Jump to content
Capricorn

Kas me oleme üksi siin Universumis?

Recommended Posts

järgnev pole norimine ega midagi vaid lihtsalt soovitus ...

huvitav on see et teised toovad näiteid ja üritavad argumenteerida ja kaitsta oma arvamust... sina aga ütled et teiste jutt on vale ilma et põhjendaksid oma jutu õigsust ... et see ei ole tõsiseltvõetav jutt ... see mida sina teed on sama kui ütleksid et sinine värv ei ole tegelikult sinine värv sest sina arvad nii .... too mingi näide või mingilgi määral teooria oma argumentide kaitseks siis saab sinu juttu ka tõsisemalt võtta ...

Mul polegi mingit põhjendust ega oma teooriat miks ma seda arvan. Asi on lihtsalt loogikas. See on kõik nii loogiline ju.

Vaadake parem neid kolme video, lihtsalt huvitavad :lol::

Video#1

Video#2

Video#3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen isiklikult 100% veendunud,et me ei ole siin ilmatuma suures "ma ei tea milles" üksinda.olles juba tükk aega(u aasta) lihtsalt inimlikust uudishimust uurinud relatiivsus ja stringiteooriat,võin julgelt väita,et see maailm milles me tegelikult elame on ikka hoopis midagi muud kui mida me enda ümber näeme või kujutame,vahest tekib lausa mõte,et me elame kusagil mullis,mis ei lase reaalsust sisse :lol:.noh muidugi on need ju veel teooriad mida pole suudetud 100%-liselt tõestada,kuid need on (vähemalt minu jaoks) ainukesed asjad mis seletavad ära LOOGILISELT kuidas,miks ja mis meie ümber toimub.

ahjaa,kui juba keegi rääkis siin mingist looduse hoidmisest jm,siis ma ei saa aru nendest rohelistest kes sõidavad mingite über kallite hübriididega ja mõtlevad,et oi kui keskkonna sõber ma nüüd olen,kas mitte keegi ei mõtle sellele,et iga sellise imeliikuri tootmine alates nullist (metallimaakide kaevandamine) kuni lõppproduktini (auto on suure kaarega ühest planeedi otsast teise toimetatud) saastab ja raiskab päris palju resursse.mul pole küll mingeid andmeid aga olen kindel,et odavam ja ka loodussõbralikum oleks oma vana autoga rahumeeli edasi kärutada,noh aga see on ju ainult minu arvamus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

töökaaslane ostis priuse mis siis väidetavalt on super loodussõbralik auto ... hybriid ja puha .... tema bensu keskmine jääb 7-8 vahele isegi minu 2 liitrine 14 aastat vana scorpio sõidab 8-9 ga.... ex tehke ise omad järeldused kuid enamus 1.6 ja alla selle pisikeste autodega on võimalik ökonoomsemalt sõita ... peale selle top gearis testiti seda priust ja isegi 1,6 uus golf oli ökonoomsem ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi lugesin raamatut "Meie Kuu peal on veel keegi?". Seal räägiti oletustest, et Kuu peal on/on olnud mingid elanikud. Oli ka pilte, kus väideti olema näha mingid hiigelsuured hammasrattad, kivist tahutud kujusid jms. Arvati, et kuu "elanikud" elavad/elasid Kuu tagaküljel. Teatavasti Kuu on selline "kaval" taevakeha, et ta on meie poole pööratud kogu aeg ühe küljega, teist poolt ta meile ei näita. Tegelikult on võimalik Maalt näha veidi üle polle e 59% Kuu pinnast. Need pildid olidki siis tehtud Kuu tagaküljel. Tagakülg erineb sellest küljest, mida meie Maalt näeme põhiliselt selle poolest, et Kuu tagaküljel on palju rohkem kraatreid ning nö. meresid (suured madalamad alad), mida esiküljel palju on, seal eriti ei ole. Isiklikult ma seda eriti ei usu, et Kuu peal isegi kunagi ammu mingi elu võis olla ja see raamat tundus nagu natuke ülepingutatud olema. :lol:

Siin üks ilus suur pilt Kuust: http://smurffi.dna.fi/komeetta/aarno/kuu.jpg

Muide see raamat maksab ainult 14 kr: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?1823

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda nüüd küll jah ma ise elan ka suht maakohas mõned nii 7 aastat võio nii tagasi oli päris tihti näha oravaid. Aga nüüd ausalt õeldes ma ei mäleta ka enam millal ma viimati oravat nägin. Siile näen veel siiamaani aga neid on ka kuidagi väheks jäänud. Ikka suvel saab neile piima pandud siis tulevad sööma küll :rolleyes:

Ja kitsi näen siin kandis väga tihti. Isegi üks rebane oli mul üks õhtu hoovi ära eksinud:D

Milline paradiis! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina elan viljandis ja siin on suvel siilikesed tavaline nähtus.vareseid on parvedes:)siis 2 suve on mul maja ees posti otsas kured elanud.ja luiged järvepeal on suht tavaline nähtus juba.mainiks selle ka et elan kesklinnale suht lähedal ehk paalalinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et ennast piinab selline küsimus- Et kui ennemräägitud valgusekiirusel sõitev rong Tuled põlema paneb? siis peaks ette näitavate tuleda valgus veel poole suurem olema... :lol::rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis on Universumi eksisteerimise mõte?

