Jump to content
waage

biiseps & triiseps

Recommended Posts

ma olen juba paar aastat tegelenud jõuspordiga, rind, selg, jalad on norm aga biiseps ja triiseps ei taha kuidagi areneda. Ostsin ka raamatu kus on igale lihasele harjutusi,järgin neid kuid tulemus on ikka kesine. Kas keegi võiks anda näpunäiteid kuidas neid lihaseid edukamalt treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene asi mida tavaliselt käetreeningul tehakse valesti, on ületreening st. väikseimaid lihasrühmasid treenitakse sama mahuga nagu suuri, tekkib ületreening ja tulemused on null.

Proovi vähendada oma biitsepsi ja triitsepsi seerate ja harjutuset hulka, proportsionaalselt nii, et see moodustaks kuskil poole sellest mida teed suurtele lihasrühmadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biitsepsi teemaline küs.-kangiga biitsepsi harjutust tehes lööb päris tugev valu käevarde, täpsemini käevarre luusse. Kes oskab öelda milles asi. Olen ka teistel kuulnud esinevat sellist valu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh .. teie treenite siis Antlitega ?

Igatahes endal on nii, et teen bitsepsile palju harjutusi. Alguses teen selliseid üldiseid harjutusi, siis eraldi ülemisele ja alumisele peale. Kasutan nii kangi kui hantleid. Põhiasi, et puhtalt teed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kangiga peab kindlalt ka tegema, nendega saab massi paremini lisada; kui sirgega on raske, siis kõvera kangiga peaks igaüks saama

2-3 erinevat harjutust ja 12-15 seeriat peaks ikka biitsepsile tegema korraga, ületreenimisse hästi ei usu

valust - ei usu, et kohe liigesepõletik on, pigem mingi lihasevenitus, mille põhjustanud külmalt suure raskuse sikutamine ja pidev harjutamine ei lase paraneda; soovitan paar nädalat vältida harjutusi biitsepsile ja siis väiksemate raskustega uuesti alustada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

12-15 kordust ühes seerias? Ega sa ometi 12-15 seeriat ei tee? Või teed terve trenni jooksul 12-15 seeriat? ei saa aru...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Mul selline probleem, et järgmine päev peale biitsa v. triitsa trenni ei ole üldse tundagi, et midagi tehtud on. Ega arengut kah eriti ei toimu...

Mõtlen, et soovitate äkki midagi uut minu jaoks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnaga nyyd kyll probleemi ei tohiks olla, oleneb kui kaua sa trenni oled teinud, milline su kava on, kas on piisavalt intensiivne, kas on ikka viimase korduse juures hambad ristis ja higi purskab. Biitsepsiga on jah kyll jama, et selle valusaksaamine nõuab ma ei tea mida aga rinda on hea teha, nii et proovi aga edasi ja intensiivsemalt. Mul näiteks rind täna nii valus et ei saa käsi ka liigutada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biitsi on ka mul raske valusaks saaba, vahest siiski õnnestub, kuid triits on peaaegu pärast igat trenni, sest teen teda rinnaga koos, ikka julmalt võtab läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

biitsepsiga probleeme pole jeh,a ma teen rinnale tavaliselt 5 eri harjutust ja kõiku kuskil 4-5 seeriat,a erilist lihasekasvu pole,kuigu jõudu tuleb juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seeriad ja kordused on erinevad asjad kui keegi ei teadnud

ja ühte harjutust üle 5 korra tavaliselt ei tehta

kui teedki 3 erinevat harjutust ja igas 5 seeriat, siis ongi 3x5=15 seeriat...vanasti arvutati niimoodi

aga valu lihastes on küll kahtlane asi - ma teen 1 kord nädalas ühele lihasgrupile trenni ja ei mäleta millal viimati valulikku lihast tundsin

valulik lihas (kui tegemist ei ole vigastusega, mida ennem mainisin) on põhjustatud siiski suurest vahest trennis ja mingite hapete kogunemisest sinna

aga võib olla vähearenenud lihaste korral need protsessid on teistsugused...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb vaid õigeid kange kasutada.Tavaline sirge kang võib kätt vigastada,sest hariliku kangiga harjutades ei ole käed loomulikus asendis - nad välja väänatud.Soovitan kasutada spets kange. need keskelt kõverad.Tean seda enda kogemustest.Sirge kangiga hakkasid käed raskuse juurde panemisel valutama.Kõvera kangiga seda probleemi ei ole :) Head Treenimist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×