Jump to content
Annika Pärtel

Dopinguproovide tulemused

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Selgunud on Eesti Meistrivõistlustel võetud dopinguproovide tulemused.

Hea meel on teatada, et kõik võistlejad andsid negatiivse vastuse. Testiti absoluutkaalu nelja paremat - Ott Kiivikat, Imre Vähit, Argo Vaiblet ja Meelis Susit.

Edaspidi on plaanis suurendada veelgi kontrolli, seda nii võistlustel kui ka võistluste vahel.

Kuna tulemas on varsti kevadised Karikavõistlused (22 aprill Pärnus, Endla teatris), siis v...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22 aprill Pärnus, Endla teatris? Väga hea, peaks ka lihamägesid kaema tulema. ;)

Samas hea kuulda, et Eesti parimad ikka "puhast" sporti harrastavad ja keegi positiivset tulemust ei saanud.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

Selgunud on Eesti Meistrivõistlustel võetud dopinguproovide tulemused.

Hea meel on teatada, et kõik võistlejad andsid negatiivse vastuse. Testiti absoluutkaalu nelja paremat - Ott Kiivikat, Imre Vähit, Argo Vaiblet ja Meelis Susit.

Edaspidi on plaanis suurendada veelgi kontrolli, seda nii võistlustel kui ka võistluste vahel.

Kuna tulemas on varsti kevadised Karikavõistlused (22 aprill Pärnus, Endla teatris), siis v...

Jeee Pärnus, saab ise ka tulla vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no paljud ained nEED ,mida tippkulturistid kasutavad ei jää nii kauaks üldse vereringesse püsima - õige oleks teha nagu kettaheites ,igal suvalisel ajal võib sulle helistada ja kutsuda proovi andma , kui ei tule on 1 hoiatus ,siis 2 ja lõpuks väljaheitmine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no paljud ained nEED ,mida tippkulturistid kasutavad ei jää nii kauaks üldse vereringesse püsima - õige oleks teha nagu kettaheites ,igal suvalisel ajal võib sulle helistada ja kutsuda proovi andma , kui ei tule on 1 hoiatus ,siis 2 ja lõpuks väljaheitmine!

Väljaheitmine kuskohast? Neid teste, millest sina räägid, teostab vast WADA, mitte EKFL ja testitakse maailma tippe (meil siis Kanter ja Tammert).

Ja kuskohast selline kindlus, et tippkulturistid NEID aineid kasutavad? Eriti Eesti tasemel mehed ... :angry: Pealegi pole kulturism olümpiaala ...

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla Eesti mehed siis ei kasuta , ma olen kindel 100 % ,et mingil hetkel nad on seda teinud - kuid Jay jne.No olge normaalsed , sa tahad öelda , et Mr.Olympiad on niisama ,ennast tavatoidu ja raske tööga sinna upitanud - olge normaalsed.Ma mäletan üks kulturist rääkis,et 50% tipptasemel tegijatest on mingil hetkel steroidi laksanud .

Muudetud kasutaja marguzz22 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla Eesti mehed siis ei kasuta , ma olen kindel 100 % ,et mingil hetkel nad on seda teinud - kuid Jay jne.No olge normaalsed , sa tahad öelda , et Mr.Olympiad on niisama ,ennast tavatoidu ja raske tööga sinna upitanud - olge normaalsed.Ma mäletan üks kulturist rääkis,et 50% tipptasemel tegijatest on mingil hetkel steroidi laksanud .

Jutt oli EMV võetud dopinguproovidest, mitte kusagil mujal maailmas ... Ajad kaks asja segamini - Eesti kulturism on Mr.Olümpiast sama kaugel kui Maa Päikesest :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla Eesti mehed siis ei kasuta , ma olen kindel 100 % ,et mingil hetkel nad on seda teinud - kuid Jay jne.No olge normaalsed , sa tahad öelda , et Mr.Olympiad on niisama ,ennast tavatoidu ja raske tööga sinna upitanud - olge normaalsed.Ma mäletan üks kulturist rääkis,et 50% tipptasemel tegijatest on mingil hetkel steroidi laksanud .

Biitespsiisand Valentino väitis , et 100% IFBB proffesionaalid on kunagi steroididega kokku puutunud - kas müünud või tarbinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitespsiisand Valentino väitis , et 100% IFBB proffesionaalid on kunagi steroididega kokku puutunud - kas müünud või tarbinud.

