Jump to content
roulling

juurdevõtt?

Recommended Posts

tere, olen käinud jõusaalis umbes 13- 14 kuud ja olen 191 pikk, 18 aastane, kui lksin jõusaali kaalusin umbes 73 kilo ja nüüd kaalun 86 kilo, kas see nii suur juurdevõtt ei ole kuidagi tervisele ohtlik, ma olen selle ajak´jooksul lihtsalt meeletult söönud kõike ja palju 6- 7 koda päevas suurtes kogustes ja 1pev jäin mõtlema et 13 kilo peaagu aastaga juurevõtta, kas see tõeti tervisele midagi ei tee?ma ei ole läinud paksuks pigem on massi ja lihast tulnud proportsionaalselt, käima hakkates surusin rinnalt 35 kilo nüüd surun 97,5 ja nnem oli biitseps 30 ringis ja nüüd umbes 38 juba, jalapressi tegin alguses mingi 140 vist nüüd teen kuni 300ja kilogramiga, et ma nagu lõpmatult ka niimoodi juurde võtta ei tahaks aga söömist ka maha jätta ju ei saa:D

ja sooviksin teada kuidas suitsetamine jõusaali mõjutab`?

ettetänades kõigi vastuste eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks see on individuaalne. mul hakkas see metsik söömine üks hetk mao peale.

üldiselt pole muidu suur juurdevõtt kahjulik, kui seal liiga palju pekki pole ja ikka ka piisavalt aeroobset teed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks see on individuaalne. mul hakkas see metsik söömine üks hetk mao peale.

üldiselt pole muidu suur juurdevõtt kahjulik, kui seal liiga palju pekki pole ja ikka ka piisavalt aeroobset teed

no ma teen enne igat trenni 15 minti aeroobset ja pärast ka 10 minti

see vist peaks olema piisav kogus aeroobset?

ja trenn on 5 korda nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks see on individuaalne. mul hakkas see metsik söömine üks hetk mao peale.

üldiselt pole muidu suur juurdevõtt kahjulik, kui seal liiga palju pekki pole ja ikka ka piisavalt aeroobset teed

kuidas see mao peale hakkamine väljendus? Kardan, et mul on sama probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mao peale hakkamine väljendub tavaliselt kas gaaside, kõrvetiste, röhitistega v mõnikord viskab ka sappi üles, tihti ka halb enesetunne täiskõhuga

iseenesest on 25min minutit aeroobset okei, aga ma soovitaks ka vahepeal pikemaid aeroobse sessioone, see aitaks kaasa ka rasva põletamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga hull areng sul, mõtle üle 50kg aastas jõudu rinnalt juurde tulnud ja värki, veab sul

hea, et endal ainult 25kg aastas pingutab juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mao peale hakkamine väljendub tavaliselt kas gaaside, kõrvetiste, röhitistega v mõnikord viskab ka sappi üles, tihti ka halb enesetunne täiskõhuga

iseenesest on 25min minutit aeroobset okei, aga ma soovitaks ka vahepeal pikemaid aeroobse sessioone, see aitaks kaasa ka rasva põletamisele.

Aga kas võtsid siis selle (mao) peale midagi ette?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga hull areng sul, mõtle üle 50kg aastas jõudu rinnalt juurde tulnud ja värki, veab sul

hea, et endal ainult 25kg aastas pingutab juurde

Kui see tösi on siis on jh päris hea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas võtsid siis selle (mao) peale midagi ette?

kui sul tõesti kahtlus on v mõni neist sümptomitest nii palju et häirib, siis kindlasti soovitan arsti juurde minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see tösi on siis on jh päris hea..

Pole tegelt mingi eriline ime, kui alustada siis tulebki alguses nii mass kui jõud paremini kui vanal tegijal.

Selline edasiminek on normaalne korraliku toitumise, treeningu ja puhkusega.

Nii, et roullingul ei tasu karta sellist arengut lõpmatuseni.

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole tegelt mingi eriline ime, kui alustada siis tulebki alguses nii mass kui jõud paremini kui vanal tegijal.

Selline edasiminek on normaalne korraliku toitumise, toitumise ja puhkusega.

Nii, et roullingul ei tasu karta sellist arengut lõpmatuseni.

