Jump to content
inc1

Seeriad, Kordused & Raskused

Recommended Posts

Oled kunagi kuulnud väljendit, et enamiks sportlasi saavutab oma tulemused treeningu kiuste ;) ?

Pealegi... miks arvad, et see, mis sobib Morozovile sobib sulle või kellelegi teisele?

(ma ei ütle hetkel midagi halba M.M. meetodite kohta, lihtsalt vihjan sellele, et niiviisi "vaata selle mehe pildiseeriat! teeme ka trenni nii nagu tema" ei ole just kõige mõistlikum käituda)

Nii individuaalseks lähevad treenngmeetodid minu arvates tipptegijate puhul, kus areng aeglustub ja vaata et seiskub. Siis hakatakse juurdlema, et kuidas edasi areneda ja tulevad arvesse individuaalsused. Suurem enamus siin foorumis osalejaid aga võib (ja peaks) juhinduda tegijate treeningmeetoditest ja mis veelgi tähtsam - Nende hoiakutest ja suhtumisest sellesse, mida ja kuidas nad teevad. See on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii individuaalseks lähevad treenngmeetodid minu arvates tipptegijate puhul, kus areng aeglustub ja vaata et seiskub. Siis hakatakse juurdlema, et kuidas edasi areneda ja tulevad arvesse individuaalsused. Suurem enamus siin foorumis osalejaid aga võib (ja peaks) juhinduda tegijate treeningmeetoditest ja mis veelgi tähtsam - Nende hoiakutest ja suhtumisest sellesse, mida ja kuidas nad teevad. See on minu arvamus.

Sinu tekstis on vastuolu. Kui ütled et tegijatel on individuaalsus ja algajatel pole seda vaja, siis kuidas või miks peaks algajad juhinduma tegijate treeningmetoodikast mis on ju individuaalne neile tegijatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu tekstis on vastuolu. Kui ütled et tegijatel on individuaalsus ja algajatel pole seda vaja, siis kuidas või miks peaks algajad juhinduma tegijate treeningmetoodikast mis on ju individuaalne neile tegijatele!

Nuu jah. Nii peensustesse ma ei laskunud. Laias laastus treenivad ju ka tegijad sama moodi. Pidasin silmas rohkem rohkem mentaalset poolt ja suhtumist treeningutesse, lähtudes Morozovi väitesse, et Eestis on tuhandeid harrastajaid, kes tammuvad saalides niisama ringi. Kalmus ütleb, et iga treening on nagu sõda ja iga seeria nagu lahing. Sellist sõda peavad aga vähesed. Seda peakski nendelt õppima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen nii seda kui teisi foorumi teemasid ja ootan ikka ja jälle et "tegijad" viitsiksid rohkem sõna võtta. Kas M.M.`ga näiteks tasub vaielda teemal, millest eelpool juttu oli?? Vaadake siis mehe pildiseeriat. Kas tulemusi on näha - ON. Millega need tulemused saavutatud on? Eks ikka põhinedes sellele teooriale, mis ta siin välja on pakkunud. Niisiis kas on mõtet vaielda tegijatega? Töötasin ise kunagi ettevõttes, kus oli persetäis insenere ja oli seal veel üks vana, kel oli proffessori kraad. Insenerid targutasid ja mölisesid igal teemal ja vahet pidamata. Proffessor aga oli vait. Küsisin ühe vana olija käest: Miks proffessor vaikib? "Ta on juba aru saanud", vastas too. "Millest", küsisin mina. "Sellest, et ega ta kõike ei tea", vastas mees.

" Põhimõte on ju lihas verd täis pumbata ja sellega lõhkuda rakke. " Üks"tegija"stiilinäide. Pildiseeria ei tõesta eriti midagi. Antsoni pildiseeriat ei ole üleval, aga sellegipoolest on tema postitustest näha ,et mees teab millest räägib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen nii seda kui teisi foorumi teemasid ja ootan ikka ja jälle et "tegijad" viitsiksid rohkem sõna võtta. Kas M.M.`ga näiteks tasub vaielda teemal, millest eelpool juttu oli?? Vaadake siis mehe pildiseeriat. Kas tulemusi on näha - ON. Millega need tulemused saavutatud on? Eks ikka põhinedes sellele teooriale, mis ta siin välja on pakkunud. Niisiis kas on mõtet vaielda tegijatega? Töötasin ise kunagi ettevõttes, kus oli persetäis insenere ja oli seal veel üks vana, kel oli proffessori kraad. Insenerid targutasid ja mölisesid igal teemal ja vahet pidamata. Proffessor aga oli vait. Küsisin ühe vana olija käest: Miks proffessor vaikib? "Ta on juba aru saanud", vastas too. "Millest", küsisin mina. "Sellest, et ega ta kõike ei tea", vastas mees.

Sellepärast ma vait olengi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
" Põhimõte on ju lihas verd täis pumbata ja sellega lõhkuda rakke. " Üks"tegija"stiilinäide. Pildiseeria ei tõesta eriti midagi. Antsoni pildiseeriat ei ole üleval, aga sellegipoolest on tema postitustest näha ,et mees teab millest räägib.

