Jump to content
violet

Mesi

Recommended Posts

Kui eesmärk on kaalu kaotada, kas siis on ka meel mõnesmõttes piirang peal? Või on mesi selline tore mida vib süüa siis kui hing ihaldab? :unsure:

Oleneb teist endast. Kui raskesti see kaal langeb? Minu dieeti mesi kuuluda ei saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb teist endast. Kui raskesti see kaal langeb? Minu dieeti mesi kuuluda ei saaks.

Ega ta kõige kiiremalt kaduda ei taha. Teatud numbrini läks ilusti, siis jäi suht seisma. Viimasel ajal on jälle natukene alustanud allalangust. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei... Aga, kas siit siis järeldub see, et suure magusaisu ajal on targem võtta tükk 75% shokolaadi ennem kui lusikatäis mett?

Dieet peab olema selline, et sellist magusaisu ei tekiks.

Iseenesest vahet ei ole kumba võtad. Küll aga shokolaad sisaldab rohkem kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sa kaalulangetamisel mett sööd siis olgem ausad su dieet läheb küll kõvasti aia taha

mina lahmisin lusikaga mett kui kaalus juurde tahtsin võtta :unsure:

Ei tea miks?? Minu üks toidukord koosnes näiteks sellistest komponentidest:*Tass teed (magustatud meega)*4 munvalget keedetult*4 viilu sepikut meega.Kaal langes väga hästi ja mingeid magusa probleeme polnud.Mesi on ainuke asi,mida organism omastab kõige paremini!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön ALATI nn dieedi perioodil mett - kuna ta on nii metsikult magus, siis väga palju teda süüa ei suuda, samas - magusaisu kaotab väga hästi. Eks see oleneb ikka sellest, palju Sa seda mett sööd ja mida Su ülejäänud päevatoit endast kujutab :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma juba hakkasin mõtlema, et peaks suhkru mee vastu välja vahetama või mis ? ;):)

Miks ka mitte?Kalliks läheb ainult,aga kui endal oleks kodus meeloomad,siis kohe kindlasti ei tarbiks suhkrut.Praegugi püüan võimalikult vähe suhkrut tarbida ja samas võimlikult palju mett süüa:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui joon teed päevas ühe tassi, kas siis oleks kasulikum kasutada magusaks tegemise puhul mett või suhkrut? eesmärk kaalu langetada, jälgides mida söön, ja teen trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui joon teed päevas ühe tassi, kas siis oleks kasulikum kasutada magusaks tegemise puhul mett või suhkrut? eesmärk kaalu langetada, jälgides mida söön, ja teen trenni.

Täisväärtuslikus ja tervislikus toitumises ei leidu kohta ei valge, pruuni kristallsuhkru ega ka viinamarjasuhkru jaoks. Rohke suhkru tarbimise kahjulikkus on ammu teada: soodustab liigset kehakaalu, annab ainult paljast energiat ilma eluliselt tähtsate toimeaineteta, ei sisalda ballastaineid ning soodustab kaariese teket. Organism ei vaja puhast lisasuhkrut, kui piisavalt on puuvilju ning tärklist.

Magusavajaduse probleemi on võimalik lahendada, kui juba imikueas tuleb lapsele anda vähe magustatud toitu. Inimesed, kes on magusaga juba harjunud, peaksid selle tarbimist aegamööda vähendama. Mõningase aja möödudes tunduvad liiga magusad toidud ebameeldivatena. Ka suhkruasendajate tarbimine pole mõistlik, liiga suurtes kogustes võib see kahjustada tervist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eesmärk on kaalu kaotada, kas siis on ka meel mõnesmõttes piirang peal? Või on mesi selline tore mida vib süüa siis kui hing ihaldab? :rolleyes:

Kui palju sa seda mett siis sööd? Ma arvan, et lusikas päevas ei ole hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga nüüd tekkis mul jälle üks küsimus seoses meega. Kolasin ringi ja lugesin igasugust infot mee kohta.

Kuna ma peale kella kuut ei söö, siis kuskil oli täpselt selle kohta kirjas, et tavaliselt läheb siis uneajaks kõht tühjaks ning kui lusikastäis mett enne magamaminekut süüa, siis see mitte ei ladestu rasvaks, vaid see läheb energiaks, et hakata rasvu põletama.. Aga ei tea kohe mida selle kohta arvata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nüüd tekkis mul jälle üks küsimus seoses meega. Kolasin ringi ja lugesin igasugust infot mee kohta.

Kuna ma peale kella kuut ei söö, siis kuskil oli täpselt selle kohta kirjas, et tavaliselt läheb siis uneajaks kõht tühjaks ning kui lusikastäis mett enne magamaminekut süüa, siis see mitte ei ladestu rasvaks, vaid see läheb energiaks, et hakata rasvu põletama.. Aga ei tea kohe mida selle kohta arvata. :o

Pigem mesi soodustab rasvade põlekut! :rolleyes:

Keha kogub meile rasva varuks, et hakata seda tarbima hetkel mil ta enam vajalikku energiat toidust kätte ei saa! Seega ei usu, et meil on vaja energiat- enda varude tarbimiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mesi on hea :-) Mina kasutan mett kohe peale trenni glükogeeni varude taastamiseks. Kuna see on ainuke aeg millal kiiresti imenduvad süsivesikud ennast õigustavad. Mõju on kohe tunda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma söön ALATI nn dieedi perioodil mett - kuna ta on nii metsikult magus, siis väga palju teda süüa ei suuda, samas - magusaisu kaotab väga hästi. Eks see oleneb ikka sellest, palju Sa seda mett sööd ja mida Su ülejäänud päevatoit endast kujutab :rolleyes:

on jah. minagi ei kannata palju süüa, et no ikka pooleliitrine purk päris korraga alla ei lähe aga kui sööma hakkan siis ikka enne ei saa ka lõpetada kui pool purki tyhi, no nii 10 supilusikatäit ikka korraga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem mesi soodustab rasvade põlekut! :rolleyes:

Keha kogub meile rasva varuks, et hakata seda tarbima hetkel mil ta enam vajalikku energiat toidust kätte ei saa! Seega ei usu, et meil on vaja energiat- enda varude tarbimiseks!

Seega lusikatäis mett õhtul on hea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×