Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Ma ei saa enam aru mis toimub kõik on nii ülbeks muutunud siin? See koht peaks olema ju tehtud selleks et üksteisele nõu anda mitte möliseda minge mölisege tänaval kui ennast nii väga välja on vaja elada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kes arvab et alkohol ja pohmakas on nagu sukk ja saabas on kas ise joodikud või ei tea alkoholist midagi. ja nendest eesmärkidest niipalju et neid pystitada võib iga mees aga nendeni jõuab mõni yksik. ennegi nähtud kevadeti megaeesmärkidega jõusaalikylastajaid. mõni kuu ja nad on kadunud.

To: T2S. Siin antaksegi nõu. Kismaks kisub see teema seepärast et osad foorumikylalised kommenteerivad teemat millest nad midagi ei jaga. Ehk seepärast et nad nii noored on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa siin väidad et ma olen nõrk. mille alusel sa seda väidad ? kas sellepärast et ma mõnikord väikese dringi teen ? vaata, bohemia, jõutrenn nõuab eelkõige just vaimset pingutust. lihasjõud suureneb just vaimse töö tulemusel e. jõutrenn on suhteliselt yksluine ala ja seal suudavad häid tulemusi saavutada just vaimult tugevad. ja sa väidad et ma olen nõrk. ok. sa võid arvata mida sa tahad. sa võid omada ka suuri eesmärke. sa võid olla usin treenija. sa oled ka kindlasti tore mees.

Aga niikaua, kui sinu kõige suurem raskus kaalub sama palju kui minu hambaork, ei sobi sinul kyll minu vaimutugevust hinnata.

Igastahes edu sulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaielda pole siin midagi. Lastel ja noorukitel ei tasu alkoholi manustada. kui aga tegu on täiskasvanud inimesega(alates 21 .a.) ei tee pudelike õlut saunapäeval kyll midagi kurja. Mina ntx joon vast 2 pudelit lahjat heledat õlut nädalas. Loomulikult mitte treenigpäeval ja vahest võtan ka mõningad pitsid hundijalavett. Kui ma võrdlen ennast enda jõusaalis ykskõik kelle arenguga pean mainima et minu areng on yks paremaid. nagu iga asjaga on võti mitte aine tarbimises või mittetarbimises vaid kogustes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta ole, alkoholiga peab ennast samamoodi vormis hoidma nagu muude asjadega. Mul jäi siin alkoholiga paari aastane sunnitud paus sisse ja võib öelda, et vormi pole ollagi. Paarist pudelist õlust võtab juba rooberdama. Pean nüüd kõvasti harjutama hakkama. Kui pidevalt tipsutad, siis arvatavasti trenni ei sega, aga kui harva võtad, siis on paar kolm päeva pärast joomist veel õõnes tunne sees ja trenni tegemisest küll midagi välja ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab lahti seletada, mis konkreetselt toimub organismis ja kuidas see minu tervisele mõjuma peaks kui võtan korralikult alkoholi, peale seda magan u 6 h, joon korralikult vedelikku (vesi, spordijook jms) ja siis lähen sõidan jalgrattamaratoni (55 km) suht normaalse kiirusega ikka. Enesetunne sealjuures on väga hea ja tulemuski pole laita. Aga väidetavalt on see täielik enesetapp. Pärast sõitu on tunne väga hea, täiesti väljapuhanud tunne ja justkui poleks alkoholi joonudki. Aga ikkagi pidi see väga julm olema. Usun, et see võib nii olla aga, kuidas ma seda täpsemalt teada saaksin, just mis mul siis nii halvasti juhtub tervisega ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures, alkoholi ning spordiga on seotud väga huvitavad asjad.

Esimene mees, kes jooksis 1 miili alla 3 minuti (kui ma nyyd ei eksi, oli see ikkagi 3 minti), oligi üks austraalia kutt, kes eelmine õhtal käis läbustamas ning järgmine homik pohmakaga tõmbas kohe võistlustele ja pani plärtsti kinni.

Ise kah samasugused lahedad kogemused - võistlustel 800 meetrit enda rekordajaga peale head läbustamist - mine võta kinni, kas ta on siis hea või halb.. =oP

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erand kinnitab reeglit, aga enamasti mõjub alkohol halvasti enne treeningut ja kui rääkida veel rekortitest siis need sünnivad tavaliselt ikka siis kui inimese organism on maksimaalselt puhanud. Alkohol treening perioodil : Sõelaga annad aga kulbiga võtad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas olete täheldanud, et regulaarne treening vähendab "isu" tarbida alkoholi.

Ise olen aasta jagu käinud regulaarselt jõusaalis ning viimased pool aastat on alkoholi tarbimine muutunud vastumeelseks.

Kui enne oli nädala lõpus ikka mõte, et teeks mõne dringi, siis viimasel ajal kohe ei lähe mitte.

