Jump to content
roulling

shake

Recommended Posts

tere, tahaksin teada kas on mõtet võtta glükoos fruktoosi

sellessuhtes, et vahepeal, kui rahapuudus oli,kasutasin ise tehtud shaki kuhu panin 4- 6 lusikat glükoosi( see 15 kulli maksav igaspoes pea müüakse), piima ja mingit puuvilja ning jogurtit ka( banaan, apelsin jne )? mulle ilgelt maitses ja energiat andis ka

ning teine küsims et kas seda kui võtta, on mõttet võtta vist peale trenni, et lihased saaksid rohkem energiat taastumiseks? mingi paarikümne minutipärast? ;)

ettetänades, teadmiste eest mida annate :P:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, tahaksin teada kas on mõtet võtta glükoos fruktoosi

sellessuhtes, et vahepeal, kui rahapuudus oli,kasutasin ise tehtud shaki kuhu panin 4- 6 lusikat glükoosi( see 15 kulli maksav igaspoes pea müüakse), piima ja mingit puuvilja ning jogurtit ka( banaan, apelsin jne )? mulle ilgelt maitses ja energiat andis ka

ning teine küsims et kas seda kui võtta, on mõttet võtta vist peale trenni, et lihased saaksid rohkem energiat taastumiseks? mingi paarikümne minutipärast? :unsure:

ettetänades, teadmiste eest mida annate :):D

Idee on iseenesest hea. Kui tunned, et selline segu sulle sobib, siis anna tuld! Mina soovitaksin sul sellist segu ka enne trenni proovida, et saalis oleks rohkem energiat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Idee on iseenesest hea. Kui tunned, et selline segu sulle sobib, siis anna tuld! Mina soovitaksin sul sellist segu ka enne trenni proovida, et saalis oleks rohkem energiat!

TÄNAN VASTUSE EEST:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×