Jump to content
roulling

teeeere

Recommended Posts

avastasin, et ülihea asi trenni on kaasa võta tee, teen kodus väärske piparmüntidest tee, jahutan ära, ennem lisan muidugi eelistatult mett:)

trennis on seda ülihea proovida ja ma kui endine suitsetaja, noo minu organismi ta puhastab ka ja hoopis parem tunne on ka peale trenni:) :):unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
avastasin, et ülihea asi trenni on kaasa võta tee, teen kodus väärske piparmüntidest tee, jahutan ära, ennem lisan muidugi eelistatult mett:)

trennis on seda ülihea proovida ja ma kui endine suitsetaja, noo minu organismi ta puhastab ka ja hoopis parem tunne on ka peale trenni:) :):unsure:

Ise võtan alati trenni kaasa Aura punase tee.Kõige meeldivam trennijook siiamaani,mida olen tarvitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise võtan alati trenni kaasa Aura punase tee.Kõige meeldivam trennijook siiamaani,mida olen tarvitanud.

aura asjad pidid need kõige hullemad keemiad olema:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas see just keemiaga seotud on,aga ise olen m2rkand,et osadel nendel Aura jookidel on mingi kahtlast sorti v2rvaine alla settinud...

Kahtlen,et see kasulik on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üldiselt on iga tee hea, aga kindlasti soovitan lugeda nende valmistamise kohta, õigesti valmistades on mõni kordades tervislikum ja valesti tehtuna ei saa mõne kohta enam tervislik öelda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks paljud rohelised teed külmast peast lähevad väga mõrudaks. Muidugi ma ei tea kas see on hea või paha. Aga eks siis täna lähen ja proovin ka siis teed juua.

see on ilmselt sellest et rohelist teed hoitakse niikaua klaasis kuni tee on peaegu tume, roheline tee aga peabki olema hele ja väga õrna maitsega. ühest sõelatäiest saab mitu kannutäit teed (vist oli 3), aga seda tunni aja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aura asjad pidid need kõige hullemad keemiad olema:D

Täitsa võimalik:)Puhast asja tänapäeval turult üldiselt annabki leida!Mulle ta maitseb sellegi poolest ja mis kõige tähtsam,tagab trennis hea oleku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma joon ikka kuskil 2-3 tassi tumedat teed päevas. Ja pärast on näha mis tassist on joodud kuna tume tee annab vist kõvasti värvi sest enamus tasse on seest pruunikad kust joodud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võtan vana teema ülesse. mis on piparmündi mõju ntx kui ma seda joon.. kõhuprobleemidest pidi lahti saama ja igast muud asju, kuid kas tal on rasvapõletuse koha pealt sama effekt mis rohelisel teel..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võtan vana teema ülesse. mis on piparmündi mõju ntx kui ma seda joon.. kõhuprobleemidest pidi lahti saama ja igast muud asju, kuid kas tal on rasvapõletuse koha pealt sama effekt mis rohelisel teel..

Ma ei usu, et sama efekt. Pigem on ta külmetuse vastu.

Aga ma arvan et apteegist, kus on raviteed, võid sa midagi sarnast leida küll.. midagi mis ainevahetust kiirendab vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
avastasin, et ülihea asi trenni on kaasa võta tee, teen kodus väärske piparmüntidest tee, jahutan ära, ennem lisan muidugi eelistatult mett:)

trennis on seda ülihea proovida ja ma kui endine suitsetaja, noo minu organismi ta puhastab ka ja hoopis parem tunne on ka peale trenni:) ;):)

Tere sullegi. Aga järgmine kord võiks pealkiri veidi informatiivsem olla, et inimesed saaksid ikka peale vaadates aru, millest teema tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneks kerge oma teooria. Jõusaalis soovitatakse rahustavat muusikat kuulata (eriti klassikat), sest see soodustab närvisüsteemi rahunemist seeriate vahel ning on pikemas perspektiivis kasulik, sest vähendab ületreenituse ilmnemise võimalust. Piparmündi tee on samuti rahustava toimega, võib-olla aitab samamoodi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×