Jump to content
Külaline

Trenni tehes süda paha :(

Recommended Posts

Külaline

Et siis selline jama, et trenni tehes läheb süda pahaks :unsure:. Mitte et nagu oksendama tahaks päris hakata, aga igatahes peale mõnda seeriat/harjutust hakkab juba s***.

Tõsiselt jama lugu, aidake.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguse asi, aga ara muretse see laheb peagi yle,ole mees ja kannata ara!Ma pikemalt ei hakka seletama :unsure:

NB. v6ta asja rahulikumalt ning ara suurenda raskusi liiga palju,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no midagi ei tasu välistada

eks see on märk sellest, et peaks rahulikumalt võtma

lase oma kava üle vaadata (eeldusel et sul see on)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud, kohe kergeb hakkas. Arvasin juba, et südamega on äkki miski jama.

Lase kindlasti südant kontrollida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal ka läks alguses süda pahaks kui tegin jalgadele harjutusi, eks sai alguses liiga palju punnitatud, peale paari kuud organism harjus ja kõik ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ma tegin mingi aasta tagasi ka trenni (omajaoks suurte raskustega), ent siis tegin intensiivsemalt ja ei olnud midagi.

Nüüd tuli ligi kolmveerand aastat puhast lebotamist ning nüüd uuesti alustades on nii.

Ma võtan asja rahulikumalt ja vaatan, mis saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju sa trenni ajal jood ja kui kaua aega sa enne trenni sööd?Kui sa näiteks sööd kõhu täis ja lähed trenni ja siis veel jood seal ka palju ja veel gaseeritud jooki, siis pole mingi ime, et üles hakkab tulema.Ma hakkasin isegi ükskord oksendama, sest ma jõin jõusaalis tunni aja kohta 1,5l vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul hakkab ka vahest paha kui jalga teen, teen lihtsalt pikemad pausid seeriate vahele kuni hingamine taastub korralikult kuigi süda ja kõik on korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul hakkab alati peaaegu paha kui ma kitsel selga teen,pea hakab julmalt ringi käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui on pikem paus sisse jäänud, siis uuesti trenniga alustamisel on mul ka alguses suurema pingutamise peale süda paha olnud, tuleb alguses kergemalt võtta asja ja see peaks üle minema paari nädalaga hiljemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Südant kontrollida. Kui süda on korras, siis on tegemist lihtsalt piimhappe liiga järsu/suure konsentratsiooni tõusuga. Ja seda läve saab arendada kui soovi peaks olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×