Jump to content
Shamil

Seljalihased

Recommended Posts

Mul siis selline probleem! Mul on selja alumised vasak poolsed lihased suurmad, kui parempoolsed! Kui ma teen harjutusi seljalihastele, siis on vasakul pool nagu tugevam või selline tunne et seal on suurem aga paremat poolt ei tunne üldse! Millest see võib tulll? Mida teha?

Muudetud kasutaja Shamil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

parandaks suuremad.

treeni siis teine pool järgi.et kui sa teed jõutümmet sis proovi kega keerata vähe ja sele nõrgema poolega rohkem tööd teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ououou jõutõmbe ajal sellist nalja ei tohi küll teha. Tõmbad selja ribadeks omal. Endal sarnane jama vahepeal. Pukil ülakeha tõsted on hea. seal saad tunnetada mõlemat poolt omajagu. pead tunnetusega tegema seal natuke teist poolt rohkem pingutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõsi, jõutõstel on siuke asi rohkem kui ohtlik

kui ma õigesti aru sain, siis sa võiks teha näiteks ka traktorit v hantli kõrvale tõstmist, ette kallutades pingil, aga siis nii, et nõrgem pool enne ja tugevama poolega sama palju kordusi.

edit: parempoolse vastand on vasakpoolsed, mitte alumised, räägi selgemalt

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siis selline probleem! Mul on selja alumised lihased suurmad, kui parempoolsed! Kui ma teen harjutusi seljalihastele, siis on vasakul pool nagu tugevam või selline tunne et seal on suurem aga paremat poolt ei tunne üldse! Millest see võib tulll? Mida teha?

alumised lihased suuremad kui parempoolsed?? alumised suuremad kui ülemised äkki? või parempoolsed suuremad kui vasakpoolsed?

kas selja sirutaja või seljalailihas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha tõsted on pigem rehabiliteeriv harjutus, palju kordusi et piimhappe jooksma saada. Kuid kui tahad tugevamaks siis jõutõmme ja kükk. EESKUJULIKU VORMIGA!!

Kui seljaga tulevikus probleeme ei taha, siis jõutõmme on väääga tähtis. Samas sita vormiga saad nii jõutõmbe kui kükiga ribadel selja =) Nii et ise pead otsustama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla võiksid jõutõmmet teha tühja kangiga või hoopis ilma raskustetta nt 100 korda ja rohkem see mõjub seljale hästi.(ise teen vahest ilma raskustetta "jõutõmmet" kuskil 200 korda ja see tugevdab selga päris korralikult ja ennetab vigastusi. :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tyhja kangiga on jama sellepärast et see on nii madalal, normaalsete ketastega on asi veidi inimlikum, aga jah, kui seljahäda siis pigem pikemad kui lühemad seeriad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljalihaste kohta veel, ei lähe küll otse temasse, kuid avastasin et Seljalihaseid treenib päris hästi sangpommi rebimine, vähemalt pärast ühte korraliku trenni nendega andsid seljalihased järgmine päev tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×