Jump to content
Sussver

Kangide varastamine jõusaalist

Recommended Posts

Kas olete märganud, et teie poolt külastatavas jõusaalis on kadunud mingid suurused kangid?

Kas see on siis normaalne või?

Kui olete näinud ja kui märkate ,et keegi lahkub kangiga, siis minge juurde.

Rääkige oma kogemustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oleks küsimus. mida sa jahud?????

keegi läheb kangiga lihtsalt minema ja mida mina siis tema juurde lähen ,oma mis ,kogemustest rääkima???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kogemused siis Nii?!. Ainuke mida märganud olen, et üks hanetl on üksik (Paarilist pole). Ülejäänud riistavara on senini alles.

Ja normaalne see küll ju pole :rolleyes: varastamine nagu iga teine :P

Aga sa ütled, "et kui keegi lahkub kangiga!":P Kuhu paganat ta selle topib? :D Püksi? Millegipärast arvan, et kui keegi selle kaasa võtaks siis arvaksin, et tegemist on kohaliku personaliga vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakalt kirjutatud post...aga tavalisel jõusaali külastajal on suhteliselt raske tuvastada, kes see on, kes asjaliku näoga inventari minema tassib. Eriti suuremates kohtades. Varastamine on muidugi rõve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole otseselt näinud, kuidas keegi midagi minema veab....küll aga on sellest saalist, kus mina treenin, juba pikemat aega üks 12kg hantel puudu. Küllap siis keegi "pani taskusse" ja jalutas minema. Minu jaoks müstika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea ma ükskord vahetasin peale trenni käisin pesemas ära topisin end riidesse ja hakkasin koju minema,aga jõusaalist välja minnes nägin kuidas üks jorss jalapressi koos raskustega minema lohistas :P:D:D:D :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen sellist asja Vinni jõusaalist kuulnud.. vb see linnalegend lihtsalt.

Pikad korvpalli poisid lükkaid kangi ülevalt jope krae vahelt sisse ja vöö vahelt püksi.. ja kõndisid nagu puu jalaga välja :P

pole seal ammu käind...a nii 3 a tagasi oli olukord suht nigel :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see Sussveri teema on ju ometi totaalne IDIOT CORNER topic!!!! Mode võiks juba rutem selle lingi teha!

Miks IDIOT CORNER? Probleem kui selline tegelikult täitsa eksisteerib! :rolleyes:

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et eks mõnedest keldrisaalidest ja sellistest väikestest kohtadest vb varastatakse jah üht-teist. Isiklikult pole sellist asja näinud, sest käin ikka normaalses kohas.

Vb sussveril on selline asi igapäevane- vendadel, kes tippklubides käivad ei oska jah seda ettegi kujutada ja mõtlevad, et see on lollakas postitus, aga kui poiss ei saa trenni teha, sest tema saalist varastatakse asjad ära, on ju jama küll. :rolleyes:

Aga kui mingi asi katki läheb ja seda ära ei parandata või jälle kuudeks kuhugi nurka parandamist ootama viiakse, on küll jama. Oli üks hea kõhupink, mida ma enam tervena näinud pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et eks mõnedest keldrisaalidest ja sellistest väikestest kohtadest vb varastatakse jah üht-teist. Isiklikult pole sellist asja näinud, sest käin ikka normaalses kohas.

Aga nendes väikestes kohtades käivad tavaliselt kõik tuttavad ja ega seal palju kange ja hantleid ka pole mida varastada!

Muidu probleem iseenesest on olemas, aga ma tahaks näha seda kuju, kes suudab registreerimislauast nii mööda minna, et keegi ei märka, et tal nt. kang kusagil oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu probleem iseenesest on olemas, aga ma tahaks näha seda kuju, kes suudab registreerimislauast nii mööda minna, et keegi ei märka, et tal nt. kang kusagil oleks.

Sellega on nii nagu on narkootikumide vedamisega üle piiri, see kang pistetakse lihtsalt ..... ja siis kõnnitakse vaikselt välja. Et siinsete daamide au mitte solvata (olen kuulnud, et nende ees ei tohi halbu sõnu öelda) jätan selle vahepealse sõna kõigile enda mõelda.

Noh igaljuhul on tõesti nõme kui mõni tüüp lahkub saalist kahtlaselt raske kotiga. Endal sellega küll kogemust pole aga ega see mulle ei meeldiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei jh ma ka ükskord nägin, et 2 tüüpi lambist hakkasid jalapresse ja kange ära vedama, ja uksetaga pistsid need kotti endale. maja ees ootas vana 89 a, sierra, käru taga, mingi mutt oli roolis... ju nad tahtsid koju ka endale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei jh ma ka ükskord nägin, et 2 tüüpi lambist hakkasid jalapresse ja kange ära vedama, ja uksetaga pistsid need kotti endale. maja ees ootas vana 89 a, sierra, käru taga, mingi mutt oli roolis... ju nad tahtsid koju ka endale

Suur kott peab ikka olema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Ei tea meil on korralik jõusaal ja sealt ma pole küll aru saanud et midagi kadunud oleks vist paar hantli ketasto n puudu aga muidu on kõik ok. Yx suur viga on et poksinurka seal pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×