Olen samal arvamusel. Noored mehed arenevad mingi aja jooksul meeletu kiirusega ja jõunäitajad paranevad iga päevaga kui asjaga piisavalt tõsiselt tegeleda. Mingil hetkel nii kiire areng igal juhul seiskub. Praegu oleks sul igal juhul soovitav lisaks jõusaalitreeningutele ka näiteks jooksmas käia, et süda kiirele arengule järgi jõuaks jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, olen käinud jõusaalis umbes 13- 14 kuud ja olen 191 pikk, 18 aastane, kui lksin jõusaali kaalusin umbes 73 kilo ja nüüd kaalun 86 kilo, kas see nii suur juurdevõtt ei ole kuidagi tervisele ohtlik, ma olen selle ajak´jooksul lihtsalt meeletult söönud kõike ja palju 6- 7 koda päevas suurtes kogustes ja 1pev jäin mõtlema et 13 kilo peaagu aastaga juurevõtta, kas see tõeti tervisele midagi ei tee?ma ei ole läinud paksuks pigem on massi ja lihast tulnud proportsionaalselt, käima hakkates surusin rinnalt 35 kilo nüüd surun 97,5 ja nnem oli biitseps 30 ringis ja nüüd umbes 38 juba, jalapressi tegin alguses mingi 140 vist nüüd teen kuni 300ja kilogramiga, et ma nagu lõpmatult ka niimoodi juurde võtta ei tahaks aga söömist ka maha jätta ju ei saa:D

ja sooviksin teada kuidas suitsetamine jõusaali mõjutab`?

ettetänades kõigi vastuste eest

kurat ma muutun kadedaks :D ma olen kah sama kaua j6usaalis k2inud, surusin 30, nyyd 60, purki kyll peaks selle toitumise korda saama ometi, mul ei tule yldse v2lja, ma kaalusin eelmine aasta 54 nyyd 61, mul s6ber surus 2 kuud tagasi 55, nyyd surub 80 ja ytles et lihtsalt s66b v2ga tervislikult naq wtf, s66ma mehed, ma l2hen praegu :unsure:

tema peamised rood on AB jogurt, kanaliha ja meeletu koguses kohupiima. keep eating men and the results will come :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oleks vaja kedagi motiveerima enda k6rvale, vb isegi nii kellega koos saab syya teha :unsure:

mul treener teeb kyll kavasid ja olen talle t2nulik, aga ta on pigem raskuse t6stja, nuh liahstes pole pigem paks, nagu need k6ik kes maast pea kohale kangi t6stavad, kuid ma ei tea oleks vaja kellegagi koos, kes motiveeriks ikka t6siselt, kiivikas on 1 nendest. Elu unistus on 100kg 2ra suruda rinnalt :). Aga jah selle s66misega on nagu ta on vahepeal viitsin j2rgida seda 6 korra toitumis kava, aga tavaliselt tuleb ikkagi 3 korda p2ev.

igaljuhul jah, ma l2hen s66n nyyd kylmkapi tyhjaks :D

NB see artikkel oli kah paras motivaator, v6i pigem artikli autor :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul oleks vaja kedagi motiveerima enda k6rvale, vb isegi nii kellega koos saab syya teha :unsure:

mul treener teeb kyll kavasid ja olen talle t2nulik, aga ta on pigem raskuse t6stja, nuh liahstes pole pigem paks, nagu need k6ik kes maast pea kohale kangi t6stavad, kuid ma ei tea oleks vaja kellegagi koos, kes motiveeriks ikka t6siselt, kiivikas on 1 nendest. Elu unistus on 100kg 2ra suruda rinnalt :). Aga jah selle s66misega on nagu ta on vahepeal viitsin j2rgida seda 6 korra toitumis kava, aga tavaliselt tuleb ikkagi 3 korda p2ev.

igaljuhul jah, ma l2hen s66n nyyd kylmkapi tyhjaks :D

NB see artikkel oli kah paras motivaator, v6i pigem artikli autor :P

See 100 kilo pole üldse mingi raske,sa saad selle üsna pea kätte,vahet pole,palju sa praegu surud.Mäletan,et kunagi tundus mulle ka 100 kilo mingi meeletu numbrina,nüüd jahin juba 200,usun,et saan selle kätte,kuidagi ikka.Unista suuremalt,sest kes palju tahab vähe saab,kes vähe tahab ei saa üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krt mulle oli se 100kg maagiline number.füüsiliselt olin valmis seda suruma aga vaimne pool vedas kõvasti alt.aga 3 korraga tegin ma selle ära.

mulle tundus see nii suur number ja nagu ulmeline.aga ma sisestasin endale et se pole 100kg vaid on 80 ja tuligi ära.teiste asjadega teen sama moodi kui kilod suured on.sedasi saab vähemalt vaimse eelise:):unsure::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×