Jump to content
roulling

ülemine kõtu lihas

Recommended Posts

Ülemine kõhulihas saab kõige rohkem vatti treenimisel ning seega areneb kiirelt. Ülemine kõhullihas töötab enamustel harjutustel kõhtu tehes. Tüüpilisemad harjutused on keretõsted matil, kerepöörded, istesse tõus ja palju muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülemisi peaksid kõige paremini treenima igasugused jalatõsted, kuid eks Vähi teab paremini öelda.

Sa oled millestki valesti aru saanud. Jalatõsteid kasutatakse just alumistele kõhulihastele rõhu suunamiseks.

Muudetud kasutaja tomster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kusjuures ma ei tea kõhulihaste treenimisest eriti midagi. Ma lihtsalt teen erinevaid harjutusi läbisegi pärast jõusaalitreeningut ning küljelihaseid eraldi ei ole üldse treeninud, aga dieediga tulevad need ilusti nähtavale. Igasugused sellised harjutused, kus rahvas ripub kusagil lae all pea alaspidi ja võnguvad mingisuguse lisaraskuseks võetud kettaga, on minu jaoks mõistmatud harjutused. Ma saan palju parema tulemuse oluliselt mugavamate ja kergemate harjutustega! Eile tegin näiteks kõhulihase harjutust selili matil, varbad redeli alumise pulga all 60 kordust(paus 50 sekundit), 50 kordust(paus 40 sekundit), 40 kordust(paus 30 sekundit), 30 kordust(paus 20 sekundit), 25 kordust. Piisavalt lihtne ja intensiivne programm!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×