Jump to content
Nik

Õlad

Recommended Posts

Tere, äkki saaks keigi aidata selline küsimus ,et koguaeg kui teen õlgu järgmisel päeval nad ei anna tunda selles mõttes et nad ei valuta võrreldes teiste lihagruppidega see on suht ammu juba nii olnud kuigi trenni päeval õlad on nii valusad et ei jõu lihtalt enam teha aga äkki see aitab et olen kreeka-rooma maadleja ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, äkki saaks keigi aidata selline küsimus ,et koguaeg kui teen õlgu järgmisel päeval nad ei anna tunda selles mõttes et nad ei valuta võrreldes teiste lihagruppidega see on suht ammu juba nii olnud kuigi trenni päeval õlad on nii valusad et ei jõu lihtalt enam teha aga äkki see aitab et olen kreeka-rooma maadleja ?

Mul ei valuta pooled lihased aga arenevad ikkagi, seega pole midagi hullu :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlad minu arust millegipärast ongi sellised, et võrreldes mõnede teiste lihastega nad nii väga ei kipu valutama järgnevatel päevadel. Triitsepsiga ei saa võrrelda, kolmapäeval tegin ja täna veel valus veidi. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Deltalihas on oma väikse suuruse kohta küllaltki tugev lihas ja harjunud koormusega.Samuti on tal kolm pead, seega selleks et ta korralikult valutaks järgmine päev, tuleb kõik kolm pead korralikult läbi treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt käibki sellest et trennipäeavl on koormus väga suur 4 erinevat harjutust ja peale igat harjutust ei jõua lihtsalt enam teha sest õlad on nii väsinud

Muudetud kasutaja Nik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa neid õlgu teed:)

Kui oled pikalt kreeka-roomat enne teinud siis sul on õlad ilmselt üsna tugevad juba...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ka õlad juba naljalt valutama ei hakka,aga vot trapets,see hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan ka et kuna tegleed maadlusega, siis pead väga tõsiselt kõik3 pead läbi treenima, sest teil saavad õlad vist vääga palju vatti :angry: mis harjutusi samuidu teed õlgadele äkki siis oskab keegi rohkem öelda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Istudes kangi surumine kukla tagant 4x 8-10

Lendamine hantlitega 4x 8-10

Hantlite ette tõstmine 4x 8-10

Kangi tõstmine rinnani 4x 8-10

need on harjutused mida tavaliselt teen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on see probleem õlgadega, et iga hommik peale magamist on nad totaalselt valusad. ilmselt on voodi liiga kõva ja magan külgedel liiga palju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Istudes kangi surumine kukla tagant 4x 8-10

Lendamine hantlitega 4x 8-10

Hantlite ette tõstmine 4x 8-10

Kangi tõstmine rinnani 4x 8-10

need on harjutused mida tavaliselt teen

Kui sa ei taha endale traumat tekitada, siis ära esimest harjutust küll tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis moodi selle harjutusega traumasid saadakse? Ma olen mitu aastat seda teinud ja traumasid pole selle pärast saanud ega ka kuulnud, et keegi teine oleks saanud. Ausalt öeldes, ei kujutagi ette, kuidas see võimalik on, kuigi olen palju kuulnud, et see harjutus on ohtlik jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis moodi selle harjutusega traumasid saadakse? Ma olen mitu aastat seda teinud ja traumasid pole selle pärast saanud ega ka kuulnud, et keegi teine oleks saanud. Ausalt öeldes, ei kujutagi ette, kuidas see võimalik on, kuigi olen palju kuulnud, et see harjutus on ohtlik jne.

Trauma saadakse tavaliselt seeria viimaste kordustega, kui jõud on lõpukorral ja üritatakse viimast võtta ja tehniliselt tuleb vale liigutus, s.t. kang kaldub taha või ühe külje peale ja saabki mõni lihaskiud traumeeritud ja ravi võtab väga kaua aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki oleks parem siis hantlitega seda harjutust sooritada või isegi ees poolt ehk rinnalt ?

Need on paremad variandid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah tõesti, selle harjutuse kohta oli ka kusagil mujal juttu, et üsna kergesti võib õlgadele liiga teha ja ka kael on natuke halvas asendis, võib ka kaelale liiga teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×