Miks ta üldse eksisteerib, miks eksisteerivad miljardid galaktikad, tähed ja planeedid? Meie, Maa elanikud oleme ju nii tühised, meie pärast ta ometi ei eksisteeri. Pealegi miljoneid (või oli see mõni miljard) aastaid tagasi Maal elu ei olnudki. Kas Universum eksiteerib sellepärast, et luua elu?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on Universumi eksisteerimise mõte?

Miks ta üldse eksisteerib, miks eksisteerivad miljardid galaktikad, tähed ja planeedid? Meie, Maa elanikud oleme ju nii tühised, meie pärast ta ometi ei eksisteeri. Pealegi miljoneid (või oli see mõni miljard) aastaid tagasi Maal elu ei olnudki. Kas Universum eksiteerib sellepärast, et luua elu?

Mina küll inimesi tühisteks ei nimetaks. Maailma tuleks ikka enda silmade läbi vaadata ja lähtuda sellest mis juba olemas on. Inimesed on olemas, meie oleme inimesed, pole veel kindlaid tõendeid, et oleks teisi meiesuguseid- järelikult peaks kõige tähtsam siiski olema inimene. Ja ühel inimesel pole õigust teiste nimel väita, et kõik elanikud Maakeral on tühised- absurd. Inimesed on ainuke oluline asi terves universumis- tõesta vastupidist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll inimesi tühisteks ei nimetaks. Maailma tuleks ikka enda silmade läbi vaadata ja lähtuda sellest mis juba olemas on. Inimesed on olemas, meie oleme inimesed, pole veel kindlaid tõendeid, et oleks teisi meiesuguseid- järelikult peaks kõige tähtsam siiski olema inimene. Ja ühel inimesel pole õigust teiste nimel väita, et kõik elanikud Maakeral on tühised- absurd. Inimesed on ainuke oluline asi terves universumis- tõesta vastupidist.

Pole tõendeid teiste eluvormide kohta universumis? Äkki on asi selles, et inimesed on liiga lollid, et kedagi teist siit universumist peale enda leida!

Inimesed on ainuke oluline asi terves universumis (väga kitsarinnaline mõtlemisviis)- Aga sina tõesta, et see on nii!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üllatus üllatus, aga ma ka ei tea, kas me oleme üksi või ei ole. Teadlik elu pidi olema universumis pigem harv erand, kui reegel. Aga sisuliselt on nii, et kõrgema arengutasemega eluvormid vähem arenenutele ohtu ei valmista. Niiet kui kusagil on keegi lollim, siis ta ei oska/saa siia tulla, samas keegi targem uurib meid(meie teadmata kasvõi), kui lollikesi, mitte ei hakka lambist ära hävitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene on selline huvitav olend, et selle asemel, et oma eluga normaalselt hakkama saada, hakkab ta hoopis uurima, kas peale tema veel keegi kusagil elab. Ja veel parem on, kui see keegi elab temast halvemini. Siis ta ei hakka üldse pingutama, vaid rahuliku südamega väidab: mis siis, et meil nii halb on? Vaadake - seal on veel halvem! Ja nii ta siis s.tub oma kaevu edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesel uudishimu, seepärast igast asju uuritakse. Ja las uuritakse, nii arenetakse. Ja mis selle universumi mõte oleks üldse, kui kedagi muud peale meie pole. Hunnik mateeriat lihtsalt mis passib igalpool.

stringiteooria on huvitav tegelt, aga enamustele mõistmatu ja isegi mõistuse vastane et dimensioone veel pea tosin on. Ja et "Suur pauk" oli tegelt kahe dimensiooni kokkupõrge..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et ennast piinab selline küsimus- Et kui ennemräägitud valgusekiirusel sõitev rong Tuled põlema paneb? siis peaks ette näitavate tuleda valgus veel poole suurem olema... :);)

Kui rong tuled põlema paneb, siis tema eest lihtsalt midagi ei valgustata(valgus ei jõua lihtsalt rongi ette). Maapeal iseenesest pole võimalik sellist asja teha, kosmoses aga peaaegu(relatiivsusteooria põhjal ei saa miski nii kiiresti liikuda kui valgus vms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuup: mitmedimensionaalsed ruumid tegelikult mõistmatud ei ole nende jaoks, kes vähegi matemaatikat uurinud on kunagi. Kogu geomeetria on laiendatav n-dimensionaalseks. Hoopis huvitavamad on mitteeukleidilised ruumid, kus eikledese mõttes paralleelsed sirged võivad näiteks vabalt lõikuda jne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimene on selline huvitav olend, et selle asemel, et oma eluga normaalselt hakkama saada, hakkab ta hoopis uurima, kas peale tema veel keegi kusagil elab. Ja veel parem on, kui see keegi elab temast halvemini. Siis ta ei hakka üldse pingutama, vaid rahuliku südamega väidab: mis siis, et meil nii halb on? Vaadake - seal on veel halvem! Ja nii ta siis s.tub oma kaevu edasi.

