Jump to content
madis220

Rate.ee

Recommended Posts

Inimeste jaoks kellel pole väga palju aega,et väljas käia ja uusi tutvusi sobitada on sellelaadsed portaalid vägagi vajalikud ja huvitavad. Mõnele meeldib aga ennast niisama seal välja elada. Osad on kindlasti perverdid ka seal :rolleyes: ,aga tutvub ka kenade inimestega :P Ise tean rohkem kui ühte õnnelikku suhet,mis uskumatu kuid tõsi,saanud alguse just rate.ee portaalist, nii et võta sa näpust :rolleyes: Aga üldiselt on ta 14-17 aastaste pärusmaaks muutunud kus tydrukud ennast üksteisevõidu alasti koorivad või vanamutid oma nooremana elamata elu püüavad seal portaalis kompenseerida ,mitte nende nende eale vastavate ja sobilike piltidega :rolleyes: Aga arvamusi on mitmeid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi kui rate alguse sai, olin ma selle kasutaja. Varsti sain aru, et asi on ära kulunud. Mu konto olemus hakkas mulle au pihta käima, et kas tõesti olen ma nii madalale langenud. Enam pole mul ratet olnud kolm aastat ja isegi 5 inimesel olen ma suutnud pähe määrida selle, et nad oma konto ära kustutaksid. Igati nõme koht, mitte et mul midagi tutvumis portaalide vastu oleks. Igatahes see ära õitseb. http://www.face.lv/index.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütlen tavaliselt reidivendade kohta reidipe..d, või tukavennad. Nii pinda käib, et need vennad sellised ilueedid on ja tahavad tähelepanu ja kõige naljakam, et nad harjutavad veel oma poose kuidas pildile jääda mis on nagu nii üle pingutatud. Aga jah võibolla olen mina hoopis imelik..........(eks me kõik ole, omamoodi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rate on praktiline - olen leidnud väga palju tuttavaid sealt üles, näiteks lapsepõlve mängukaaslased liivakastist või algklassikaaslasi, kellega on tore muljetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ratest väga palju noori andekaid noori sportlaseid leidnud ja siia, fitness.ee portaali suunanud. Peale minu on selles portaalis vist enamus Eesti kulturiste. Iga päev küsitakse minult, et kas Otil ka seal konto on ja siis saadan kõik Oti fännid siia. Kõik on suhteline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen ratest väga palju noori andekaid noori sportlaseid leidnud ja siia, fitness.ee portaali suunanud. Peale minu on selles portaalis vist enamus Eesti kulturiste. Iga päev küsitakse minult, et kas Otil ka seal konto on ja siis saadan kõik Oti fännid siia. Kõik on suhteline.

Eks seal ole positiivseid külgi ka.

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen ratest väga palju noori andekaid noori sportlaseid leidnud ja siia, fitness.ee portaali suunanud. Peale minu on selles portaalis vist enamus Eesti kulturiste. Iga päev küsitakse minult, et kas Otil ka seal konto on ja siis saadan kõik Oti fännid siia. Kõik on suhteline.

Ma arvan, et sa oled siis ainuke enamus kulturist seal. See on ju samasugune lasteportaal nagu on seda näiteks www.lastekas.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina suhtun negatiivselt. Pidevalt käib mingi lahtiriietumisvõistlus. Kes rohkem riideid seljast koorib, see on kõige huvitavam, populaarsem ja seksikam. Samuti käib võistlus, kes kõige rohkem suudab normaalset pilti Photoshopiga ära rikkuda, kes suudab kõige mõttetuma teksti oma pildi alla kirjutada (profiili?), kes saab hakkama kõige perversema kommentaariga jne. Pidevalt käib äri stiilis "pane mulle 7, ma panen vastu ka" ja "sa panid mulle 1, nüüd ma panen sulle vastu ja blokin. Ja kui saan teada, kus sa elad, siis s.tun su ukse ette, koputan ja küsin paberit". Masendav on vaadata noori, kes on nõus tegema kõike, et oma kohta vähegi kõrgemaks saada. Tillipikenduseks nimetatakse seda. Igavene sõda rate pärast. rate.ee on väga negatiivselt mõjunud noorte arengule.

Selline siis minu arvamus. Seda, et see portaal on kasulik, sest saab "zekzikate eitede ja kuttidega" tutvuda, kommenteerin nii, et, kui tõesti päriselus tutvumisega hakkama ei saa, siis saab seda teha tutvumisportaalides, mille peaeesmärk ei ole oma pildi hinde tõstmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina suhtun negatiivselt. Pidevalt käib mingi lahtiriietumisvõistlus. Kes rohkem riideid seljast koorib, see on kõige huvitavam, populaarsem ja seksikam. Samuti käib võistlus, kes kõige rohkem suudab normaalset pilti Photoshopiga ära rikkuda, kes suudab kõige mõttetuma teksti oma pildi alla kirjutada (profiili?), kes saab hakkama kõige perversema kommentaariga jne. Pidevalt käib äri stiilis "pane mulle 7, ma panen vastu ka" ja "sa panid mulle 1, nüüd ma panen sulle vastu ja blokin. Ja kui saan teada, kus sa elad, siis s.tun su ukse ette, koputan ja küsin paberit". Masendav on vaadata noori, kes on nõus tegema kõike, et oma kohta vähegi kõrgemaks saada. Tillipikenduseks nimetatakse seda. Igavene sõda rate pärast. rate.ee on väga negatiivselt mõjunud noorte arengule.

