Jump to content
Thom

maitsetu maitsvaks.

Recommended Posts

Tere. Küsimus konkreetne. Ostsin täna esimest korda maitsetut proteiini(mõtlesin, et hoian raha kokku ja pigistan sisse nagu õige eesti mees), aga tuli välja et seda on pea võimatu veega juua, nagu pakil kirjas oli :rolleyes:

Millega ma seda segama peaks, et see joodavaks muuta, või koguni meeldivaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joo piimaga(rasvavaba)

Mul on selline tunne, et ega ta piimaga ka palju parem ei ole.

Kuidas näiteks viinamarja mahl või artic sport sobib?

Tegelikult ma ei ole kuulnud, et keegi valgupulbrit spordijoogiga segaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline tunne, et ega ta piimaga ka palju parem ei ole.

Kuidas näiteks viinamarja mahl või artic sport sobib?

Tegelikult ma ei ole kuulnud, et keegi valgupulbrit spordijoogiga segaks...

Sa ei ole kuulnud et keegi valgujooki spordijoogiga segaks?? Siis pead veidi uurima :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam viis siiski on viinamarjasuhkur ehk Traubenzucker, mis poes maksab 14 krooni pakk (umbes) ehk siis on ka süsivesik. Natuke seda maitsetule hulka ja ma pean ütlema, et oluliselt parem saab + on kasulik. Spordijoogid on kallid nõnda segamiseks (minu arvamus) ning pikapeale tüütavad need ka ära, sest valk tuleb siuke imalmaguskaamlitatt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Küsimus konkreetne. Ostsin täna esimest korda maitsetut proteiini(mõtlesin, et hoian raha kokku ja pigistan sisse nagu õige eesti mees), aga tuli välja et seda on pea võimatu veega juua, nagu pakil kirjas oli :rolleyes:

Millega ma seda segama peaks, et see joodavaks muuta, või koguni meeldivaks?

mis valk ta sul siuke on siis et alla ei lähe? vadak ikka vä? kurat ma pole veel siukest valku saand mis alla ei lähe. võid ju veega teha ja siis siirupit lisada, ka hea.

soja ja munavalge pulber on päris räige maitsega aga ka need on alla vägistatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis valk ta sul siuke on siis et alla ei lähe? vadak ikka vä? kurat ma pole veel siukest valku saand mis alla ei lähe. võid ju veega teha ja siis siirupit lisada, ka hea.

soja ja munavalge pulber on päris räige maitsega aga ka need on alla vägistatud.

vahet pole mis valk , aga kui ikka maitsetu on siis ega ta jah hästi alla ei lähe :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul see sama American - hea valk on. Aga mis ma tahtsin tegelikult öelda, et üks hea kombinatsioon on osta Ultrageli (liigeseravimit) mis maitseb virsiku järgi ja segada üks kulp seda sinna hulka, väga ÜLIHEA maitse saab, aga noh eks see ole kallis variant, kui liigesed ravi ei vaja :rolleyes: Seesamune valk iseenesest on oluliselt joodavam, kui NO.1 või WheyLemon, sest seguneb korralikult ja ei vahuta. Räägivad, et tuleks umbes 3-400ml veega lahjendada, aga mina panen üldiselt maksimaalselt 300ml ja ka vähem, sest hetkel ei ole ei Ultrageli ega Traubenzuckerit ning üle nelja mehise lonksu ma endale sisse vägistada ei viitsi, sest ei pea vajalikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahet pole mis valk , aga kui ikka maitsetu on siis ega ta jah hästi alla ei lähe :rolleyes:

mis vahet pole vadak läheb hästi alla ma räägin, ebameeldiva maitsega on tõsiselt munavalgepulber ja soja aga ka need lähvad alla kui oma eesmärgile mõtled!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vadak ikka, firma American.

mul läx see hästi alla, polnd ebameeldivat maitsed täiza neutraalne-väga hea, võid ju dextroosi või siirupiga ise magusaks teha.

sa pole sita maitsega pulbrit veel saand!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vadak ikka, firma American.

Minulgi American vadak - maitse on täiesti normaalne, nagu toote kirjelduses: neutraalne.

Pole küll pidanud millegagi magusamaks tegema.

Siin keegi mainis Ultra Geliga segamist. Tegin ise varem samamoodi, kuni glükoosamiini tablette kasutama hakkasin.

Täitsa hea magusa joogi sai tõesti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minulgi American vadak - maitse on täiesti normaalne, nagu toote kirjelduses: neutraalne.

Pole küll pidanud millegagi magusamaks tegema.

Siin keegi mainis Ultra Geliga segamist. Tegin ise varem samamoodi, kuni glükoosamiini tablette kasutama hakkasin.

Täitsa hea magusa joogi sai tõesti!

No mis ma ütlen :rolleyes: mitmekülgselt kasulik ja maitsev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis vahet pole vadak läheb hästi alla ma räägin, ebameeldiva maitsega on tõsiselt munavalgepulber ja soja aga ka need lähvad alla kui oma eesmärgile mõtled!

Sa räägigi enda eest, maitsetud vadakud on samuti suht võika maitsega, aga kui sulle see alla läheb siis lase aga käia ja ära räägi teiste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt, täna proovisin seda valku siis viinamarja mahlaga ja maitse oli PALJU PALJU parem kui veega.

Et aitäh siis kes iganes mulle seda mahla asja soovitas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×