Jump to content
maryjane

otsin eratreenerit (ujumine)

Recommended Posts

Kahjuks pole see ujumisliidu kodukas - nii, et üsna raske siit kedagi leida. Küll aga ma võin sulle soovitada kes õpetaks sulle selili kährikut ja käpuli kassi asendit tagant. See maksab muidugi 500 tund. Ma arvan, et need stiilid sind ei huvita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krool on kukepea võrreldes delfiiniga. Delfiin on raske, nii füüsiliselt kui tehniliselt, väga oluline on kõhulihaste jõud, niikaua kui treenerit otsid, soovitan kõhtu treenida.

ise saaksin õpetama hakata alates järgmise nädala kolmapäevast

Muudetud kasutaja capoguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
krool on kukepea võrreldes delfiiniga. Delfiin on raske, nii füüsiliselt kui tehniliselt, väga oluline on kõhulihaste jõud, niikaua kui treenerit otsid, soovitan kõhtu treenida.

ise saaksin õpetama hakata alates järgmise nädala kolmapäevast

Julgen arvata, et mingid miniatuursed kõhulihased on mul olemas. Delfiini jalad on selged ja jaksan niimoodi vee all 25m ujuda. Käsi ei õnnestu juurde panna, ilmselt olen mingi koordinatsioonifriik. Kroolis on sama lugu - jalad ok, ühekaupa käed ka ok, aga käte ja jalgade tööd kokku pannes tuleb välja midagi uppuva kuke sarnast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsin kedagi, kes teeks mulle krooli- ja delfiinitehnika ning vettehüppamise selgeks. Asukoht Tartu. Töötasu pakun 200 eeku tund pluss ujulapilet.

Ujulapiletit neile vast vaja pole (Aura keskuse treenerid). Saad selle arvelt tunni hinnet t6sta. Proovi helistada telefonil 730 0287.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Julgen arvata, et mingid miniatuursed kõhulihased on mul olemas. Delfiini jalad on selged ja jaksan niimoodi vee all 25m ujuda. Käsi ei õnnestu juurde panna, ilmselt olen mingi koordinatsioonifriik. Kroolis on sama lugu - jalad ok, ühekaupa käed ka ok, aga käte ja jalgade tööd kokku pannes tuleb välja midagi uppuva kuke sarnast.

2ra muretse, sa ei ole ainukene... N2gin ka vaeva, et ujumise arvestusega maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan veel yhe numbri

55687691

Chriss

on ujumistreener Auras. V6ibolla ta teab kedagi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, kui sa kedagi ei leia, siis ma võin ise proovida aidata. Olin kunagi suht kõva käpp viievõistluses, kus üx aladest on ka ujumine. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh info eest. Huvitav, kas päristreener on nõus koos hoolealusega basseinis sulistama, minu arvates ääre pealt ei näe radade keskele suurt midagi ja ausalt öeldes sellest kuival maal vehkimisest-ettenäitamisest pole suurt kasu. Ma ise piilun tegijamate ujujate tehnikat teinekord nende all põhjas ujudes. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No põhjast sa midagi erilist teada ei saa ise kui kunagi ujusin siis õpetati kõigepealt kuival maal takt sisse....seal on oma nõksutamis järjekord ja treener ütles veel et jooniste enda ette lukuauk nagu. Teine asi veel see, et kui käed puutuvad vett sellel hetkel tõmbad täie hooga peopesadega läbi vee ning samal ajal tõukad kogu jala poweriga nii ta tuleb...ei ütleks et kõht väga primaarne on ise arvan et selg on peamine, kusjuures kui takt selge võid liblikat ujuda suhteliselt lõdvalt. Kõrvalt jälgides kindlasti imestad, et kuidas neil nii lõdva kehaga see toimub, ujumine ei olegi krampis punnitamine! (räägib endine eesti tatikate meister liblikas ;) )!

Muudetud kasutaja Viktor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×