Lihtne ja loogiline ning vägagi tõsi. Väga sinisilmne ja lihtsameelne peaks olema kui arvata, et mitte keegi pole neist steroidide peal kasvanud. USAs on see juba nii tavaline. Treeningkavad sellistes portaalides nagu meil fitness.ee on kahes variandis, naturaalsetele ja sama kava steroide pruukivale mehele suurema mahuga. Kui meil siin suhtutakse nii, et öeldakse ära mingil juhul kasuta, siis seal tulevad 14-16a esimest korda jõusaali ja netis küsivad steroide, umbes nagu meil hetkel valgupulbreid küsitakse. Meil vastatakse ära valgupulbrit veel osta, pole vaja, seal on asi nii kaugel, et valk on enne esimest korda juba olemas, aga steroididele öeldakse foorumis ära veel võta, kasvad niigi, võta u nii 20, kui oled 3-5 a treeninud. Muidugi on palju ka naturaalseid... isiklik mulje on mulle jäänud, et u 60/40 on seal seis, naturaalsete kasuks. Kui arvestada nii, kes üldse proovinud, aga vbl enam ei kasuta siias pakuks 50/50. Ühiskond võtab seal kõiki lihastes mehi kui steroidide kasutajaid, nemad vahet ei tee. Eestis tundub ka seda olevat, kuigi ma olen seda ainult delfi-kommentaarides näinud. Ei tea, kui Eesti majanduslikult USA tasemele jõuab (või ka Euroopa 3 rikkama riigi hulka nagu üks erakond lubas), kas siis meil sama seis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohtumiseni 22.04.2007 Pärnus, "Endla" lavalaudadel!

seda ma kyll aru ei saa mis nipiga niuke mees steroididest puhas??

kas siis mõned kuud enne võistlust ei tarvitand midagi?

nandroloni pidi päris kaua näitama-kuid ikka aga meta pidi vist kuuga kaduma? insukat võib muidugi lõpuni laxata ja kasvukat aga see liiga kallis arvan.

kas siis liiga ära ei vaju kui nii mitu kuud ilma olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda ma kyll aru ei saa mis nipiga niuke mees steroididest puhas??

kas siis mõned kuud enne võistlust ei tarvitand midagi?

nandroloni pidi päris kaua näitama-kuid ikka aga meta pidi vist kuuga kaduma? insukat võib muidugi lõpuni laxata ja kasvukat aga see liiga kallis arvan.

kas siis liiga ära ei vaju kui nii mitu kuud ilma olla?

Ei saa aru, kuhu sa sihid? :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa aru, kuhu sa sihid? :angry:

millest sa aru ei saa? ma ei sihi midagi räägin otse nigu asi on ju. et vähekene vaevalt usun et mõned noored vb ka juuniorid on negatiivsed dopingukontrolli läbimisel. meeste seas leidub ka tolasid kes esinevad aga pole ennast ollagi ja võivad olla negatiivsed.

ka väga vähe minimaalselt võib uskuda et vend vähk on puhas veel aga siuke mees...argold vist oli-paistab liiga tõsine kulturist olema piltide järgi et olla negatiivne-et ei tea huvitav kuidas selle puhtuse võistlusteks saavutada siis tegelt??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yldse ju päris mõttetu formaalsus tegelt see dopingu kontroll kulturismis või mis? kes meist ikka loodust tahab näha eks! tahame ju maximaalselt rämedaid kolle lavalaudadele et olex põnev võistlust jälgida. mind kyll väheselihasmassiga ilueedide pedekavälimuse meeste vaatamine ei tõmba. võistlus on huvitav kui laval on kollid-rämedad steroide täis musclimonstrumid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millest sa aru ei saa? ma ei sihi midagi räägin otse nigu asi on ju. et vähekene vaevalt usun et mõned noored vb ka juuniorid on negatiivsed dopingukontrolli läbimisel. meeste seas leidub ka tolasid kes esinevad aga pole ennast ollagi ja võivad olla negatiivsed.

ka väga vähe minimaalselt võib uskuda et vend vähk on puhas veel aga siuke mees...argold vist oli-paistab liiga tõsine kulturist olema piltide järgi et olla negatiivne-et ei tea huvitav kuidas selle puhtuse võistlusteks saavutada siis tegelt??

Jaa, sinusuguste jaoks olen ma ju korduvalt teada andnud, et kellel minu suhtes teatud kahtluseid on, võivad mulle aastaringselt isiklikult ükskõik millised dopingukontrollid organiseerida ja olen 24h nõus andma ükskõik milliseid analüüse loomulikult ise maksad need oma uudishimu rahuldamiseks kinni! Samuti on võimalik hea tahtmise juures tutvuda minu erinevate vereanalüüsidega, mida olen Kaitseväeteenistuses viimastel aastatel päris tihti andnud. Üks väga hea idee veel: Kui endal rahast kahju on, siis saada kas Eesti või mõnesse teise rahvusvahelisse antidopingu Liitu anonüümkiri, et klassikalise kulturismi sportlane Imre Vähi paneb 100% keelatud aineid ja siis võib-olla teevad mulle need uuringud tasuta, aga kahjuks siis ei saa sa ju ise neid tulemusi näha :angry:

