Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

seks ju tõstab testo taset, mis on hea lihaskasvuks, halb ta küll ei ole. alkoholiga on nii, et see viib kehast kõik vajalikud ained välja ja mõtle ise kui halb see lihasele on- katabolism ja mitte vähe. sellepärast soovitataksegi enne joomist süüa midagi vitamiinirikast ja valgurikast. suitsetamine on halb selles mõttes, et see ajendab veresooni ja trenniinimene tööta endale täiega vastu niimoodi. lisaks võtab keha palju energiat, et võidelda organismi sattunud nikotiini eraldamisega, see energia võiks samahästi minna lihase ülesehitamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see on väär, et seks tõstab testosterooni. Tegelikult ta hoopis soodustab lihaste lagunemist tänu suurema hulga kortisoli eritumisele. Seksiga kaasnev hea asi on aga vaimne rahulolu, mida tekita kellegi lähedasega koosolemine. See heaolutunne kompenseerib mingil määral kortisoli eritumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see alko on küll üks eri iks asi. mõni läheb vaspe härjaks ja ülepäeviti on lääbakil aga kasvab nagu loom. teine jälle ei saa tilkagi võtta. seks ka sama asi. ma ei tea kas ta midagi tõstab või ei aga selge on see et ühele võib ta mõjuda ülihästi ja teisele ülisitasti. aga suits on küll paha. vaata kust otsast tahad. kopsu tõmbab kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alkohool on jah paha paha :)

vahepeal sai ka ikka tihedalt napsitatud aga nüüd kui napsitamise ära lõpetasin hakkasid vorm ja tulemused kõvasti paranema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures see on väär, et seks tõstab testosterooni. Tegelikult ta hoopis soodustab lihaste lagunemist tänu suurema hulga kortisoli eritumisele. Seksiga kaasnev hea asi on aga vaimne rahulolu, mida tekita kellegi lähedasega koosolemine. See heaolutunne kompenseerib mingil määral kortisoli eritumist.

Noh minul näiteks tõstab küll testosterooni taset ja seda on ka paljud uuringud kinnitanud nagu osad "teadlased" väidavad seda lihase-hävinemise kortisoli jama. Aga nuh eks ta ole rohkem inimeses kinni :) , mõned pole loodud seksima ... on nö töömesilased, kes ei paaritu. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures see on väär, et seks tõstab testosterooni. Tegelikult ta hoopis soodustab lihaste lagunemist tänu suurema hulga kortisoli eritumisele. Seksiga kaasnev hea asi on aga vaimne rahulolu, mida tekita kellegi lähedasega koosolemine. See heaolutunne kompenseerib mingil määral kortisoli eritumist.

nja, võimalik. see on küll uudis...aga kust täpsemalt lugesid seda, tahaks rohkem teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen raamatutest lugenud ja netist ka mõnd teaduslikku uuringut.

Joker, sinu kohta aga nii palju, et muidugi ta viskab sul selle testo lakke, kui korra kahe kuu jooksul seksid. See on rohkem sul see emotsioonide mäng, et tõmbab ikka suu nurgad üles poole küll kui korra saad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen raamatutest lugenud ja netist ka mõnd teaduslikku uuringut.

kumb seks on siis kasulikum.... lühike või pikk? kortisooli ja testo kohalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh teid küll-ma tahaks näha ise ka, kes trenni pärast jätab sexi ära või poole pealt ütleb, et mulle amazonis öeldi, et üle 30min ei ole hea, nii et sorry tibi-järgmine kord jätkame :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee tsüklite kaupa vaheldumisi. Kuu aega teed lühikesi kähkukaid ja teine kuu venitad räigelt pikalt, nii, et tädi juba lõpus norskab otsas. Vot siis saab teada mis kuul rohkem lihast juurde tuli, kui eelnevalt endal biitsepsi ära oled mõõtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irw... ega nii see on et kui ära ei katseta siis ei tea... :)

nagu osadel on kiire rinna päev... tuleb ka kiire seksi päev (või kuu) :)

Seega kutsun kõiki üles veebruari kuus kiirelt seksima... :) see lühike kuu... elab üle... vast kellegi suhted selle kuuga ei kannata... ;)

siis märtsi algul teeme kõik statistikat, omad järeldused ja vaatame palju keegi kasvas :)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah siis see on kuu tegija.... eriti pühendunud vend ;)

aga mõni võib proovida nii et teeb väga pika eelmängu... ja siis kähku sutsaki sutsaki ja valmis.... aga äkki teeb see sama välja mis pikk seks :)

ei saa muidu kui tuleb teha vereproov enne ja pärast seksi :) :) :)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivist siin me naisesindajana võiks ka proovida oma massiga mängida. Kuigi tal praegu see massi periood käisl :) Tal keha nagunii toodab testosterooni köömne võrra, aga õiks ära proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kkui m6ni naine on dickteaser ja n2iteks ajab r2ige kiima peale, niiet lausa t6mblema hakkad, aga k2tte ei anna, siis saab kogu tekkinud potentsiaalse kepienergia realiseerida trenni tehes.

ent see oli k6ik fiktsioon...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oojaa, seksi tuleb ka m6istusega teha. Seksikavasid muuta aegajalt, kui teed j6u peale seksi, siis keskmiselt 6 kordust, kui vastupidavuse peale, siis muidugi rohkem. Ja j6uvastupidavusele m6juvad h2sti rohked seeriat. Teed n2iteks 8 seeriat, igas seerias 6-8 kordust! Aga samas tuleb muidugi j2lgida, et yle ei treeni. Ja loomulikult proteiinishake ja sysivesikuterohke jook. Ja kui j6udu teete, siis peab olema seeriate vahel ikka korralik paus, no 2 minutit on piisav :)

vot selline seksitreeningkava siis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minu, kui naisterahva puhul, on ca 1-2 tunnine sex täiesti võrreldav suure treeninguga :)

teeks ma 2 h seksi iga jumala päev, siis poleks mul vist muud trenni vajagi :)

minul isisklikult töötavad sel ajal kõik lihasgrupid, seda on tunda, kui ikka mitu päeva on vahele jäänud, kõik lihasgrupid on valusad.

Niiet - seksige rohkem, see on vaid kasulik!!!! :)

/vähemalt mulle/ ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×