Jump to content
erkis

Tõstmise isiklikud.

Recommended Posts

Siin lehel olen pidevalt näinud rahva isiklikke rekordeid rinnalt surumises. Aga oleks huvitav teada palju siin käijad kangi üles upitavad ja palju jõutõmbes parimad tulemused on. Ise olen üles tõstnud 95 kg (tõstmistehnika on mul olematu) ja jõutõmbes viimati 200. Praegu käsil uus treeningkava. Paari nädala pärast loodan jõutõmbes 220 üles saada ja ka tõstmistulemus tahan kindlasti lähitulevikus parandada. Viimati oli kolmekohalisele tulemusele väga lähedal, kui tehnika oleks hea siis poleks üldse probleeme.

Küsin seda sellepärast, et lugesin alessandro blogist, et ta teeb trenni 90-ga, mis sellise kehakaalu juures on päris muljetavaldav. Huvitav kas teed trenni puhta jõuga lükates või väikese jalgade abiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Mul on isiklik rekord 85kg väga vähe jäi 87.5 kg puudu.. ja mul on ka rinnalt surumis tehnika olematu ja jõutõmmet pole proovinud, aga eks proovin järgmine kord ära kui jõusaali lähen.. olen jõusaalis käinud 2 kuud. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et asi segaseks ei jääks, siis see 95 kg pole mitte rinnalt surumise rekord, vaid sirgetele kätele kangi surumine (tõstmine). Rinnalt surumises pole rekordit proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõukamise isiklik rekord kuskil 110-115 kilo.Tõmbes 200-210,aga pole tõmmet eriti teinud,nii,et seal selja jõud täielikult ei realiseeru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et asi segaseks ei jääks, siis see 95 kg pole mitte rinnalt surumise rekord, vaid sirgetele kätele kangi surumine (tõstmine). Rinnalt surumises pole rekordit proovinud.

Sa mõtled ikka tõukamist vist? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et asi segaseks ei jääks, siis see 95 kg pole mitte rinnalt surumise rekord, vaid sirgetele kätele kangi surumine (tõstmine). Rinnalt surumises pole rekordit proovinud.

Sirgete kätele saab kangi suruda ja rebida ja tõugata.

Mida sa teada tahad, :unsure:

Või ükspuha,pea-asi,et oleks sirgetele kätele saadud?

Formuleeri küsimus täpsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu rekordid on tõmbes 130kg kükis 120kg (teen sügavükiga) aga need kilod on tulnud trenni lõpus kõige viimaste seerjatega,teen püramiidi alustades 10-st.aga seda rebimist pole proovind ja ega vist ei soovi ka proovida sest pole tehnikat ja se on ikka suht riskantne asi ka.

Muudetud kasutaja sdmartin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõukamine, surumine.... mis seal vahet on

Veits ikkka on ka.Tõukamine annab ikka nii mõnedki kilod juurde,kuna kasutad ka jalgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen küki tulemuse ka lisaks. Rekordit pole proovinud aga treeningul teen viimase seeria 120x6. Teen püramiidina 90, 100, 110 ja 120. Alles alustasin jala tegemist.

Muudetud kasutaja erkis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen max'i ainult rinnalt surumises proovinud ja praegune rekord on siis 90kg, ise olen 75kg ja 175cm, 14a.

Muudetud kasutaja s22ks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maast kangi 80kg proovinud. Ei tundunud väga raske. Tehnikat ei oska. jõutõmbed ja kükid tagasihoidlikud. Kehakaal on 73kg

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

90kg tegin ma jah väikese jalgade abiga - nii, nagu rammumehed teevad. Puhtalt ei ole mõtet minu arust seda harjutust teha. Kui tahad puhtalt õlga arendada, siis on mugavam teha istudes või näiteks hantlitega. See on selline spetsiifiline harjutus, mida kõigil vaja ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×