Jump to content
roulling

veel 1 küsimus

Recommended Posts

kas see on tõsi et keha pidi ära omastama korraga ainult 40 grammi valke, sest ma söön paki 250 grammi kohupiima ning lisan sinna veel kaks kuni kol una kas siis kui sön korraga üle 40 grammi valke ei omasta ülejänut keha ära mis jävad 40 grammist üle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest ei ole see üldse nii, niipalju kui ma asjast aru olen saanud. Kui teed tugevat trenni siis omastab arvatavasti kõik ära, mis sisse sööd. Ja pealegi, alati võib ju tagavaraga süüa. Kui saad 30g valku toidust, ei tähenda et see kõik sul ära imendub. Kui sööd rohkem, kui 30, on kindel et imendub maximum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et see number on ikka väga individuaalne, oleneb ainevahetusest ja toidu rasvasisaldusest.

aga keegi ei keela sul portsjonit 2ks jagada ja tunnise vahega süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle valkude omastamisega on täpselt nii nagu toidulisandite tarbimisega, et lisandite pakkidele on märgitud soovituslik kogus, aga inimesi on ju erinevaid ning ainevahetused on samuti erinevad. Igasuguste numbrite puhul on aluseks võetud mingisugune üldine keskmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta vist sõltu lihaste suurusest ka. Usun, et minu lihasekesed võrreldes senjoor Kiivikaga vajavad oluliselt vähem valke.

Valgupulbrite puhul ju mõõtlusikas mingi 20-25 g valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas see on tõsi et keha pidi ära omastama korraga ainult 40 grammi valke, sest ma söön paki 250 grammi kohupiima ning lisan sinna veel kaks kuni kol una kas siis kui sön korraga üle 40 grammi valke ei omasta ülejänut keha ära mis jävad 40 grammist üle

Tule issand appi!!!! Prooviks kasvõi väheke tähelepanu pöörata õigekirjale! Varsti peab tõlgi palkama muidu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas see on tõsi et keha pidi ära omastama korraga ainult 40 grammi valke, sest ma söön paki 250 grammi kohupiima ning lisan sinna veel kaks kuni kol una kas siis kui sön korraga üle 40 grammi valke ei omasta ülejänut keha ära mis jävad 40 grammist üle

Tule issand appi!!!! Prooviks kasvõi väheke tähelepanu pöörata õigekirjale! Varsti peab tõlgi palkama muidu:)

Eesti keele õpetajate palk väike :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×