Jump to content
Sussver

Kõhulihaste tegemise sagedus

Recommended Posts

Kas siis kõhuga polegi nii nagu muude lihasgruppidega, et kui teha palju kordusi, siis treenib see rohkem ikka vastupidavust, mitte lihast? või ma olen millestki väga valesti aru saanud? Ise käin kolm korda nädalas jõusaalis ja teen üle korra kõhtu. 3x15 tõstan ülakeha kaldpingil ning 3x10 tõstan sirgeid jalgu toetuspingil. Teie jutu järgi see mul ikka väga vähe ja hea oleks kui üldse midagi suuremaks muutuks kõhu peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis kõhuga polegi nii nagu muude lihasgruppidega, et kui teha palju kordusi, siis treenib see rohkem ikka vastupidavust, mitte lihast? või ma olen millestki väga valesti aru saanud? Ise käin kolm korda nädalas jõusaalis ja teen üle korra kõhtu. 3x15 tõstan ülakeha kaldpingil ning 3x10 tõstan sirgeid jalgu toetuspingil. Teie jutu järgi see mul ikka väga vähe ja hea oleks kui üldse midagi suuremaks muutuks kõhu peal.

kõik on väga individuaalne. sinu kohta ütleks ma nii, et kordused kordusteks, aga kui lihas ei saa selle 15ga vajalikku koormust, siis ei kasva midagi. tavaliselt kui kõhul on kordused nii väiksed nagu 15 siis on ikka lisaraskust kasutatud või väga aeglaselt tehtud (mis on ka hea). et soovitan kas lisaraskust või aeglasemat tempot. sa peaks ise tundma, kas võtab läbi v mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis kõhuga polegi nii nagu muude lihasgruppidega, et kui teha palju kordusi, siis treenib see rohkem ikka vastupidavust, mitte lihast? või ma olen millestki väga valesti aru saanud? Ise käin kolm korda nädalas jõusaalis ja teen üle korra kõhtu. 3x15 tõstan ülakeha kaldpingil ning 3x10 tõstan sirgeid jalgu toetuspingil. Teie jutu järgi see mul ikka väga vähe ja hea oleks kui üldse midagi suuremaks muutuks kõhu peal.

Ühes sarnases teemas oli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mul nii et kui ma tõstan ülekeha kaldpingil. Ilma raskuseta 3*15, siis esimesel seerial väga midagi pole, kuid teine ja kolmas lähevad päris raskelt, lõpus ma mõtlen. Kalle on on üsna suur ning jah ma teen päris aeglaselt, lisaraskusega juhtuks vast nii, et ei jaksa üles end tõsta lõpu poole ning siis tehnika võib selle all kannatada. Kas siis hakkan hooga tegema või muud sellist. Ning see vast pole väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et kui teha kaks korda päevas kõhulihaseid, korraga 90 tükki , kas see ka võib hakata hiljem seljale mõjuma, kui kauem juba seda teinud. Kas võtab selja läbi või mitte, 30 aasta pärast?

Teen kõhulihaseid 2 korda nädalas kokku 60 tk.Ja täitsa hästi läheb,lihased on kõvasti arenenud. SELJALE pole ma liiga veel teinud.(teinud neid juba 5 kuud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teen kõhilihaseid peale igat trenni, aga iga kord erinevalt. Samas peaks mainima et tõesti toitumisest oleneb asi. enda kogemus näitab, et kui tõesti aeroobset peale ei tee, siis kõht ilusaks ei lähe :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina teen kõhilihaseid peale igat trenni, aga iga kord erinevalt. Samas peaks mainima et tõesti toitumisest oleneb asi. enda kogemus näitab, et kui tõesti aeroobset peale ei tee, siis kõht ilusaks ei lähe :lol:

Jahm, toitumises peitub saladus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen kõhulihaseid samamoodi nagu teisi lihaseid-6-12 kordust ja kätte võtan ka veel raskuse,et suutlikuse piir saavutada.Normilt kasvavad. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen teinud kõhtu 3x nädalas kui ka 2 x nädalas. vähemaga ei mängi kindlasti välja. 3 korra nädalas pluss on see, et ei pea suure koormuse tegema ja ka kindlasti see, et rasvaprotsendi pärast ei pea muretsema. 2 korral nädalas saab teha rohkem harjutusi ja intensiivsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×