Jump to content
aries

Supreme Fighting Challenge

Recommended Posts

20.01.07 toimub Sakus Supreme Fighting Challenge turniir, Battle On The Baltic, võitja teenib 60 000 krooni.

See on Mixed Martial Arts (MMA) turniir.

Tuntud osalised:

Eestist; Ainar Karlson

USA; Sean "The Xtreme" Thompson, Greg Bell ja Rex Holman

Austria; Geri Turek ja Mario Ivkic

Venemaalt; Sergei Akinin ja Artem Federov

Kas keegi vaatama kah seda laheb, ise vb lahen, vaatan mis vark on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on kõik sinu jaoks tuntud osalised? Siis sa pead mma-maailmas toimuvaga ikka väga põhjalikult kursis olema. Mulle ei öelnud välismaalaste nimed ükski midagi. Kuigi mõnel neist isegi on record kirjas suuremates mmad kajastavates portaalides. Või sa seda viimast mõtlesidki pigem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuntud osalised Eestist:

Ainus MMA's ametlikku võitu omav eestlane: Ott Tõnissaar

Hõbe Soome lahtistelt MV'lt Brasiilia JiuJitsus: Jorgen Matsi

Elav legend: Erik Õunapuu

Täpsem info: mmapenguins

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need on kõik sinu jaoks tuntud osalised? Siis sa pead mma-maailmas toimuvaga ikka väga põhjalikult kursis olema. Mulle ei öelnud välismaalaste nimed ükski midagi. Kuigi mõnel neist isegi on record kirjas suuremates mmad kajastavates portaalides. Või sa seda viimast mõtlesidki pigem?

mulle on aint Ainar Karlson(kickbox-i maailmameister juuniorites) sealt tuntud, kuna ta on mu klassivenna vend :lol:, aga sellest muidu see jutt on copy pastega tehtud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuntud osalised Eestist:

Ainus MMA's ametlikku võitu omav eestlane: Ott Tõnissaar

Hõbe Soome lahtistelt MV'lt Brasiilia JiuJitsus: Jorgen Matsi

Elav legend: Erik Õunapuu

Täpsem info: mmapenguins

Jrx, kas sa kah osaled?

ma ei hakka eraldi teemat postitama selle jaoks,aga kysimus siis, et kuidas te jalgu treenite,kui suurte raskustega jalgu treenida, siis j22vad ju jalad kinni ja ei t6use yldse k6rgele, mul nt on see probleem :S

ma ei tea kas vaikeste raskustega saab jalgu tugevaks w :lol:

t2nud ette :rolleyes:

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep huvitaks ka selline asi, aga täpsemalt kogu kava, kuidas te üldse treenite?Blogis on küll mõned nutused pildid rinnalt surumisest aga see on kõik, võiks nagu täpsemalt seal treeningu kohta olla, kui see saladus ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMAs on jalaga kõrgele löömine muidugi kena, aga üldsegi mitte ei maksa seda üle tähtsustada.

Kui soovid jalaga kõrgele lüüa, siis tuleb seda lihtsalt teha - painutused + harjutused. Jõutreeningust ei jää jalad küll kinni kui korralikult erialast treeningut kõrvale teha. Rohkem selline legend, et löömine jõutreeninguga töntsiks muutub. Kui ainut jõudu teed, siis muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jrx = jorks = jorgen.

Ainar Karlson vs. Ott Tõnissaar

Jorgen Matsi vs. Marko Kolossov

Erik Õunapuu vs. lätlane, kelle nime ma olen hetkel unustanud :lol:

maximus: no eks vaata neid pilte ja õpi.

(Ma ütlen seda üks kord:) Tegelikult... mjah... hate to b*tch aga on saladus. Mitmel põhjusel. Esiteks know-how maksab ja teiseks ei ole kõige kavalam enne võistlusi enda treeningrutiini avalikuks teha. Ma loodan, et mõistate.

