Jump to content
intsu007

Probleem biitsepsil!

Recommended Posts

Tere, ma eile j6udsin Biitsepsitele seistes hantlitega küünarvarte kõverdamist (12,5+12,5kg) kodus 30 korda teha + teen 6 kordust ka, ning kui ma täna uuesti tegin siis j6udsin ainult 20 korda teha ;) ja nii on varem ka ette tulnud, milles v6ib olla probleem, kas selles ei v6i viga olla, et teen igapäev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järsku on probleem selles, et sul on lihas väsinud ja tahab puhata? :P

Ma arvan,et probleem on kindlasti selles,kui igapäev teha.;)

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LIhtsalt lihas pole veel eelmise päeva pingutusest taastunud.Ei ole vaja teha iga päev,ega see nii ka pole,et mida rohkem teed,seda rohkem tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ise arvasin sama, aga lihtsalt tahtej6ud on suur

:P:lol:;) Tahad lihasmassi juurde, arvad , et teed valesti aga ikka teed. Rumal oled siis või milles küsimus? Kasuta oma tahtejõud ära raskuste suurendamisele, harjutuse sooritusele keskendumiseks, õige toitumise järgimiseks, piisavaks puhkuseks jne.

Kui sa 2x nädalas oma biitsepseid piinad , eesmärgiga suurendada nende massi siis on seda küll. Sama on teiste lihasgruppidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kasutan proteiini Whey Matrix-it

Trenni veel ei tee,aga toidulisasid juba pistad, ;)

Ole nüüd ikka mõistlik,vali ise tööriistade alt mõni kava ja tee selle järgi.Või veel parem,telli endale asjatundjalt korralik treening- ja toidukava.

Muidu keerad oma suure tahtejõuga midagi põhjalikult p***se.

Ma nüüd vabandan,aga sul ei ole probleem mitte biitsepsiga vaid kõrvade vahel, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algajatel ongi lihase areng, üksõik kui vastuoluliselt ta ka ei treniks. Aga kui sa nii edasi jätkad hakkab toimuma vastupidine areng ;) Ma ei väida, et lähed väiksemaks, aga lihas lihtsalt ei hakka arenema. 1-2x nädalas lihast treenida on kõige mõistlikum. Lihas ei kasva treenides vaid puhates. Ja et kasvaks pead korralikult sööma. Ikka mehemoodi. Trenn vaid stimuleerib kasvu nagu eelpool mõned ütlesid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 korda järjest teha on küll natuke liiast kui suuremat lihast ja jõudu taga ajad. ;) Võta ikka selline raskus, millega jõuad max. 10 korda teha ja niimoodi 3 (4) seeriat ning liigutusi tee aeglaselt, ka alla lase aeglaselt ning keha hoia võimalikult paigal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teed 10 korda järjest ära ja see ongi seeria, siis 0,5-1 minuti pärast teed jälle u. 10 korda ja see on teine seeria jne. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju, kui ma aru olen saanud siis biitseps on üldse nii väikene lihas, et sellele piisab isegi ühest korralikust trennist nädalas.

Ja selle korraliku trenni all mõtlen, kui teha paar erinevat harjutust mõned seeriad. Seda aga siis suht maksimum raskusega ning õige korduste arvuga. Mis oleks siis sinna 6-10 vahele. Ja et üks kordus kestaks kuni 6 sekundit. Või ütleme nii, et kokku tuleks seeria pikkus mingi 60 sekundit. See peaks oleme selline hea pinge lihasele ühe seeria ajaks.

Minut pausi vahele ja järgmine seeria. Kui tahtmist rohkem siis tee superseeriaid. Ehk tee kolm erinevat harjutust järjest ning ära seeriate vahele pause tee, või siis hästi lühikesed. Küll see pisarad lahti võtab ning tahtejõu ära sööb.

Kindlasti jaga oma treeningkava nii, et peale kõige raskemat päeva oleks üks puhkepäev. Kaks oleks võibolla isegi parem, kui üldine koormus nii suur ei ole ning igapäev trenni vaja teha ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teed max. 10 korda ära, siis u. minut aega pausi, siis jälle 10 korda, siis minut pausi... niimoodi 4 korda kui tahad 4 seeriat teha.

Kui niimoodi jõuad aeglaselt liigutades 15 kg hantliga teha, siis päris hea. Ma ise teen 10 kg-ga 4 seeriat ja igas seerias 8-10 korda, samas 2 seeriat teen kitsama haardega ja 2 laiema (käsi rohkem küljepeal). Eks oleneb ka kuidas suudad lihast pingutada väiksema raskusega, jõuan ka 15 kg-ga 10 korda ära teha (4 seeriat küll mitte, aga ühe kindlasti, pole eriti proovinud), aga siis ei ole tehnika päris puhas enam ja peab liiga kiiresti tegema. Natuke kergemaga ja aeglasemalt ning puhtamalt tehes tundub nagu kasu suurem olema.

Korduste vahel ära küll 6-10 sek pausi pea (kui pead nii pika pausi pidama, siis näitab see seda, et teed liiga suure raskusega), ikka suhteliselt järjest peaks tegema. Et lased käe raskusega aeglaselt alla, ikka päris sirgeks küünarnukist, nii et isegi natuke võid triitsepsit pingutada, et ikka päris sirgeks läheks, muidu kasvab lühenenud biitseps (käsivarre ja biitsepsi vahele jääb pikk vahe, ehk biitseps "liigub" õla poole). ;) Ning siis kohe hakka uuesti kõverdama.

Archangel, väikeste lihastega (lihasgruppidega) on samas jällegi nii, et nad taastuvad kiiremini kui suured ja neid saab jälle natuke tihedamini treenida. Mulle tundub 1 kord nädalas vähe, aga siiski 2 korda nädalas peaks vast max. olema kui ikka trennis suudad ta korralikult ära piinata. Tegelikult oleneb ka sellest kui kaugele jõudnud oled, päris algajana võib 3 korda nädalaski teha, kõval tasemel olevad mehed, kellel lihas juba päris suur ja tugev (mis vajad taastumiseks ka rohkem aega) teevad ainult korra nädalas.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suuremaid raskusi võid siis võtta kui tunned,et väiksematega ei võta enam lihast läbi.Ka siis kui jaksad teha 20-30 korda,võiksid suuremad raskused võtta.Kuid raskuste suurenedes ei tohi rikkuda harjutuse sooritamise eeskirju,kui raskuse suurenedes siiski avastad,et puhtalt teha ei suuda,siis vähenda raskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×