Jump to content
erkis

Tõstmise isiklikud.

Recommended Posts

aa poisid see oli tõesti hea katse

rait hakkas treeni umbes kolm ja pool aastat tagasi

selle kaalu maailma rekord on 312,5 kilogrammi nii et selleni pole enam palju minna kui ta seda üritama hakkab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanus 17 kaal 90

surumine 200

jõutõmme 280

Millised on keha mõõdud?Pikkus,rinnaümbermõõt,käeümbermõõt?

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jõud pole häbiasi. Kui ikka poiss surub 200 või 2000 või palju seal oligi, siis ei ole vaja hakata kohe maha tegema. Eks siukseid vägilasi on ju palju ja igas portaalis. TORE OLEKS, kui TÕESTI need nr tõele vastaksid ja eks mõnel andekamal ka vastavad. Au neile.

Ei saa kurta, ise ka siin surun nii palju, et ei oska ilma kalkulaatorita täpset nr öeldagi. Oli see nüüd 6x 80kg või 6x 300- who`s counting...

Eks nad seal (skjõumees) teevad nüüd kõik westside kava ,poistel on vedanud , salu on viimaks vist asjale pihta saama hakanud, ei pane poisse enam enda leiutatud jaburaid süsteeme tegema ja tulemused on poistel väga head.

Need kahtlejad siin on õnnetud inimesed, ise midagi eriti ei jaksa ja ei usu , et mõni teine võib rohkem tõsta.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mehekesed need rekordid kõik ju särkide ja trikoodega tehtud

Sa esimest korda kuuled, et jõutõstjad kasutavad särke, trikoosid jne? Kuidas sa kujutaksid ette selliseid raskusi tõsta/suruda vms abivahenditeta, ilma et liigested kahjustada ei saaks? Muidugi annavad need sooritusele juurde, kuid neil on ka oluline omadus hoida keha stabiilsena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstjate puhul ei näita need mõõdud eriti midagi.

Aga ,et suurt jõudu omada pead suur ikka olema,muudmoodi ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tule tee ss ilma, kui nii kõve mees oled:D

ok sinu rekord skjoumees on 200. Aga palju sa ilma särgita üles oled tõstnud? Huvitav on teada saada palju see särk tegelikult siis juurde annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus selline, et mida skjõumees sa tarbid toidule lisaks? Ei usu absoluutselt, et tavaliste toidulisandite baasil oled oma rekordid saavutanud. Ei aita siin ka ainult Westside treeningkava.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus selline, et mida skjõumees sa tarbid toidule lisaks? Ei usu absoluutselt, et tavaliste toidulisandite baasil oled oma rekordid saavutanud. Ei aita siin ka ainult Westside treeningkava.

ma võtan phase3 ja pr nr1 ........nüüd ple tükk aega midagi võtnud...kodune söök kõik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok sinu rekord skjoumees on 200. Aga palju sa ilma särgita üles oled tõstnud? Huvitav on teada saada palju see särk tegelikult siis juurde annab.
Küsimus selline, et mida skjõumees sa tarbid toidule lisaks? Ei usu absoluutselt, et tavaliste toidulisandite baasil oled oma rekordid saavutanud. Ei aita siin ka ainult Westside treeningkava.

Ma ei saa aru, mida te mehed norite. Mis tähtsust sel on, palju ta ilma särgita surub või milliseid toiduklisandeid tarvitab (kui tarvitab)? Kui ta käis võistlustel ja reeglitepäraselt surus/tõstis rekordi, siis võiks ju talle hoopis toetust avaldada, et Eestis leidub tugevaid mehi.

P.S. Eestlase lemmiktoit on ju teine eestlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus selline, et mida skjõumees sa tarbid toidule lisaks? Ei usu absoluutselt, et tavaliste toidulisandite baasil oled oma rekordid saavutanud. Ei aita siin ka ainult Westside treeningkava.

Kas sa ise teed Westside'i?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi juba küsis, kuid küsin uuesti, et palju ilma särgita surud, huvi pärast tahaks teada palju see juurde annab?

Ütleme nt, et 150 kg tavaliselt, siis arvestades seda, et treeninud on 5 a ja korralikult/tugevalt (treeneri kontrolli all) väga jõuspetsiiflist kava (Westside), pole see tulemus üldse nii uskumatu. Alguses arvatavasti surus ikka juba oma 60 ära, st 5 aastaga +90, aastas 18kg, 1 kuus 1,5kg. Pole ju selline number nagu oleks steroide võtnud vms, ma küll usun...

+

Mõnedele on geenidega antud lihtsalt, suruvad juba peale esimest aastat 110-120kg, jõudu tuleb nii mühinal. Siis ülejäänud 4 aastaga pole ju midagi 30-40kg juurde lisada... pealegi ma kuskilt Vähi blogist lugesin, et seal Tartus juba 12 aastased teevad 120 kg seeriaid (5-6seid vist)

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tee Westside kava. Olen teinud seda lühikest aega, kuid mul ple sellest eriti kasu. See jutt, et kuna ise ei suuda, siis oled kade ja ei usu ei ole mul küll miskiks põhjuseks, miks nii skeptiline olen.

