Jump to content
erkis

Tõstmise isiklikud.

Recommended Posts

Vanus 22

Kaal 85...88

Pikkus 190

Tõukamine 100kg

Rebimine 100kg

Kükk 140kg

Jõutõmme 185kg

Rinnaltsurumine 150kg

Rebimist, tõukamist olen proovinud vahepalaks kükkide seeriatele ( mittte rekordit üritades ). Kükki olen proovinud kõige rohkem selle raskustega( mitte rekordit üritades ). Jõutõmbe tulemus on maksimum, proovisin viimati miski 1 aasta tagasi. Kükk ja jõutõmme on suht alaarenenud, sest selg tuksis. Surumine on ainuke, mida olen treeninud spetsiifliselt tulemusele.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus 16

Kaalu siis hetkel 88 kg, pikkus 188 cm.

Pideva jõusaalitrenniga nüüdseks tegelenud umbes pool aastat ning tulemused järgmised:

Tõukamine: 90 kg umbes, rebimist pole proovinud.

Rinnalt 105

Kükk 130-140

Jõutõmme 150ga olen 4se seeria teinud, maxi ei tea, kuna kettad said otsa saalis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai umbes kuu aega tagasi seda jõutõstmise asja alles proovima hakatud ning siiani on suurimad numbrid sellised olnud:

rinnalt surumine - 57.5kg

kükk - 90kg

jõutõmme - 100kg

Igaks juhuks mainin ka ära, et tegu siis naisterahvaga :ph34r:

Tugev naine oled :P Ma 171cm ja 67,5kg

rinnalt surumine - 70-75kg ... :blink:

teisi ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal 75kg.

Surumine 110kg

Kükk 160kg

Jõutõmme 190kg

Tõukamine 90kg

Vanus 14a

mulle hakkab juba nalja pakkuma, et enamus siin olevad 14.a suudavad üle 100kg suruda, kõik on tore kui sõnade taga meest on :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle hakkab juba nalja pakkuma, et enamus siin olevad 14.a suudavad üle 100kg suruda, kõik on tore kui sõnade taga meest on :blink:

kui te just ise nii nõrgd, et ei usu teisi.. ss ple ka midad teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ex tule ss eestikatele vaatame kas tulemused on nullid

siis läheksid ju noorte klassi oma vanuse poolest.siis oleksid kohe ka eesti rekordite omanik :ph34r: ootame tulemusi siis :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumine:

-90kg 160.0 Rait/Sagor/90 SK JхuMees 84.20 EST.Saue 02.12.06 I

Jõutõmme:

-90kg 230.0 Rainer/Raaper/87 SK JхuMees 88.30 EST.Tartu 20.03.04 II

Sina oled aga nii kõva mees, et surud eesti rekordist 40 kilo rohkem ja tõmbad eesti rekordist 50 kilo rohkem? Ja kus sa varem oled olnud, et võistlustel pole käinud? Põrandaaluselt tegid trenni?

Naljamees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Surumine:

-90kg 160.0 Rait/Sagor/90 SK JхuMees 84.20 EST.Saue 02.12.06 I

Jõutõmme:

-90kg 230.0 Rainer/Raaper/87 SK JхuMees 88.30 EST.Tartu 20.03.04 II

Sina oled aga nii kõva mees, et surud eesti rekordist 40 kilo rohkem ja tõmbad eesti rekordist 50 kilo rohkem? Ja kus sa varem oled olnud, et võistlustel pole käinud? Põrandaaluselt tegid trenni?

Naljamees.

No kle äkki ma isegi olen Rait Sagor elan kuressaares ja käin skjoumees saalis....nii et tule vaata ss rekordeid..pean enda omasid üle tegema ja 82,5 ja pooles on ka minu omad kõik:d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai umbes kuu aega tagasi seda jõutõstmise asja alles proovima hakatud ning siiani on suurimad numbrid sellised olnud:

rinnalt surumine - 57.5kg

kükk - 90kg

jõutõmme - 100kg

Igaks juhuks mainin ka ära, et tegu siis naisterahvaga :blink:

Väga head tulemused naisterahva poolt! Paljud mehed ei suuda isegi nii palju teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

skjoumees

vanus 17 kaal 90

surumine 200

jõutõmme 280

Ja kuidas siis sinust selline vägilane kasvanud on? Kas sul on müostatiini geen muteerunud? Vanust ju alles 17...

Muudetud kasutaja tarmps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

P2ris p6nevaks on siin l2inud :blink:

Edu v2gilastele!

Naine... 60 kg

surumine 70 kg

kykke kuuene seeria 95 kg, maximumi ei ole proovinud, j6ut6mmet ka mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanus 17 kaal 90

surumine 200

jõutõmme 280

treenin SK jõumehes

olen 17 aastane kaal:82,5 kg

surumise isiklik rekord 180 kg

Huvitav noorsugu meil siin. Esimesel tüübil ei usu 200 surumisrekordit kuidagi, jõutõmme veel kuidagi usuks. Teisel tüübil samuti mitte. Tglt kui steroidihärjad, siis võib-olla oleks võimalik, aga seegi kaheldav.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jõud pole häbiasi. Kui ikka poiss surub 200 või 2000 või palju seal oligi, siis ei ole vaja hakata kohe maha tegema. Eks siukseid vägilasi on ju palju ja igas portaalis. TORE OLEKS, kui TÕESTI need nr tõele vastaksid ja eks mõnel andekamal ka vastavad. Au neile.

Ei saa kurta, ise ka siin surun nii palju, et ei oska ilma kalkulaatorita täpset nr öeldagi. Oli see nüüd 6x 80kg või 6x 300- who`s counting...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
skjoumees

vanus 17 kaal 90

surumine 200

jõutõmme 280

Ja kuidas siis sinust selline vägilane kasvanud on? Kas sul on müostatiini geen muteerunud? Vanust ju alles 17...

võistlustel käidud....no ja tulemused räägivad enda eest....-90 kilo tõmme 300 ja surumine 176( algraskus)..kuna teisel katsel kukkus mul 185 kg sirgelt rindkeresse....suht valus oli

rait

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võistlustel käidud....no ja tulemused räägivad enda eest....-90 kilo tõmme 300 ja surumine 176( algraskus)..kuna teisel katsel kukkus mul 185 kg sirgelt rindkeresse....suht valus oli

rait

Nägin seda katset isegi, valus oli vaadata. Saaremaa poisid on ikka väga kõvad.

Mis vanuses üldse treenima hakkasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võistlustel käidud....no ja tulemused räägivad enda eest....-90 kilo tõmme 300 ja surumine 176( algraskus)..kuna teisel katsel kukkus mul 185 kg sirgelt rindkeresse....suht valus oli

rait

Tubli! Tõeliselt kõvad tulemused, paneb imestama.

Ribid jäid ikka terveks?

Igastahes edu sulle! Ja vabandan, et su sõnades kahtlesin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×