Jump to content
keiko

Kreatiin

Recommended Posts

Ok, küsimused on küll lollid aga ikkagi tahaks endale asi täiesti selgeks teha.

Esimene oleks siis, et ma kasutan Whey Lemon Superit mida siis joon ka kuni 300 ml veega aga plaanis on võtta biotechi monohüdra kreatiini aga seda tuleks võtta 500ml veega vähemalt nii on seal peal kirjas. Kas see tähendab siis seda, et ma ei saa neid koos võtta kuna anumasse pean ma panema ju erineva koguse vee ? Ja kas ma peaks ka dekstoosi lisama kreatiinile? Ja kas puhkepäevadel pean ma ikka kreatiini võtma?

Kui need asjad on selged siis hakkan võtma :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, küsimused on küll lollid aga ikkagi tahaks endale asi täiesti selgeks teha.

Esimene oleks siis, et ma kasutan Whey Lemon Superit mida siis joon ka kuni 300 ml veega aga plaanis on võtta biotechi monohüdra kreatiini aga seda tuleks võtta 500ml veega vähemalt nii on seal peal kirjas. Kas see tähendab siis seda, et ma ei saa neid koos võtta kuna anumasse pean ma panema ju erineva koguse vee ? Ja kas ma peaks ka dekstoosi lisama kreatiinile? Ja kas puhkepäevadel pean ma ikka kreatiini võtma?

Kui need asjad on selged siis hakkan võtma :rolleyes:

Otsi foormuist ka midagi või on raske natuke õpetuse järgi oma peaga mõelda?

Igapäev teeb keegi uue kreatiini teema point on kõigil peaaegu sama.

Ei viitsi lihtsalt seletada ühte ja sama asja igapäev.

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, küsimused on küll lollid aga ikkagi tahaks endale asi täiesti selgeks teha.

Esimene oleks siis, et ma kasutan Whey Lemon Superit mida siis joon ka kuni 300 ml veega aga plaanis on võtta biotechi monohüdra kreatiini aga seda tuleks võtta 500ml veega vähemalt nii on seal peal kirjas. Kas see tähendab siis seda, et ma ei saa neid koos võtta kuna anumasse pean ma panema ju erineva koguse vee ? Ja kas ma peaks ka dekstoosi lisama kreatiinile? Ja kas puhkepäevadel pean ma ikka kreatiini võtma?

Kui need asjad on selged siis hakkan võtma :P

:rolleyes: No ma ise kasutan 400ml vett aga võta kuidas heaks arvad 300ml või 500ml aga eraldi nüüd küll mõtet pole.Ja hea oleks ka dekstroosi juurde panna siis mõjub kreatiin paremini.Minuteada peaks kasutamise õpetus pakendil kirjas olema et jah vaata loe seal ja tavaliselt ikka võetakse ka puhkepäevadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×