Jump to content
M2rxmen

Õige hingamine

Recommended Posts

Kuidas sooritada õiget hingamist harjutuse ajal?? Ja kas kõike harjutusi tuleb sama hingamisega teha?? Näiteks kui teen kätekõverdusi siis alla lastes hingan sisse ja ülesse tõstes välja? Olen kuulnud et keretõsteid tehakse vastupidi et istesse tõstes välja ja alla lastes sisse.Kuida on õigem.Tänud ette.Olen suht roheline......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks surumisel allalastes hingad sisse ja üles lükates hingad rahulikult välja, kõhutegemisel jah, et kui tõstad kere üles siis hingad välja ja allalastes hingad sisse, see just sellepärast hea, et kui sa pingutuse ajaks õhu välja lased siis saad rohkem kõhulihaseid pingutada vms...kuidagi nii see oli. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

point on selles, et raskemas faasis hingad välja, ükskõik, mis harjutust ja mispidi teed

kui muidugi mitte arvestada eri hingamise süsteeme. nendest tahaks küll kuulda. häguselt mäletan mingi vene erirühma koolitaja jutte? oskab keegi nendest rääkida v täpsustada? ehk on isegi proovind?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigi harjutuste puhul tegelikult ühtemoodi ehk lihast pingutades sisse ja sirutades välja.

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigi harjutuste puhul tegelikult ühtemoodi ehk lihast pingutades sisse ja sirutades välja.

Paneme vastuse lukku või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hannes Võrno:

Kas lihast pingutades hingame:

A) sisse

B ) välja

AA: võtame siis fifty-fifty, sõbrale pole mõtet helistada, ta niikuinii ei tea ja publikut ka ei usalda

Hannes Võrno: nii, võtame fifty-fifty. Langes ära variant A.

AA: OK, paneme siis A lukku

Hannes Võrno: A lukku? Kindel?

AA: ei noh päris kindel ei ole ka, paneme siis äkki hoopis B lukku.

Hannes Võrno: paneme B lukku. Õige vastus! Oleme jõudnud nüüd 200 kr küsimuse juurde, kas jätkame või soovid raha välja võtta?

AA: võtan vist raha välja.

;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hannes Võrno:

Kas lihast pingutades hingame:

A) sisse

B ) välja

AA: võtame siis fifty-fifty, sõbrale pole mõtet helistada, ta niikuinii ei tea ja publikut ka ei usalda

Hannes Võrno: nii, võtame fifty-fifty. Langes ära variant A.

AA: OK, paneme siis A lukku

Hannes Võrno: A lukku? Kindel?

AA: ei noh päris kindel ei ole ka, paneme siis äkki hoopis B lukku.

Hannes Võrno: paneme B lukku. Õige vastus! Oleme jõudnud nüüd 200 kr küsimuse juurde, kas jätkame või soovid raha välja võtta?

AA: võtan vist raha välja.

:lol:

Hannes Võrno: Mix sa siis otsustasid raha v6tta?!?!

AA aka. Capricorn: Sest ma pole kindel kas järgmisele fitnessi kategooria kysimusele 6ieti vastan, aga lolle nalju v6in veel kyllaga teha ;)

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaüks saab ise järgi proovida näiteks nii.

Rinnalt surumine peaaegu max raskus-

1.kangi alla

2.hingad sügavalt välja

3.lased kangi rinnale

4.hakkad kangi üles suruma, samaaegselt sissehingates

Kuid tavaliselt hingatakse ikka enne pingutust sisse, et keha näiteks hapnikuga varustada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb kui tähtis sulle selg on ... kui tahad et seljaga midagi ei juhtu siis peaksid enne igat kordust nii palju õhku sisse võtma kui võimalik ja kõhtu suruma et selg fikseerida. Aga kuna enamuse rahva harjutused koosnevad kaablite tõmbamisest ja muude masinate tegemisest siis vist vahet pole =)

Igatahes proovi. Rinnalt surudes tõmba ennem õhku täis sest alla lastes on suht raske piisavalt õhku sisse võtta, pealegi annab see tsipa jõudu ja kindlama rühi =)

Ülejäänuga nõustun, et kui raske kordus siis üles surudes välja

Muudetud kasutaja Czar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihast pingutades on hinge kinni hoida kõige parem, vähemalt nii vist tehakse, tugevad mehed õpetavad nii. Kui kohe hakata välja hingama, võib õhk otsa saada ja siis on halvasti. Muidu ikka nii, et käed juba sirgeks surutud, no u 80% on tehtud, siis hingan välja (tegelikult mitte päris, siis kui nö raske koht on ületatud ja juba kergemaks läheb, kindel suutlikuses)

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida helli, su huumori meel on ikka väga 0#¤%¤#¤

Minuarust rääkis õiget juttu, kui surud rekordit siis vaevalt sa hakkad seda hingamist jälgima ja ikkagi raskes faasis hing kinni ja lõpus lased alles välja, no ei peagi kõigil nii olema aga isiklikud kogemused nii näitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigi harjutuste puhul tegelikult ühtemoodi ehk lihast pingutades sisse ja sirutades välja.

Kuulge, poisid! Kas ma olen siis ainuke hetkel, kes on 6ppinud martial arts i??? Lyya ikka oskate v6i?

Pingutad...siis tuleb ikka tugev v2ljahingamine... Mul oli see sedav6rd sees, et j6usaalis tugevamate trennide ajal kuulsid k6ik, et Aile on trennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge, poisid! Kas ma olen siis ainuke hetkel, kes on 6ppinud martial arts i??? Lyya ikka oskate v6i?

Pingutad...siis tuleb ikka tugev v2ljahingamine... Mul oli see sedav6rd sees, et j6usaalis tugevamate trennide ajal kuulsid k6ik, et Aile on trennis.

No aga siin pole ka keegi vastupidist väitnud ju....

Lausa ebaloomulik oleks vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigi harjutuste puhul tegelikult ühtemoodi ehk lihast pingutades sisse ja sirutades välja.

???? Siis 6ppige ennast v2ljendama....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas näiteks surumisel alla laskmisel hingad sisse ja siis surumise lõpus hingad välja alles on väga vale?

põhimõtteliselt küll jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×