisaks praktiliselt kõik lihased , see ei ole ju isoleeritud harjutus , et ainult sirutaja töötab.

2. Üks trenn tee näiteks jõutõmme pluss horisontaalsed tõmbed ; blokiga , kangiga jne.

Teine trenn vertikaalsed tõmbed; kitsa haardega , laiaga ,pluss pullover.

3. Korralik "pump" on garanteeritud ja ületreening ei tule ka nii kergelt, jõudu tuleb juurde kõigi harjutustes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Jõutõmbel töötab lailihas ka, lisaks praktiliselt kõik lihased , see ei ole ju isoleeritud harjutus , et ainult sirutaja töötab.

2. Üks trenn tee näiteks jõutõmme pluss horisontaalsed tõmbed ; blokiga , kangiga jne.

Teine trenn vertikaalsed tõmbed; kitsa haardega , laiaga ,pluss pullover.

3. Korralik "pump" on garanteeritud ja ületreening ei tule ka nii kergelt, jõudu tuleb juurde kõigi harjutustes.

ikka palju asju töötab teistelihastega koos. lamades surumisel rinda teed töötab ka lisaks rinnale triits ja õlg ja lailihast teed töötab ka biitseps...jne.

aga teha korralikult jõutõmmet(muidugi töötavad ka teised lihased muidu ei seisaks jalgel pystigi) siis tunda pärast mitmeid seeriaid et seljasirutaja on kuradi valus ja väsind ja lailihases pole ma kyll mingit pumba efekti veel tund- otseselt lailihasega sa ei tõmba ju midagi kangi alt üles ega eest taha. puhtalt ikka sirutaja lihasega ajad selja sirgu ja mu meelet töötab teisena kõvasti veel tuharalihas ja vb vähe jalg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka palju asju töötab teistelihastega koos. lamades surumisel rinda teed töötab ka lisaks rinnale triits ja õlg ja lailihast teed töötab ka biitseps...jne.

aga teha korralikult jõutõmmet(muidugi töötavad ka teised lihased muidu ei seisaks jalgel pystigi) siis tunda pärast mitmeid seeriaid et seljasirutaja on kuradi valus ja väsind ja lailihases pole ma kyll mingit pumba efekti veel tund- otseselt lailihasega sa ei tõmba ju midagi kangi alt üles ega eest taha. puhtalt ikka sirutaja lihasega ajad selja sirgu ja mu meelet töötab teisena kõvasti veel tuharalihas ja vb vähe jalg

Ei viitsi vaielda , jõutõmbel sinu lailihas ei tööta , mul töötab. Kui tihti sa tõmmet teed ja milliste raskustega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×