Jump to content
Fre

Areng...

Recommended Posts

Kas üheks mitte arenemise põhjuseks võib olla ka see, et mul on juba geenide kaudu paika pandud teatud piir, kuhuni areng toimus? Sealt edasi treeni nii palju kui tahad, aga ei arene. Nimelt, mul on isa suhteliselt kõhn ja lihaseid pole eriti ollagi - äkki pandi juba emaüsas minu piir paika? On see võimalik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas üheks mitte arenemise põhjuseks võib olla ka see, et mul on juba geenide kaudu paika pandud teatud piir, kuhuni areng toimus? Sealt edasi treeni nii palju kui tahad, aga ei arene. Nimelt, mul on isa suhteliselt kõhn ja lihaseid pole eriti ollagi - äkki pandi juba emaüsas minu piir paika? On see võimalik?

Osaliselt kindlasti. Aga ega sellepärast ei tasu harjutamisest loobuda, tuleb ära oodata oma tund, millal sinu võimed on tipus. Nt. Nora Kutti, 84-aastane kergejõustiklane, võidab omaealiste MM-il medaleid. Tehke järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei pea midagi maha copyma... söö toitu lihtsalt. Mina saan kulutada kuus max 1500 kr ja saan sellega hakkama, nagu mõned 3000.- Selle raha eest saan 200-230g valku, vitamiinrikkalt süsivesikuid, häid rasvu, o-3 ja o-6, küllastunud rasvu päevas. Vitamiine võtan veel lisaks ka. Vaevalt, et odavamalt üldse võimalik on... põhimõtteliselt kõige odavamad toidud. Kalaõlist pole mõtet unistadagi... kuid muudest toitudest saan kõik vajaliku, et seda kallist õli pole vajagi. Aga toimib hästi - areng aastaringi. Ei usu, et sul on asi toitainetes või pulbrites... pigem kehv treeningkava. Toidust ei usu, sest jõudu peaks muidu tulema ikka. Kui lihast ei tule, siis sööd vähe, kuid kui jõudu ka ei tule, siis asi treeningus.

Mul samamoodi keskeltläbi 1500.- kuupeale, ja saan ideaalselt sellega hakkama.

Ja ei kurda oma toidu kohta, väga maitsev menüü, mõjub väga hästi tervisele kui ka kehale :rolleyes:

Ainult kokkamise peale läheb parasjagu aega :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassikaline soovitus antud teemasse: söö rohkem ja treeni vähem. Soovitaksin võtta M.M. kava ja teha selle põhjal trenni 3 korda nädalas. Suurtele lihasgruppidele kuni 3 harjutust, väikestele kuni 2... Kõiksugu "baasharjutused" nagu lamades surumine, kükk ja jõutõmme kavasse pista ning teha kordused viimase suutlikkuse piirini. Ehk siis kui surumist teha 3x8-10, siis viimase seeria viimased kordused peaks tulema sedasi, et silmanurgast näed vikatimeest vilksatamas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oletame, et olen kõhule kuskil 10 seeriat x 20-30 x seerias treeningu lõpus teinud ja seejärel suundun riietusruumi ning võtan sisse valgukoksi koos 60g glükoosiga. Kõht on läbi ja on selline tunne, et see jook, mille sisse võtan läheb peaasjalikult kõhtu ja teistesse lihastesse ei jõuagi ja selle arvelt pole arengut ka. Kas on see võimalik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et organism ei ole nii lollisti ehitatud, et jätab teised lihased ja kehaosad nälga. arvan, et kõik jaotub ikka ühtlaselt. oleks suht ebaloogiline kui treenin ühte lihast tugevamini, siis teised kasvavad tänu sellele aeglasemini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki su keha tahab rohkem treenimist kui vaid korra nädalas. Sa võid lisada suuremate lihasgruppidele nn. kerge päeva. Näiteks kui esmaspäev teed rinnale 3 harjutust, siis reedel võid teha 1 harjutuse rinnale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kaal ei tõuse siis söö rohkem.ise jääksin vict sinu kavag nälga

ma söön enne trenni , ja kui koju jõuan siis jälle kõht koriseb.mõnel inimesel on ainevahetus nii kiie et peab sööma lihtsalt palju !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul on pühapäeviti jalgpall sõpradega cirka 1,5 h ja peale, kas siis enne seda on mõtet jõusaalis käia või ei ole? Jõusaali ja jalgpalli vahelisel ajal jõuan sheigi võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühes "kuidas saada suureks" artiklis on suht lihte õpetus selle kohta. Kui ei kasva, siis lisa päeva kaloraazile 500kcal juurde, kui ikka ei kasva lisa veel 500 juurde jne. Niikaua kui hakkad kasvama. Tee omale kindlaks mis tüüpi lihased sul on. Vastavalt sellele kohanda ka kava, seeria pikkused, vastupanu jne. Mina soovitaks puhata, puhka paar nädalat või kuu aega. Ilmselt olen ainuke, kes sellest asja soovitab, aga no kui tulemust niikuinii ei ole siis võid ju proovida ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud, insane14, artiklite eest. Sain kõigest enamjaolt aru va nendest superseeriatest jms. Mulle oleks need vaja puust ja punasest ette teha. Intensiivsust ma proovin tõesti tõsta ning seda 0,5-1,5 minuti vahemikku järgida.

Eratreeneri jaoks pole kahjuks raha.

On veel häid soovitusi?

P.S. Kuna privaatsõnumeid saata ei saa, siis oleks tänulik, kui annaksite oma kontaktaadressi (MSN ntks), siis on parem suhelda.

Insane14 w? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid sellist asja kah proovida, et jätad lihtsalt nädala jõukast vahele, või treenid 1-2x nädalas. Mul vahel lihtsalt juhtub nii, et pole aega käia jõukas mingi nädal...või vahel lihtsalt käin üliharva. Samas siis kui pikem vahe sisse jäänud, ning trennis jälle, siis jõudu nagu loomal, nendel hetkedel lisan kohe mõnuga igale harjutusele raskuseid, või proovin samade raskustega tehnilisemalt teha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×