Eks treenime jõudu sarnaselt sellele, mis ma siin foorumis jõutreeningust kirjutanud olen. Otsing abiks.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jrx, kas sa kah osaled?

ma ei hakka eraldi teemat postitama selle jaoks,aga kysimus siis, et kuidas te jalgu treenite,kui suurte raskustega jalgu treenida, siis j22vad ju jalad kinni ja ei t6use yldse k6rgele, mul nt on see probleem :S

ma ei tea kas vaikeste raskustega saab jalgu tugevaks w ;)

t2nud ette :lol:

See müüt jalgade "kinnijäämisest" küll paika ei pea. Parim näide sellest on kuulsaim kõrgete jalalöökidega MMA mees Mirko Filipovic:

031005_kak_pride_08_dj01_b.jpg

Video

Siin on ta üks parematest Highlight videotest, kus alguses on näha ka treeningut. Tegu on ühe parima taipoksi võitlejaga, keda hetkel peetakse MMA raskekaalus paremuselt teiseks, nii et video on igati väärt vaatamist igal ühel :lol:

Üritus Suurhallis tundub paljutõotav olevat, tõenäoliselt esimene korralik MMA võistlus Eesti pinnal :rolleyes:

Muudetud kasutaja fighter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainar Karlson vs. Ott Tõnissaar

Jorgen Matsi vs. Marko Kolossov

Erik Õunapuu vs. lätlane, kelle nime ma olen hetkel unustanud :lol:

Kas Marko Kolossov on judokas? Netist ma ühe viite sellele leidsin. Või mis sul tema kohta teada on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma praegu ei oska ametlikke tulemusi siia kirjutada kui midagi leidub, siis panen üles. Ükski neljast eestlasest igatahes häbi ei teinud.

Kui ma ei eksi, siis Aktivist ja Joker olid pildistamas ka ning ilmselt tekib siia galeriisse lähiajal hunnik pilte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tahtsin tulla, aga ei n2inud kahjuks, kuna 1 asi tuli ette :rolleyes:

nagu ma aru saan siis Jorks v6itis,aga kas kondid, luud j2id terveks?

palju 6nne minu poolt igaljuhul :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See õhtujuht pani küll nii pange omadega, ma ei saa aru kust selline küll leiti.

Muidu oli hea vaadata, kahju et finaalis vennad kokku läksid, ootasin põnevamat finaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin ka üritust vaatamas. ausalt öeldes ootasin rohkemat. hea meel et jorgenil hästi läks ja päris heas vormis tundus olevat. mind oleks rohkem huvitanud kickpoks ja muay thay, sest maadlusvõtetest ei saanud aru. venelaste etteaste oli võimas, aga finaal oli jama. ja üritusel oleks võinud rääkida ka rohkem taustainfot millega keegi tegeleb. tahaks jorgenilt küsida et mis alaga tegeled ja kaua juba? mis värk see oli seal võistlusel et 1 viskab selili ja siis teine tuleb peale ja hakkab mingeid võtteid kasutama? kas venelane lõi leedukal jalaluu katki et kanderaamiga minema viidi? millal tuleb jälle midagi sellist või mingi poksi võistlus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru,miks see Kolossov ei võidelnud edasi,mis tal juhtus? Jorgen oli raudselt punktidega maas ja suht ära taotud juba ju..

Aga Palju Õnne võidu puhul :rolleyes:

See, et Kolossov pärast Jorgeni lukukatsetusi nii kaua vastu pidas on isegi hea... enamus oleks ammu juba alla andnud. Katkestuse põhjust tulebki sellest otsida, ilmselt tegi käsi liiga palju valu ja jätkamine osutus võimatuks.

Kustkohast küll need sajakilosed Eesti kollid välja võeti, mul teab mõni sõbranna ka rohkem võitlusest kui nemad:)

Muudetud kasutaja markot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru,miks see Kolossov ei võidelnud edasi,mis tal juhtus? Jorgen oli raudselt punktidega maas ja suht ära taotud juba ju..

Aga Palju Õnne võidu puhul :rolleyes:

Kolossov loobus, võimalik et käe pärast, mida jrx päris kõva pinge all hoidis tükk aega. Lukk oli põhimõtteliselt peal ja tüüp lihtsalt ei andnud alla. Ilmselt jrx ise teab täpsemalt kui nad peale matši rääkisid omavahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

160 kilone Pulkin on judoka tegelt :rolleyes: mingi 18 aastane kui ma ei eksi..

huvitav et selliseid võhikuid ka ringi lasti

võistlus algas kaasahaaravalt kuid lõpp vajus ära peale raskekaallaste matši

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×