Jump to content
Sussver

Kangide varastamine jõusaalist

Recommended Posts

Kas olete märganud, et teie poolt külastatavas jõusaalis on kadunud mingid suurused kangid?

Kas see on siis normaalne või?

Kui olete näinud ja kui märkate ,et keegi lahkub kangiga, siis minge juurde.

Rääkige oma kogemustest.

Minu arust jabur teema, kuhu see arutlelu peaks viima? - kuidas paremini varastada või vargusi takistada? Kui targemaid teemias pole :rolleyes: eks arutage :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea ma ükskord vahetasin peale trenni käisin pesemas ära topisin end riidesse ja hakkasin koju minema,aga jõusaalist välja minnes nägin kuidas üks jorss jalapressi koos raskustega minema lohistas :D:D:D:D :rolleyes:
Parim kommentaar :lol:

Ma küll ei kujuta ette kuidas jõusaali inventaari varastada ning kas tõesti jagub kellelgi sedavõrd palju ülbust, aga nt. Zelluloosis on juba viimased 2 nädalat 2x16 kg. ning 1x18 kg hantlid kadunud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalist otseselt ei ole näinud, et keegi midagi minema tassiks! Aga olen näinud kuidas tüüp ilma särgita, lühikestes pükstes, jalas ainult plätud poest 6 pudelit 1,5 l longerit välja tassis. Väga julm :lol::rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saalis kus ma käin oli alguses igatahes 4x5 kilo kettad nüüd vaid 2x5 kilo et kaks 5 kilost ketast on kuhugile kadunud ..... segab see siis kui keegi teine on need endale kasutusele võtnud ja siis on vaja endal mingit vahepealset raskust kangile panna ... siis kombineeri muust kokku :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pirita treki saalist pandi kunagi 30kg hantlid öösel pihta

kuradi suured poisid pidid olema..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellega on nii nagu on narkootikumide vedamisega üle piiri, see kang pistetakse lihtsalt ..... ja siis kõnnitakse vaikselt välja. Et siinsete daamide au mitte solvata (olen kuulnud, et nende ees ei tohi halbu sõnu öelda) jätan selle vahepealse sõna kõigile enda mõelda.

Noh igaljuhul on tõesti nõme kui mõni tüüp lahkub saalist kahtlaselt raske kotiga. Endal sellega küll kogemust pole aga ega see mulle ei meeldiks.

mõnel jõusaalil ei olegi registreerimis lauda,meil siin jõusaalis ka ei ole,lihtsalt tahad ja lähed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sussver kirjutas:Selliseid inimesi leidub ja teiste inimeste poolne tegevus on kasulik. Ei saa lugeda mõtetuks tegevuseks.

Kle mine lase ennast kontrollida, Sa peksad täiesti segast ju!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Ma käin sellises jõusaalis kus , kujutate ette või mitte , POLE HANTLEID !

Loomulikult väike koht ka aga no hantlid ju elementaarsed :o aga väikse vingumise ja ettepaneku peale saab ikka hantlid lõpuks :P

Ühesõnaga - sellest jõusaalist kus mina käin , ei ole midagi varastatud , kuigi igaüks kellel on võti võib igahetk sisse marssida ... seda kutsutakse viist Naabri Valve -ks :P Aga jah , väike koht kõik teavad kõiki , kuritegevust pole :P

Minuarust ikka VÄÄÄGA haige jõusaalist midagi varastada :rolleyes: midagi peab ikka püha ka olema , samahea kui läheksin kirikusse vargile !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust ikka VÄÄÄGA haige jõusaalist midagi varastada :rolleyes: midagi peab ikka püha ka olema , samahea kui läheksin kirikusse vargile !

no leidsid Sa ka võrdluse... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pirita treki saalist pandi kunagi 30kg hantlid öösel pihta

kuradi suured poisid pidid olema..

30kg pole ju nii raske hantel v kuidas? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tihti varastatakse jõusaalist mitte selleks,et kodus saaks treenida,vaid et asjad Kuusakoskisse vanarauaks viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega kangikettad odavad ei ole just, viieteist kilo eest käia välja 400 eek ei ole minuarust odav. kui vaadata seda et varastatakse ka tuhatoose mida endal vaja ei olegi siis ma ei imesta enam mitte millegi üle :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea ma ükskord vahetasin peale trenni käisin pesemas ära topisin end riidesse ja hakkasin koju minema,aga jõusaalist välja minnes nägin kuidas üks jorss jalapressi koos raskustega minema lohistas :lol::D:D:D :(

Kuradi tugev mees,kui ta Jalapressi koos raskustega minema viis.Mis ta võib siis kaaluda mingi 600kg vähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuradi tugev mees,kui ta Jalapressi koos raskustega minema viis.Mis ta võib siis kaaluda mingi 600kg vähemalt.

Murumets :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei jh ma ka ükskord nägin, et 2 tüüpi lambist hakkasid jalapresse ja kange ära vedama, ja uksetaga pistsid need kotti endale. maja ees ootas vana 89 a, sierra, käru taga, mingi mutt oli roolis... ju nad tahtsid koju ka endale

Ma nägin ükskord kuidas tüübid velotrenažööridega saalist välja väntasid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi 80-ndate lõpus löödi tartu tamme staadioni maadlussaali aken öösel sodiks ja viidi kogu raud minema. see oli küll valus, liiatigi polnud tol ajal võimalik poodi minna ja uut varustust osta. Aeg oli muidugi kantpeade kultuuri tõusuhari, vaesed mehed pidid ju ka trenni tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×