Mina arvan, et see number on lihtsalt liiga uskumatu, et tõsi olla. Olen ise üpris pikalt rinnaltsurumise tulemuste arendamisega vaeva näinud ning väga palju sel teemal lugenud. Skjoumees on esimene, kes nii fenomenaalsete tulemustega on. Kuidagi liiga eristub ülejäänud surujatest. Varem (viimase 30a jooksul) oli maailmameistrivõistlustel selliste debüütide lõpuks olnud steroididega vahele jäämine. Samas on väga raske uskuda, et Eestis viitsiks keegi tegeleda miskite veel tuvastamata steroidide abil tulemuste saavutamisega. Lihtsalt kogu see raskejõustiku valdkond on Eestis niivörd vähe arenenud. Võrdluseks võiks tuua USA, kus tõesti steroidide kasutamine kulub marjaks ära, kuna auhinnasummad on päris suured.

Egas skjoumehel enda vormi kohta pilte ple? Tahaks näha, milline kehaehitus on sellisel loomal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

r2iner: Internetis on väga palju otsingumootoreid. Üks neist on GOOGLE aadressil www.google.com. Kui sa kirjutad otsingusse "Westside", siis näitab ta tuhandeid ja tuhandeid tulemusi. Natuke peab ikka ise ka vaeva nägema või mis sa arvad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tee Westside kava. Olen teinud seda lühikest aega, kuid mul ple sellest eriti kasu. See jutt, et kuna ise ei suuda, siis oled kade ja ei usu ei ole mul küll miskiks põhjuseks, miks nii skeptiline olen.

Mina arvan, et see number on lihtsalt liiga uskumatu, et tõsi olla. Olen ise üpris pikalt rinnaltsurumise tulemuste arendamisega vaeva näinud ning väga palju sel teemal lugenud. Skjoumees on esimene, kes nii fenomenaalsete tulemustega on. Kuidagi liiga eristub ülejäänud surujatest. Varem (viimase 30a jooksul) oli maailmameistrivõistlustel selliste debüütide lõpuks olnud steroididega vahele jäämine. Samas on väga raske uskuda, et Eestis viitsiks keegi tegeleda miskite veel tuvastamata steroidide abil tulemuste saavutamisega. Lihtsalt kogu see raskejõustiku valdkond on Eestis niivörd vähe arenenud. Võrdluseks võiks tuua USA, kus tõesti steroidide kasutamine kulub marjaks ära, kuna auhinnasummad on päris suured.

Egas skjoumehel enda vormi kohta pilte ple? Tahaks näha, milline kehaehitus on sellisel loomal.

kle kas te teate ka üldse kuidas me saaremaal trenni teeme...trenni lõpus me oleme lausa surnud....ei jõua end isegi liigutada...ma olen trenni teind nüüd kuskil 3 aastat ja täiesti pühendunult...ja kui usud et saad tugevax ss seda ka saad...eriti kui treener on Salu Jaan..see mees jagab asja....võistlus poistel enam alla 150 surumist plegi....Alo kauber kaalub 64 kilo ja surub rinnal 160...trenn trenn ja veel kord trenn....septembris läeme jälle MM-le ja kõigil on suured sihid silme ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
r2iner: Internetis on väga palju otsingumootoreid. Üks neist on GOOGLE aadressil www.google.com. Kui sa kirjutad otsingusse "Westside", siis näitab ta tuhandeid ja tuhandeid tulemusi. Natuke peab ikka ise ka vaeva nägema või mis sa arvad?

Seda nüüd küll jah, aga otsides googlist tuleb rohkem muud materjali, mis pole selle kavaga üldse pistmist.

Siis ma mõtlesingi, et küsiks parem siit lehelt, kus inimesed on targad ja oskavad abi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle kas te teate ka üldse kuidas me saaremaal trenni teeme...trenni lõpus me oleme lausa surnud....ei jõua end isegi liigutada...ma olen trenni teind nüüd kuskil 3 aastat ja täiesti pühendunult...ja kui usud et saad tugevax ss seda ka saad...eriti kui treener on Salu Jaan..see mees jagab asja....võistlus poistel enam alla 150 surumist plegi....Alo kauber kaalub 64 kilo ja surub rinnal 160...trenn trenn ja veel kord trenn....septembris läeme jälle MM-le ja kõigil on suured sihid silme ees.

Tean küll jah, mida tähendab "unlimited". Ise sama asja teinud ja lausa miski 2a kogu 6 aastasest treeningstaazist. Kuid ikkagist raske uskuda. Küsimus selline: palju vigastusi olnud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×