Sellepärast ma vait olengi.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te olete mõelnud selle peale miks siin foorumis ei vasta nt. Ader, Voogla, Otsus jne. Nad on aru saanud, et üsna mõtetu on oma kogemusi välja laduda peamiselt teoreetikute vastu. Ma sain ka lõpuks sellest aru, et 10 aasta pikkune praktiline kogemus ei tähenda midagi : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas te olete mõelnud selle peale miks siin foorumis ei vasta nt. Ader, Voogla, Otsus jne. Nad on aru saanud, et üsna mõtetu on oma kogemusi välja laduda peamiselt teoreetikute vastu. Ma sain ka lõpuks sellest aru, et 10 aasta pikkune praktiline kogemus ei tähenda midagi : )

Su hinges on väike kibestumus, aga mõtle positiivselt ja saa sellest üle, ning mõtle, miks peaksid noored lugema, kuidas on trenni teinud A. Schwarzenegger, B.Pearl jne. kui sellest võiksid kirjutada ka meie omad atleedid I.Otsus, A. Ader, M.Kalmus, M. M. jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge on see, et "tõe monopoli" pole nähtavasti kellelgi, s.h isikul, kel suurem muskel:) kindlasti on mitmeid teid, mida pidi astuda, tähtis on leida oma Tee. nüüd läks jutustus natuke Coelholikuks, kuid järele mõeldes on seegi täitsa kohaldatav. treenida on võimalik mitmeti, ühele sobib üks teisele teine. selge see, et sprinter ei arende maratoni joostes ja vastupidi.

tõsinedes, vähemalt minu jaoks on tegijatelt laekuv teave "rosinaks":unsure:

Teooriat, seda on võimalik ise lugeda, infoajastul ei ole see probleemiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
" Põhimõte on ju lihas verd täis pumbata ja sellega lõhkuda rakke. " Üks"tegija"stiilinäide. Pildiseeria ei tõesta eriti midagi. Antsoni pildiseeriat ei ole üleval, aga sellegipoolest on tema postitustest näha ,et mees teab millest räägib.

Keegi on siin foorumis öelnud, et kui ei ole näinud, siis ei ole see fakt. Sama võib õelda, et kui ei ole ise proovinud, kogenud, katsetanud, õnnestunud ja ebaõnnestunud, siis ei ole see samuti fakt. Seepärast, (lugedes endiselt huviga Old Man`i postitusi ja tunnustades tema teadmisi) usaldan alati eelkõige tegijate arvamust. Aga teoreetikud on alati kõnekamad, kui tegijad, võta millist valdkonda soovite. Sellepärast teoreetikud rohkem räägivad, tegijad aga löövad käega ja tegutsevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi on siin foorumis öelnud, et kui ei ole näinud, siis ei ole see fakt. Sama võib õelda, et kui ei ole ise proovinud, kogenud, katsetanud, õnnestunud ja ebaõnnestunud, siis ei ole see samuti fakt. Seepärast, (lugedes endiselt huviga Old Man`i postitusi ja tunnustades tema teadmisi) usaldan alati eelkõige tegijate arvamust. Aga teoreetikud on alati kõnekamad, kui tegijad, võta millist valdkonda soovite. Sellepärast teoreetikud rohkem räägivad, tegijad aga löövad käega ja tegutsevad.

Aga miks sa arvad, et ma seda kõike ise läbi teinud ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks sa arvad, et ma seda kõike ise läbi teinud ei ole?

Ega ma arvagi. Lausa tean, et oled :unsure: Sellepärast sa ju vait oledki :) Minu eelnev postitus ei olnud fokusseeritud sinule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas te olete mõelnud selle peale miks siin foorumis ei vasta nt. Ader, Voogla, Otsus jne. Nad on aru saanud, et üsna mõtetu on oma kogemusi välja laduda peamiselt teoreetikute vastu. Ma sain ka lõpuks sellest aru, et 10 aasta pikkune praktiline kogemus ei tähenda midagi : )

Sulle infoks , et ma ei ole algaja , pigem veteran.

Ok , ei ole mõtet tõesti sellel jauramisel. Head uut aastat!

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas te olete mõelnud selle peale miks siin foorumis ei vasta nt. Ader, Voogla, Otsus jne. Nad on aru saanud, et üsna mõtetu on oma kogemusi välja laduda peamiselt teoreetikute vastu. Ma sain ka lõpuks sellest aru, et 10 aasta pikkune praktiline kogemus ei tähenda midagi : )

Kirjutada võib ikka. Kõik, mis siit internetist loetakse on kellegi kirjutatud. Paljud asjad lähevad erinevatel autoritel vastuollu, nii et lugeja on see, kes otsustab, mida usub, st teeb ise järeldused. Mina ei usu nt eriti 1x a week splittidesse ja 15 kordust rasvade põletamise ajal ja reljeefi jne, loen küll, kuid ei võta tõsiselt, nö bullshit, isegi kui keegi need omast kogemustest kirjutas.

Aga nt F.Antsoni artiklid on suurepärased, parimad isegi vist. Tema tundub küll targim mees omas vallas ja tundub teistest mitme taseme võrra kõrgemal olevat. Muide, ühe ta artikli kõrval oli pilt olemas küll, kuiv ka veel, pole mingi patsiga itimees :unsure: Kuigi ega see välimus treeneritel ei loe... ma usun vähemalt, et Antson on parim treener Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea millised on hr antsoni sportlikud eesmärgid käesoleval ajal, aga näiteks 2005.a nägin teda tihti TTÜ staadionil lõike jooksmas. tundus suht huvitav lähenemine olema, arvestades, et tegemist ikkagi (ex)kulturistiga. aga jah, tema kirjutised on ühed nauditavamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×