Meenus sellega seoses üks selline tabav võrdlus inimeste ja rändtirtsude vahel: rändtirtsud on sellised tegelased, kes hävitavad kõik oma teel ja olles selle saavutanud siirduvad nad uutele (põllu)maadele, mida laastada. Rändtirtsude ja inimeste vahe seisneb selles, et inimesel on pahatahtlikkus, loomadel see puudub! Lihtsalt üks selline väike paralleel.

Inimene on inimesele hunt. Siin on üks mõtteavaldus selle kohta: LINK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene on loodud palju tagemaks, kui ta seda ära suudab kasutada-ju meil polegi piskestel siin maapeal midagi endale väga nuputada jäetud.Mõtleme välja teooriaid ja arvutame suure hoolega, nagu elu on näidanud on inimkond primitiivne siiani ja pidevalt eksinud ka kõige lihtsamates assjades.Pigem on olemas teine paralleel mida me ei taju oma meeltega aga see on ka vaid oletus munkade poolt Tiibestist kes transsi end viivad.

Ise oma peaga usun kindlalt, et on olemas maaväline elu, sest kui inimene mõtleb juba sellele sügavamalt, et on olemas lõpmatus ei jõua isegi see talle kohale on see üldse võimalik.

Aga üritame edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida Bermuuda kolmnurgast arvate? (Reedel kell 20.00 on Kanal2-s sel teemal ka saade)

Juba 10 aastat tagasi oli sellest saade ja ka dok. videolõik kus oli näha kuidas merepõhjast vallandus suur gaasi pahvakas mis siis laeva ligiduses veepinnale tõustes laeva greeni keerab ja ülelendava lennuki plahvatama paneb. See on üsna tõenäoline, et see nii ka on. Muidugi ma ei tea mis selles saates väidetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks väga rumal arvata, et ainult maal on elu. :o Kindlasti mitte.

On ka igal pool näha videosi ja pilte ufo-dest. Loomulikult on üle poole neist mixitud aga siiski arvan, et mõningad on siiski tõesed

Aga kas teistel planeetitdel humanoide on? see paneb juba mõtlema

Bermuuda kolmnurga kohta arvan seda, et kuna see on maailma kõige tihedama laevaliiklusega piirkond siis juhub seal ka palju õnnetusi.Kahtlen kas seal midagi paranormaalset on aga ikkagi põnev sellest mõelda.

Aga üks asi mulle pähe ei mahu kohe kuidagi.

Et universum on lõputu

aga samas on väga imelik mõelda, et universum kusagil ära lõppeks(siis oleksime kui vangid) :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult võiks selle asemel, et sellise asja peale mõelda enda aega millegi kasulikuga sisustada. Kuhu see teadmine sind viib? Sellest võib ennast lolliks mõelda. Kui suur universum on? Mis universum üldse on? Kas tal on piirid? Mis peale universumit tuleb? Kuidas inimene tekkis? Millest ta tekkis? Millest see miski tekkis, millest inimene tekkis? Mis juhtub inimesega peale surma? jne. jne. Esialgu võiks ju maa peale jääda ja siinseid probleeme lahendada, enne kui universumit läheme avastama.

Oleme eelnevad 10 000 aastat ära elanud ilma nende teadmisteta, elame järgmised ka, uuri palju tahad...

Ma ei taha sellega õelda, et selles midagi halba oleks, et uuritakse, aga IMO ressurside raiskamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole tõendeid teiste eluvormide kohta universumis? Äkki on asi selles, et inimesed on liiga lollid, et kedagi teist siit universumist peale enda leida!

Inimesed on ainuke oluline asi terves universumis (väga kitsarinnaline mõtlemisviis)- Aga sina tõesta, et see on nii!

No aga ei ole ju neid tõendeid. Ega see ei tähenda, et oleks põhjust välistada teiste eluvormide olemasolu. Lihtsalt ei ole piisavalt informatsiooni, et otsust langetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult võiks selle asemel, et sellise asja peale mõelda enda aega millegi kasulikuga sisustada. Kuhu see teadmine sind viib? Sellest võib ennast lolliks mõelda. Kui suur universum on? Mis universum üldse on? Kas tal on piirid? Mis peale universumit tuleb? Kuidas inimene tekkis? Millest ta tekkis? Millest see miski tekkis, millest inimene tekkis? Mis juhtub inimesega peale surma? jne. jne. Esialgu võiks ju maa peale jääda ja siinseid probleeme lahendada, enne kui universumit läheme avastama.

Oleme eelnevad 10 000 aastat ära elanud ilma nende teadmisteta, elame järgmised ka, uuri palju tahad...

Ma ei taha sellega õelda, et selles midagi halba oleks, et uuritakse, aga IMO ressurside raiskamine.

See ongi kasulik ja inimesel peab huvitav olema, meelt peab ka lahutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×