Jump to content
erkis

Tõstmise isiklikud.

Recommended Posts

vanus 17 kaal 90

surumine 200

jõutõmme 280

I know it, you know it, even the FBI knows it, but it dosent matter what you know, it matters what you can prove.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
I know it, you know it, even the FBI knows it, but it dosent matter what you know, it matters what you can prove.

Hea kommentaar. Keegi on Discovery channel-iga tuttav jah? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mötetu vaielda siin sellise asja üle kui palju keegi surub kui palju mitte, köigil on omad eesmärgid ja ei saagi vörrelda pölist jöumeest inimesega kes on teinud trenni just kvaliteetse lihase saamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean küll jah, mida tähendab "unlimited". Ise sama asja teinud ja lausa miski 2a kogu 6 aastasest treeningstaazist. Kuid ikkagist raske uskuda. Küsimus selline: palju vigastusi olnud on?

eelmine aasta rebestasin kakspealihase ära ja kuskil 4 kuud ple õiget trenni teinud....põhi vigastus mis oidevalt annab tunda on kõhupõik lihased...ei tia mis neil viga...korda mööda mõlemad küljed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole maksimumi proovinud. Trenni olen nüüd uuesti teinud u 3 kuud, vahepeal oli 4a pausi ja enne seda sai ka tehtud, aga mitte nii intensiivselt. Trenni teen rinnalt surumisel 80kg, selle raskusega 2x10 korda ja 2x väiksemate raskustega maksimumi, tavaliselt 70 ja 60. Kükke teen samuti püramiidis 60-70-80-90 10-15kordust. Ja jõutümmet teen samade raskustega millega kükke ja ikka max kordustega 10-15 siis. Ise olen 23a vana ja kaalun 110-113

Ei teagi mis maksimumid ka olla võiksid, peakski proovima.

Muudetud kasutaja MargoL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemused siis kõvad 6-7 aastat vanad, kui sain rohkem aega alaga tegeleda (koolis, nüüd tööl =( ja ei jää kuidagi aega trennis käimiseks)

Kükk : 180

Surumine : 90

Jõutõmme : 200

Kehakaal oli siis 57-59

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Max rinnalt surumine sai proovitud 2006a detsembris 115kg, kükk max peaks olema üle saja kindlasti(trennis 90x10 tuleb ära ilusti püramiidis), jõutõmmet pole proovinud. Hetkel vanus 19, pikkus 176-77cm, kaal 77kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjekordne peenisemõõtmis teema... Päris loogiline et mingid 14 aastased vennad suruvad rinnalt 110 ja tõmbavad siin 200 ringis :)

See selleks.

Aga ...

vä-ää-äga imelik,et noorhärradel rinnalt surumise ja küki tulemused praktiliselt võrdsed.

Maiteandki,et jimmybravo NII SUUR iidol on,et kõik just tema sarnaseks saada tahavad ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui millegi muu mõõtmisega hakkama ei saa siis peenise mõõtmisega saavad ikka kõik hakkama :P nagu näha eelnevatest postitustest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks panen ka oma tulemused kirja :)

Olen naine ja 60 kg:

Rinnalt surumine 72,5kg

kükk 110kg

jõutõmme 140kg

:)

Mul on täpselt samad näitajad, ainult et olen mees ja 80kg, jõusaali teinud 1+ aastat:). Oleksid mulle hea trennikaaslane, saaksime kordamööda samade raskustega seeriaid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×