Jump to content
AlphaOmega

alakaal

Recommended Posts

Tere,

Ma olen 15. Pikkust 178cm, aga kaalu kõigest 58kg. Nädalas korra käin ujumas. (25m on rada pikk ja teen 20 ringi, tundub olevalt piisav. Ei ole liiga kurnav, kuid tunnen, et mõjub). Käin jalgpalli trennis 3-4 korda nädalas. Vahest kodus teen ka kätekõverdusi, kõhulihaseid ja kükke. Iga hommik söön putru ja joon piima juba 1 klassist. Enda arust söön üldse piisavalt, aga kaalu ei tule. Ning ma ei taha nii kõhn olla. Mõtlesin, et soovitaksite harjutusi, mida võiks kodus teha ja palju? (hantleid ja muid vigureid ei, aga hantlid võib soetada.) Hiljem võib ka jõusaali minna, kuid hetkel selleks aega ei ole.

Jalad näevad (Minu arust) normaalsed välja ja tunnen, et nad on ka piisavalt tugevad, aga ülakeha on väga kõhn. Roided kumavad sealt naha alt hästi välja ja randmed on kõhnad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal hommikul kätekõverdused, kõhulihased ja lõuatõmbed. Sellest võiks alustada. Sellega kulutad sa rohkem energiat ja suureneb ka söögiisu. Ja sa ei ole mitte kõhn, vaid kuiv. Mis on hea, kuna sa ei pea vaeva nägema rasvapõletusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igal hommikul kätekõverdused, kõhulihased ja lõuatõmbed. Sellest võiks alustada. Sellega kulutad sa rohkem energiat ja suureneb ka söögiisu. Ja sa ei ole mitte kõhn, vaid kuiv. Mis on hea, kuna sa ei pea vaeva nägema rasvapõletusega.

No ma hakkan, siis iga hommik harjutustega pihta.

Kuidas ma kätekõverdusi teen? (Siiani olen teinud nii, et rind puutub maad.) Ning kõhulihaseid? ( Olen teinud nii, et õlgadega puutun põlved ära ja siis lasen ennast alla kuni pea puutub maad ja uuesti üles. ) Teen kükke ka ikka edasi ja lisan lõuatõmbed juurde...

ega see kaal jää tulemata

ise 15a ja 63kg(172cm)

Ma loodan ;)

Kasvu on nagu tulnud, aga kaalu ei ole eriti juurde tulnud.

Sul on ilmselt väga kiire ainevahetus.

Kuid su jutu järgi järeldades peaks mina ka suht kõhn olema, kuid seda ma ei ütleks küll vaadates oma pilte kasutajate galeriist(olen 174cm pikk ja kaalun 64kg)

Võimalik.

Ning su on see kaalu ja pikkuse suhe ikka parem, kui mul ; )

Tänan vastuste eest.

Üks asi teeb veel muret. Kui ma teen harjutusi või sporti, siis käivad mingid kraksud. Näiteks põlve liigutades käib kraks, sõrmi liigutades jne. (mitte just igakord, aga tihti). Arst ütles, et see pole midagi, et tal käivad ka. Ei taha teda uskuda...

Muudetud kasutaja Jackie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×