Kahju kohe sinust. Mul on sulle veel üks jalust rabav uudis. Arvestades, et ma kaalun juba praegu 88-89 kg, võib minu kehakaal olla veebruari alguseks 94-95 kg ja see tähendab, et aprilliks pean võistluseelse dieediga alla võtma kuni 18 kg. See teema vajab uurimist, sest selline kaalualandamine ainult tahtejõuga ei ole lihtsalt võimalik! Oleksid nõus seda asja uurima? Krt, mul oli isa minust kaks korda suurem mehemürakas ja ta ei teadnud surmani, mis asi on spordisaal. Mul on ka juba hakanud tekkima kahtlus, et juu ta ikka mingisugust kama omale sisse ajas nagu enamus noorena rasket maatööd teinud poisid sellel ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millest sa aru ei saa? ma ei sihi midagi räägin otse nigu asi on ju. et vähekene vaevalt usun et mõned noored vb ka juuniorid on negatiivsed dopingukontrolli läbimisel. meeste seas leidub ka tolasid kes esinevad aga pole ennast ollagi ja võivad olla negatiivsed.

ka väga vähe minimaalselt võib uskuda et vend vähk on puhas veel aga siuke mees...argold vist oli-paistab liiga tõsine kulturist olema piltide järgi et olla negatiivne-et ei tea huvitav kuidas selle puhtuse võistlusteks saavutada siis tegelt??

Puhtuse võistlusteks saavutab nii, kui keelatud aineid ei tarvita. Kui sul endal oleks viitsimist 15 aastat korralikult treenida, siis ehk näeksid oma kogemuse pealt, et Eesti MV-l on võimalik ka ilma keelatud aineteta midagi saavutada. Nii et mõtle ikka enne, kui sa kedagi poriga loopima hakkad. Aga sa jääd arvatavasti ikka oma arvamuse juurde, nii et jõudu sulle...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhtuse võistlusteks saavutab nii, kui keelatud aineid ei tarvita. Kui sul endal oleks viitsimist 15 aastat korralikult treenida, siis ehk näeksid oma kogemuse pealt, et Eesti MV-l on võimalik ka ilma keelatud aineteta midagi saavutada. Nii et mõtle ikka enne, kui sa kedagi poriga loopima hakkad. Aga sa jääd arvatavasti ikka oma arvamuse juurde, nii et jõudu sulle...

ok ma usun et ei tarvita keelatud aineid aga kui pikalt siis enne võistlust? aga allavõtmiseks clenbuterool, efedriin ja kilpnäärmehormoon ikka ju t3 või t4?

minuarust see pole poriga loopimine- dopingu kasutamises ei näe miskit halba- see käib kulturismiga käsikäes minusilmis pole see kulturist kes steroide ei tarvita,-see on vaid tervisesportlane.

ma ju ytlesin et liiga hea paistad välja et uskuda et keemia vaba.

no jään jah oma arvamuse juurde seni vaid 10 aastat treenind ja vaevalt kyll siis et 5 aastapärast enam mu arvamus muutub :angry:

sellist juttu võivad atleedid rääkida avalikkusele, mittesportlastele, oma vanaemale ja noortele poistele kes alaga alustavad- nad vast usuvad...

muide kas jäid teisex? niipalju kui mina telekast nägin paistsid teise koha vääriline et mass nagu otile alla ei jäänd vizt? ja kuiv ka

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok ma usun et ei tarvita keelatud aineid aga kui pikalt siis enne võistlust? aga allavõtmiseks clenbuterool, efedriin ja kilpnäärmehormoon ikka ju t3 või t4?

minuarust see pole poriga loopimine- dopingu kasutamises ei näe miskit halba- see käib kulturismiga käsikäes minusilmis pole see kulturist kes steroide ei tarvita,-see on vaid tervisesportlane.

ma ju ytlesin et liiga hea paistad välja et uskuda et keemia vaba.

no jään jah oma arvamuse juurde seni vaid 10 aastat treenind ja vaevalt kyll siis et 5 aastapärast enam mu arvamus muutub :angry:

sellist juttu võivad atleedid rääkida avalikkusele, mittesportlastele, oma vanaemale ja noortele poistele kes alaga alustavad- nad vast usuvad...

muide kas jäid teisex? niipalju kui mina telekast nägin paistsid teise koha vääriline et mass nagu otile alla ei jäänd vizt? ja kuiv ka

Ausalt öelda osad nimedki su retseptis on mulle tundmatud? Ja ega ma ennast peagi kulturistiks, ikka tervisesportlane olen. Suureks ükskõik mis hinnaga- see ei ole minu moto. Olen samuti 24 h ööpäevas, 365 päeva aastas, valmis ükskõik mis proove andma, kui kellegil huvi on.

