Jump to content
madis220

Jõusaali kõrvalt

Recommended Posts

Aastaringi kergejõustik ja korvpall , jõusaal on kõigest kord kuni kaks nädalas (plaanis lisada jõusaalis käimise korra arvu kuna tehti uus jõusaal) , suvel lisandub sinna maantesõit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mixed martial arts?segu erinevatest võitluskunstidest? kas see on efektiivsem ja jõhkram ka taipoksist?

jõhkram? püstivõitlus on ikka käed-jalad, ma ei oskaks öelda, et jõhkram. Efektiivsem võib-olla selles mõttes, et MMAs on maasvõitlus ka peale püstivõitluse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ujumine, rattasõit, sukeldumine,allveekalapüük(uskuge mind,see on palju sportlikum kui te arvata võite), veebruarist tõenäoliselt ka MMA :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis ma soojemate ilmade ajal aeroobset ei tee, siis jooksen, Stroomi ranna kandis.

Jooksmine on üks hea asi üldse, jooksmise ajal saab teinekord niivabasse olekusse end mõelda, et unustab täiesti ,et jooksed ja jalad liiguvad üldsegi, siis ärkad ühel hetkel ja märkad et teed sporti vist, väga mõnus meditatiivne asi see jooksmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on sul mingi konkreetne kava ka võrkpalli ja jõusaali ühtlustamiseks. ma mõtlen konkreetseid harjutusi mis võrkpallis kasuks tuleks. ise mängin ka palli ja tahakski jõusaalis hüpet kindlasti aga üldfüüsist ka parandada. tänud vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

panin algul valesse kohta :P tegelen vuti, lidumise ja vahest harva kossuga. Siit küsimus suurele ringile - huvitab väga siuke asi nagu PARKOUR, keegi oskab öelda kas kus eestis sellega tegeletakse ja kas üldse tegeletakse ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennem jõusaali 9a jalgpalli(Y) ja ka kunagi sai võrgus käidud.

Hetkel jalka ainult suvel:(...muidu kergejõustik ka hetkel käsil pluss kui viitsimist on saab jooksmas käidud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×