Jump to content
ristos

Suu magus pärast treeningut?

Recommended Posts

hmm...

Olen märgand, et trenni lõpus ja pärst treeningut on suus magus maitse. Just nagu oleks kommi söönd vms...aga tegelt pole.

keegi teab ehk miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kogenud sellist tunnet - kuid minul oli see seotud ühe kindla ravimiga mida siis tarvitasin ja sellel ajal ei suutnud ma ühtegi magusat toiduainet suhu pista. Trenni ma sellel peioodil ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni algul ühe fat burneri ikka joon...kuid trenn kestab 2-3 tundi. Peale trenni on suu magus veel ca tund aega.

Ega mul selle vastu midagi polegi :lol: Lihtsalt tahaks teada, millest see tingitud võib olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no fatburneris on suhkruasendaja, selle maitse on päris tugev ju

iseasi on see, mida sa 3h trennis teed:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki see on sellest, et higistamisega viiakse ka palju sooli kehast välja ja kui sa 3 tundi trennis oled, siis on soolade kadu suur ja siis sülg on magusa maitsega, sest seal on vähe soola järel :lol: Natuke loogilisem seletus oleks diabeet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki see on sellest, et higistamisega viiakse ka palju sooli kehast välja ja kui sa 3 tundi trennis oled, siis on soolade kadu suur ja siis sülg on magusa maitsega, sest seal on vähe soola järel :lol: Natuke loogilisem seletus oleks diabeet.

selles ehk ilmselt ongi asi. kui teen näiteks 1.5h karate treeningu, siis suu magusaks ei lähe. Diabeedik enda teada ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×