Loodan sind siis hiljemalt 5 aasta pärast võistlemas näha, aega veel on oma arvamust muuta, kuigi su jutu järgi otsustades oled sa ise dopinguga vist suur sinasõber? Kuid kunagi pole hilja loobuda : )

Absoluudis jäin siiski kolmandaks ja mis massi puutub, siis minu võistluskaal oli 83 kg. Ott oli ikka üle 90. Aga igaljuhul hea kuulda, et hea välja paistsin, kusjuures keemiavabalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öelda osad nimedki su retseptis on mulle tundmatud? Ja ega ma ennast peagi kulturistiks, ikka tervisesportlane olen. Suureks ükskõik mis hinnaga- see ei ole minu moto. Olen samuti 24 h ööpäevas, 365 päeva aastas, valmis ükskõik mis proove andma, kui kellegil huvi on.

Loodan sind siis hiljemalt 5 aasta pärast võistlemas näha, aega veel on oma arvamust muuta, kuigi su jutu järgi otsustades oled sa ise dopinguga vist suur sinasõber? Kuid kunagi pole hilja loobuda : )

Absoluudis jäin siiski kolmandaks ja mis massi puutub, siis minu võistluskaal oli 83 kg. Ott oli ikka üle 90. Aga igaljuhul hea kuulda, et hea välja paistsin, kusjuures keemiavabalt!

uskumatu jutt-jää või uskuma? igaljuhul teised vanad kes trennis samakaua kui sina treenind nii 15 aastat räägivad kõik vastupidist-et kas või eesti tippmeeste kohta: et rääkigu nad mida tahes avalikkuses et nad ei pane keelatud aineid aga "mind" nad uskuma ei pane ja teadagi ise mis vaja sellise keha saavutamiseks :angry:

et nigu ma saan sellest täiza aru kui ott´i või mareki sugused mehed räägivad seda avalikusele telekas ja ajalehes ja siin netis et nad puhtad las noored usuvad aga atleedile kes samuti 10-20 aastat trennis käind pole mõtet seda juttu ajada...

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
uskumatu jutt-jää või uskuma? igaljuhul teised vanad kes trennis samakaua kui sina treenind nii 15 aastat räägivad kõik vastupidist-et kas või eesti tippmeeste kohta: et rääkigu nad mida tahes avalikkuses et nad ei pane keelatud aineid aga "mind" nad uskuma ei pane ja teadagi ise mis vaja sellise keha saavutamiseks :angry:

et nigu ma saan sellest täiza aru kui ott´i või mareki sugused mehed räägivad seda avalikusele telekas ja ajalehes ja siin netis et nad puhtad las noored usuvad aga atleedile kes samuti 10-20 aastat trennis käind pole mõtet seda juttu ajada...

Jäägu siis igaühele oma arvamus. Eks dopingukontrollile lisaks saab siin aususe mõõdupuuks ikka Omaenda Südametunnistus...!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see andreaz on üks kuradi kloun ikka :rolleyes: Miks sellise ajuvaba maamatsi postitusi lubatakse siia teistele koormaks?

Idioot, Vendv on sellepärast heas vormis et ta ei joo, ei suitseta vms., toitub hästi ja pingutab jõusaalis!

Arvatavasti "kasvukast" oledki sa oma ajud ära retsinud. :lol:

Kui sina ja su sõbrad ei ole saavutanud sellist arengut siis on see teil geenides/peas kinni, ja lisaks sellele, sa ise enamvähem tunnistasid steroidide kasutamist, miks sa siis ise lavale ei lähe?

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see andreaz on üks kuradi kloun ikka :rolleyes: Miks sellise ajuvaba maamatsi postitusi lubatakse siia teistele koormaks?

Idioot, Vendv on sellepärast heas vormis et ta ei joo, ei suitseta vms., toitub hästi ja pingutab jõusaalis!

Arvatavasti "kasvukast" oledki sa oma ajud ära retsinud. :lol:

Kui sina ja su sõbrad ei ole saavutanud sellist arengut siis on see teil geenides/peas kinni, ja lisaks sellele, sa ise enamvähem tunnistasid steroidide kasutamist, miks sa siis ise lavale ei lähe?

kloun või. ma siis uurisin kes sina oled- su postitustest selgus et sa oled jumala nolk 15 aastat minust noorem. miski koolipoiss ei plärtsu minuga! ja teiseks su kaal on täpselt pool minukaalust! mõtle enne! mina sinu asemel ei teeks üldse suud lahti enne kui kaal 100 näitab. palju sul korvpalli poiss jõusaaliga kogemusi on et tead sõna võtta, minul on 10 aastat

ja pealegi hästi ei usu et ma sinust rohkem maamats olen kuna põhiliselt elan helsingis.

eks sina siis katsu ilma dopinguta tippkulturistiks saada, treeni ka 10 aastat siis pingsalt ja ole karsklane vaata kas su arvamus muutub asjast nolk koolipoiss

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×