Jump to content
erkis

Tõstmise isiklikud.

Recommended Posts

Mul on täpselt samad näitajad, ainult et olen mees ja 80kg, jõusaali teinud 1+ aastat:). Oleksid mulle hea trennikaaslane, saaksime kordamööda samade raskustega seeriaid teha.

Väga hea ... eks siis saame koos oma maksimumjõudu arendada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
17 a kaal 95 jõutõstmist teen

hetkel kükk 270

surumine 217.5

jõutõmme 300

Väga tublid tulemused, ütleksin lausa super!!!

Sinusuguseid vendi mandril vist ei kasvakski. Võtke eeskuju mehest, eakaaslased! Mõelge mille nimel te trenni teete ja siis küsige endalt kas ma teen selle nimel kõik?

Loodan, et sa jõuad ja tahad jõuda veel kaugele. Andku kõigevägevam sulle selleks tervist ja muidugi mõistust ikka ka. EDU-JAKSU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, kui juba sellises vanuses sellised tulemused, siis on tegemist juba looduse poolt antud loomuliku jõuga. Paljud inimesed võivad terve elu treenida ja jõua kunagi selliste näitajateni. Nagu M.M ütleb, et söö siili või porgandit vahet pole, aga kasu sellest pole. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, kui juba sellises vanuses sellised tulemused, siis on tegemist juba looduse poolt antud loomuliku jõuga. Paljud inimesed võivad terve elu treenida ja jõua kunagi selliste näitajateni. Nagu M.M ütleb, et söö siili või porgandit vahet pole, aga kasu sellest pole. :huh:

tean üht väikest noort kutti,kes joob suitsetab ja teeb veel sada imet,aga jõudu on ikka kohutavalt.

Siis mõtlen küll,et loodus võiks mulle ka sellise jõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin lehel olen pidevalt näinud rahva isiklikke rekordeid rinnalt surumises. Aga oleks huvitav teada palju siin käijad kangi üles upitavad ja palju jõutõmbes parimad tulemused on. Ise olen üles tõstnud 95 kg (tõstmistehnika on mul olematu) ja jõutõmbes viimati 200. Praegu käsil uus treeningkava. Paari nädala pärast loodan jõutõmbes 220 üles saada ja ka tõstmistulemus tahan kindlasti lähitulevikus parandada. Viimati oli kolmekohalisele tulemusele väga lähedal, kui tehnika oleks hea siis poleks üldse probleeme.

Küsin seda sellepärast, et lugesin alessandro blogist, et ta teeb trenni 90-ga, mis sellise kehakaalu juures on päris muljetavaldav. Huvitav kas teed trenni puhta jõuga lükates või väikese jalgade abiga.

Kui vana oled sa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, tõesti pole midagi imestada kui sul juba 17-aastaselt on sellised tulemused:

kükk 270

surumine 217.5

jõutõmme 300

Kõvad tegijad igatahes. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi neist Saare meestest võiks kunagi oma treeningutest pikemalt rääkida, kui see muidugi saladus ei ole.

skjoumees: ega sa ei taha oma treeningkavast rääkida rahvale?

Samas võiks teha ka "tegijate treeningu" kellegagi Saaremaa noortest jõutõstjatest. Seda oleks küll huvitav vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×