Oleksin huvitatud ka teiste harrastajate tähelepanekutest sellele alal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna alkoholi ei tarbi peaaegu üldse, siis selle kohapealt ei oska nagu midagi öelda, aga toitumise kohapealt on küll nii, et kui pikemat aega korralikku sööki söönud, siis igasugused viinerid, pihvid ja muu sodi tundub päris räige. Samas pizza maitseb ikka hästi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise ka sama asja pannud tähele...

nüüd on vahel tegu et ennast mõnelt joomingult ära rääkida... absoluutselt vastumeelne on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olukord on täpselt sama. Enne ülikooli minekut tegin kõvasti sporti ja ei joonud üldse. Ülikooli astudes jäi sport pooleli ja sai joodud meeletutes kogustes. Peale lõpetamist hakkasin uuesti sporti tegema ja mingist hetkest hakkas purjus olek täielikult vastu. Nüüd peale ülikoli lõppu olen trenni teinud jälle umbes 3 aastat, sellest viimased 2 pole üldse alkoholi tarbinud. Isegi väikestes kogustes ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

mina tahan teada, kuidas seks ja alkohol (mitte, et ma neid mingil m22ral seoks, yldse mitte) trennile m6juvad. Liiga palju niksi on vist kehale kyll kurnav, aga kas see midagi head ka teeb? Alkoholiga siis niuke lugu, et kas igareedesed oravaksjoomised on trennile v2ga kahjulikud? P6him6tteliselt loetlegem m6lema head ja vead. Seksi kohta pold minu otsimist m88da midagi, niiet miks mitte arutleda.

Ait2h

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seksi vastu pole vist kellegil midagi igasmõttes...seks kulutab kaloreid,loob parema enesetunde :) ,ilma kummita pidi ka veel naise õnnelikumaks tegema nagu uuringud väidavad :PSeks on tip-top värk!! ;)

Alkohol on kyll täiesti out,et kui ikka õige trennimees oled siis reedeti ennast mõneks näriliseks ikka ei joo..see kehtib ka teiste nädalapäevade kohta..aga 1-2õlut peale sauna halb ei tee..õlmaris pidi süsivesikuid ka olema mis teadupärast peaksid kasulikud olema..kui keegi arvab vastupidist siis antku teada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paralleelselt küsiks siia siis minu sõpra huvitava küsimuse: kui suurel määral mõjutab jõusaalitrenni suitsetamine. Kuskilt on meelde jäänud võrdlus, et suitsetamine on sama mis võtta ära tunniajasest treeningust veerand tundi, ehk siis veerandik on kaotsi läinud puhtalt tänu tossamisele. Ise arvan seksi kohta küll seda, et ta kahjulik ei tohiks olla, energiat küll võtab aga kes siis vastu ööd voodist jõusaali tormab, hommikuks ikka taastunud jõuvarud, või mis :) Joomine aga mõjub negatiivselt, puhas viin vaid teatud piiratud koguses on tervisele kasulik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka reedeti ja laupäeviti pidutsen kõvasti aga tulemused on just viimasel ajal hakanud vaatamata sellele paranema.kui sa just tippsportlase tasemel ei tee,ei ole hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praktika näitab, et oravaksjoomised ja roheliseks suitsetamised head ei tee ühegi nurga alt. aga mul on ikka suht p. sest ilma kammimata ma elada ei saa kasvagu mu muskel siis natuke aeglasemalt kui tahab. muidugi alkohol aeglustab metabolismi ikka päris tugevallt ja nõrgestab organismi aga üks siider või õlu õhtul võib isegi kasuks tulla kuna tõstvat testosterooni taset natukene. kes kõvasti trenni teevad aga samas ka pidu tahavad panna peaksid alkoholilt rohkem kanepi peale üle minema sest too ikka tunduvalt vähem kasvamist takistab. niipalju et tihe suitsetamine võib pärssida testosterooni eritumist mis muidugi ei ole hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoh ega's seksi ainult õhtul ei pea tegema, heh eh. Aga muidu seda m6tlesin ka, et kas 2kki mingi hormoonidega v2rk ka on, hormoonide muutuv tase vms. kuidas see v6iks muuta trenni. See reedene v2rk on selline l6dvestus, endal kyll j6le hea olla, aga kui trennile kahjulik siis on jama... siis peaks vist natuke l6dvemalt v6tma. Kui on probleemi magama j22misega siis kerge pits toob kyll vapustava une. Laskem vastustega edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

baracusega jumala nõus,alkohol on yks elu poolt pakutav tore meelelahutus,täpselt nagu ka söömine,mina küll hommikust õhtuni kodujuustu järada ei viitsi ehk kui tulen reede öösel purjus peaga klubist ja tuleb hamburgeri isu,siis ma lähen ja ostan ka selle kuskilt,isegi 2 kui vaja,aga minu eesmärk ei olegi ennast kapiks treenida ja süüa vaid minu eesmärk on vormis püsida ja tugev olla.Niipalju võin veel õelda,et trenni teen 5 korda nädalas ja juba 3 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui isiklikust seisukohast nüüd võtta, siis alkot ei tarbi üldse:ei maitse, rahast hakkab kahju ja lisaks on organismi ikka kõvasti kurnav ka (ega pohmas peaga ikka trenni ei lähe ju järgmine päev)

Seksi on normaalses koguses ja regulaarselt-võtab pinged maha ja üldse on üks tore ajaviide :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×