Jump to content
lihas

kui palju maksab üks kreatiini kuur???

Recommended Posts

Guest bohemianrhapsody

uvitav....järjest vähem küsitakse trenni jms värgi kohta, järjest rohkem aga kreatiini ja staffi kohta....lihtsalt tekkis selline uvitav mõte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Organism vajab toitu ja taastumist kogu elu vältel. Viimased soovitused kõlaksid umbes nii , nagu soovitataks lastel alles kaheaastasel söömist alustada tegu pole ju selliste ainetega millede puhul võiks kasutada teis allegooriat , nagu : Mees kasva suureks , küll siis viina võtame....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin maksab 295.- eeki 500gr. Sellest saab teha kaks kreatiinikuuri kuu võtad, kuu vahe nii et uue kreatiini peaksid ostma nelja kuu pärast. Ühes kuus kulub keskmiselt 73,75 kr. Juurde võid lisada glükoosi või mahla maksumuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Ma polegi suurem asi soovitaja, lihtsalt et viimasel ajal on pulbritest jms suht palju juttu olnud. Või on oopis nii, et tegijaid on juurde tekkinud, või on nad lihtsalt nüüd siia foorumisse sattunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus nüüd hakkas vabandama, kui ott asjale vastas.

tegelikult ott ju teab ise ka, et mingitel tattidel, kes asjast kottigi ei tea, pole mõtet igasugu saasta sisse imemisega kiirustada.

isiklikult arvan, et otti huviorbiidis rohkem nagu, et robocopi tooted müüksid, vat sedasi arvan mina...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pealegi see vend, kes teema algatas, vist ei teagi, et kreatiini kuuride kaupa osta ei saa, poest vähemalt mitte, ehk kui lähed sõbra juurde ja küsid "kuule müü mulle üks kuur," ehk siis müübki. veel parem kui saali läehed, mine mingi venna juurde ja küsi "kuule mees kreatiini paned?" nu ja kui panebki, siis küsi vennikeselt, et äkki müüb sulle nii kuuri või paar:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige koomim veel asja juures on see, et vend küsib, et kui palju maksab kreatiini kuur algajale.

kujutad ette, vend läheb poodi ja ütleb " tere, olen algaja, palun üks kreatiin" müüa kostab selle peale "ei no kreatiin küll jah, ag meil algajatele spetsiaalseid soodustusi, ega lahjemaid kreatiine pole." vennal siis see peale suu m_nni täis ja teeb kiiremas korras vehkat.

jõuab siis koju ja hüppab kohe arvuti taha. amazoni foorum lahti ja kirjutab siis "aga palju see kreatiini kuur siis ikka maksab, mitte see algajate oma, vaid see teine." saab siis kutt vastuseks, et algajate oma polegi ja et sama kraam mis ott soovitas sobib küll. no läheb siis sepp taas kraami järele, ise mõtleb, et see kord võtan siis selle kreatiin, mis kiivikas soovitas. jõuab siis poodi ja küsib "palun üks kuur sed´a oti kreatiin. müüal karp maani, küsib:"mis uus sort see on?" jorsil tuleb siis meelde, et oleks pidanud ikka vaatama, mida see ott soovitas. käib siis uuesti kodus ära ja mõne aja pärast taas poes. müüja on oma sõbrannal leti taga mõneks ajaks palunud kohad vahetada ja kreatiinid ära korjanud riiulitelt, sest sitt juba keeb idikast. jõuabki mehike sisse ja vaatab uus müüa, aga ok, läheb siis leti juurde ja küsib:"palun uks kuur seda tai kane`i kreatiini," müüja aga vastab:"meil ei müüda kreatiine." jõuab siis vennale endale ka lõpuks kohale, milline idikas ta on. läheb taas koju ja ruttu netti. jälle amazoni foorum lahti, aga mõtleb vennike endamisi, et sellel korral küsin midagi tarka. no jah, algatab siis uue teema ja küsib targematelt külastajatel "oskaks ehk keegi öelda, palju algajale üks kuur proteiini maksab?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane oma suumulk parem kinni! no kirjutas , et kreatiinikuur algajale, mis sest siin nii hullu siis!

Läks hinge või? Küsija suu pihta ei lööda, nii et mulk kinni, kui sealt midagi asjalikku ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Tõesti. muc on vist selline mees: oletame, et ta küsib taksojuhilt, palju on 1 kilomeetri hind. Taksojuht ütleb mingi summa ja siis tahab muc 5 kilomeetrit osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oli see nali sinu arust nüüd naljakas?

sa ise ka üldse aru saad, millest räägid?

tegelikult Mr bohemianrhapsody`le käis vist hoopis see pinda, kuidas kommenteerisin, kuidas oti juttu lugedes vennal enda jutt hoopis muutus. soovitus sulle: jää endaks, mitte ära ürita pugema hakata, kui mingi kuulus, sinust kõvem vend midagi sinu jutule vastuolulist ütleb.

*peace out*

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulge mehed võtke asja rahulikumalt, Muc on osava suuvärgiga ja te olete kadedad,no nahuj nuZna,kes ikka nalja teeb....Minu arust käib sport ja nali käsi käes ei maksa ju koguaeg "KASS" õlal käia ja teisi kommenteerida, et mis see või teine ütles....PS saagem ka naljast aru............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

"uvitav....järjest vähem küsitakse trenni jms värgi kohta, järjest rohkem aga kreatiini ja staffi kohta....lihtsalt tekkis selline uvitav mõte..."

Näed sa siin mõnda soovitust vms? Olen ma midagi siin valesti öelnud? Ei. Ma ei hakka tõestama, et ma pole kaamel.

Ja muideks ma pole kreatiini kuuri hinna kohta midagi väitnud ning minu arvamus ei saa kellegi omaga vastuolus olla.

Lõpp sellel jutul ning ma vabandan, kui ma kedagi solvasin: mina ei lase endale niisama lihtsalt silte külge riputada, olgu mul õigus või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen samal arvamusel Max`iga, nalja peab ju ka saama vahest, muidu muutub see trennijutt ju liiga igavaks ja üksluiseks, vaheldus ei tee ju kunagi paha, samamoodi on trennigagi.

PS tänud vend Max`ile suport`i eest, hoia kõva:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×