Jump to content
max

kus keegi

Recommended Posts

Ikka praktik aga hetkel kõhupõikilihase pärast nädal paus, istun kodus ja näpin arvutit. Klubidest käinud paar aastat Flexeris, praegu siis New Balanc(kuu olen, sinna rattaga hea ligital käia aint 4km, flexeri oli eelmine talv peris jahe sõtkuda). Siis võtaks Revali käsile, imponeerib sealne jõutõstmise head võimalused. Miks see kus keegi higi valab, nii huvitav on? Kus keegi teeb ei näita suurt midagi... Mul tuttav teeb Raplamaa metsades suurte 40Lveekanistritega, millel toru vahel...8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Ma pole mingi tegija ega siin aktiivne osaleja, kuid siiski ütlen: Järva-Jaani SK võimlas. Põhiatribuutika on vist mingi nõuk. liidu aegne :D

Paljud kiunuvad:" siin jõusaalis pole üht, teises ple teist". Aga tulge siia!! Pärast olete rõõmsad, et linnainimesed olete :)

lihtsalt väike moraal neile, kes pole millegiga rahul ja kaeblevad. Nt: teema"Treenerid Reval Spordis". Seal valati pisaraid, et küll on vastik treener seal jõusaalis, bla-bla-bla.

egas midagi, liigutage rauda!!!

Parimate soovidega: bohemianrhapsody

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Aga päris uvitav teada jah, et kus keegi midagi teeb. Tekivad seosed: nii...Njuu Ballanc..ahah..hary...jne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×