Selline siis minu arvamus. Seda, et see portaal on kasulik, sest saab "zekzikate eitede ja kuttidega" tutvuda, kommenteerin nii, et, kui tõesti päriselus tutvumisega hakkama ei saa, siis saab seda teha tutvumisportaalides, mille peaeesmärk ei ole oma pildi hinde tõstmine.

Täitsa õigus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina suhtun negatiivselt. Pidevalt käib mingi lahtiriietumisvõistlus. Kes rohkem riideid seljast koorib, see on kõige huvitavam, populaarsem ja seksikam. Samuti käib võistlus, kes kõige rohkem suudab normaalset pilti Photoshopiga ära rikkuda, kes suudab kõige mõttetuma teksti oma pildi alla kirjutada (profiili?), kes saab hakkama kõige perversema kommentaariga jne. Pidevalt käib äri stiilis "pane mulle 7, ma panen vastu ka" ja "sa panid mulle 1, nüüd ma panen sulle vastu ja blokin. Ja kui saan teada, kus sa elad, siis s.tun su ukse ette, koputan ja küsin paberit". Masendav on vaadata noori, kes on nõus tegema kõike, et oma kohta vähegi kõrgemaks saada. Tillipikenduseks nimetatakse seda. Igavene sõda rate pärast. rate.ee on väga negatiivselt mõjunud noorte arengule.

Selline siis minu arvamus. Seda, et see portaal on kasulik, sest saab "zekzikate eitede ja kuttidega" tutvuda, kommenteerin nii, et, kui tõesti päriselus tutvumisega hakkama ei saa, siis saab seda teha tutvumisportaalides, mille peaeesmärk ei ole oma pildi hinde tõstmine.

Aga mis sa arvad, et noored ilma rate-ta oleksid totaalselt teistsugused või? Nad ongi sellised. Ise võibolla olid ka selline. Kui ei meeldi, siis ära käi seal. Minu arvates on seal vahest väga naljakalt tabavaid kommentaare ja noored niisama ilguvad üksteise kallal.

See on paljudele noortele fann koht ning on ka palju positiivset hindamist üksteise ja sõprade vahel.

Sellega olen nõus, et tegelikult võiks noortele õpetada rohkem päriselus suhtlemist kui neti vahendusel. Matkad, trennid ja laagrid ning muud üritused on head selleks. Seal õpib noor enda võimeid tundma ja teistega arvestama ning pealekauba on tal ka fann.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et sa oled siis ainuke enamus kulturist seal. See on ju samasugune lasteportaal nagu on seda näiteks www.lastekas.ee

Hästi arvad siis.

Absoluutsest esiviisikust on seal praegu vähemalt kolm. Üldiselt ma ei tikugi vanurite portaali noorsportlaseid otsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan küll, et ilma selleta oleksid nad teistsugused. Hea reiting tõstab egot. Halb reiting - vastupidi. Negatiivsed emotsioonid seoses kellegi 1-ga. Ilma selleta ei tuleks paljudel 15-aastastel "eitedel" mõte oma keha paljastada kaamera ees, et kuskil mingis portaalis liigne "7" välja teenida.

Mina selline kohe kindlasti ei olnud. Isegi mitte "võib-olla". Ei meeldi ja ei käigi.

Naljakad tabavad kommentaarid? "izzand, za uled nii nummiää, täiegaä änkza, nii zexy". Tõesti tabav ja naljakas kommentaar. Selliseid on seal ilmselt 90%. Noored niisama ilguvad üksteise kallal? Tõesti kõva nali! Ma lausa naeran, kõht kõveras. Selle asemel, et selliste "tabavate" kommentaaride üle naerda, tuleks pigem nutta, et noorus on hukas. Minul tuleb küll masendus peale.

Sõnast "fann" ma üldse aru ei saanud. See on ka vist rate.ee-le omane släng, mida mina ei mõsta.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et sa oled siis ainuke enamus kulturist seal. See on ju samasugune lasteportaal nagu on seda näiteks www.lastekas.ee

Olen ka ise seal kasutaja, Vootele Parts, Taavi Juul ja samuti tean ka et Marek Kalmusel ja Meelis Susil seal konto on.

Peale meie on seal veel mitmeid jõutõstjaid ja kulturiste.

See kuda keegi kasutab on igaühe enda asi.

Mina kasutan vahel aktiivsemalt vahel ei kasuta tükk aega üldse.

Leian et lausa viha ei ole kah mõtet kasutajate peale pidada....

Kui ei meeldi, miks ennast üldse sellega vaevata.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 aastat tagasi tutvusin läbi rate oma praeguse naisega ..... elame koos ja suvel abiellume ... seega ma küll ei ütleks et rate mõttetu on ....

see kes ei kannata kriitikat ei pane enda pilte sinna üles väites et mõttetu leht ... teised kes pole kompleksidega panevad pildid üles ja leiavad nii vanu sõpru kui ka uusi sõpru ... mõni nagu mina leiab ka elukaaslase ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×