Jump to content
tannu

aidake palun

Recommended Posts

nii mehed te paljud teate mind.. ma 15a 192 pikk ja 95 kg hetkel.. nimelt selline kysimus.. ja palve.. et kas keegi viicib muga arutada.. aj rääkida.. et kui ma tahax 10kg pekist lahti saada.. siis oli mõte et sysivesikuid vähendada.. nii et ei söö saia, magusat palju ja cocasid and staff.. ja selel asendan kartuli ja riisiga.... ning yldse aint tervislikut toituda.. yx pool.. aga kas see idee siiamaani peab paikka kui ma käiksin 3x nädalas jõusaalik ning teine 3x nädalas 10km jooxmas... ning korra veel kas ujumas või korvpalli mängimas või midagi..... et mida tulex teha et sellest nii 5 kuuga lahti saada.. ja ärge irnuge ex.. ma väämalt võtan asja tõsiselt ja teen oma parima...ja yo.. ärge tulge palun yppama et olen kyll vana tark papa.. kus tuli noob alles lollilt kysima. nagu yx vend kysis siin kreatiini kohta.. niiet palve esitatud.. aidake plz.. tänx..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, et asendad süsivesiku süsivesikuga?

Tähtis on ka teada millal sa midagi sööd.

Samal ajal soovisid vist ka oluliselt tõsta oma jõunäitajaid?(rinnalt surumine)

Mina soovitan sulle otsida treener. Varsti on ka vist Amazonis võimalik suhelda treeneritega läbi neti kui muud võimalust pole.

Kui sa soovid tõesti midagi saavutada, siis tuleks sul põhitõed endale siiski selgeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata.. ma tean põhiasju.. selles asi ongi.. et mulle ei jõua kohale et mida siis teha..nagu kui nii ullult trenni teha siis tulex syya eriti kui jõudu teen siis veel eriti.. aga teisest kylest tahan pekist lahti sada.. niiet selles asi ongi.. nagu peab korralikult sööm a.. aga samas mida?.. palju.. see teine asi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei mees. mu idee nagu sa ise võisid aru saada sysikatega oli et nagu mõtetud(koka jne) asendan värgiga mis kõhu täis teevad ikka... kartul ja riis... saad aru kyll.. ja pealegi.. ma kuskilt lugein et need gaasid ja asjad mis kokas on.. vähendavad valgu seeditavust:D:D... niiet võit-võit seis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda nälju-dieeti pole mõtet pidama hakata, kuid kindlasti peaks süsivesikuid sööma hommikul ja vähem õhtul(muidugi kui pole trennipäev). Kuskilt olen veel kuulnud, et kui pekki hävitada, siis treeni tühja kõhuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Nii mehed te paljud teate mind"????-kes sind teadma peaks,"lilla" oled või..?,mis eesti keelne sõna see "aj" on, saa ropendad siin nii, et süda läheb pahaks ning jäta see arvuti släng ka ära.Esialgne mulje sinust, tannu, on küll selline, et oled ikka KONKREETNE TONT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida ma teha saan.. kui tetulete ja akkate lihcalt lambist sõimama siin... mis ma pean ytlema.. jajah.. tänan tänan.. ohoo. issand kui nunnu.. raudaslet olen oxmaa 2.. oi tänan??... kl enagu get real... kus sa eland oled... tõsiselt mees.. vabanege oma komplexxidest... olete kyll ägedad mehed... aga EGO on 4 korda suurem kui olex norm... sorry.. no disrespect.. aga u loose!!!! this battle right here!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×