Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Kunagi, endistel aegadel oli kulturism ala, kus enamus võistlejaid olid laval päris johmased. Nimelt ei läinud ükski mees lavale ilma, et tal oleks 100 gr. konjakit hinge all. Üldlevinud oli arvamus, et ainult sellisel moel on võimaik oma lihased korralikult täis pumbata. Loomulikult, laienevad pindmised veresooned ja julgus - mis muidu võib kuhugi kadunud olla - seda jääb ülegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi, endistel aegadel oli kulturism ala, kus enamus võistlejaid olid laval päris johmased. Nimelt ei läinud ükski mees lavale ilma, et tal oleks 100 gr. konjakit hinge all. Üldlevinud oli arvamus, et ainult sellisel moel on võimaik oma lihased korralikult täis pumbata. Loomulikult, laienevad pindmised veresooned ja julgus - mis muidu võib kuhugi kadunud olla - seda jääb ülegi.

Kas see oli see aeg kui sa ise võistlesid? :D Ega sa vist jah muidu lavale poleks julgenud minna ka... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast trenni pidavat väike kogus õlut (alla pudeli) positiivselt mõjuma. Hormoone pidavat stimuleerima ja kindlasti aitab lõõgastuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi niuke,et üks päev hakkasime sõpradega vaidlema.

Kui tulen trennist ja hakkan viina jooma(Praktilielt kohe),kas siis lihas ei kasva?

Võib loll küsimus tunduda,aga mis kahju on kui kohe pärast trenni ennast mällarisse joon.

Või näiteks kui nädala sees teen trenni ja nädala vahetusel pidutsen ja joon.

Olen 19 ja nagu pidudelt päris puududa ei taha trenni pärast,aga kui alkoholi tarbides trennist kasu pole,siis tõmban joomise täiesti alla kohe:

Küsijale suupihta ei lööda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käsikäes või mitte. Kerge naps su lihastele eriliselt liiga ei tee. Arnold isegi on kirjutanud ju kuidas sai vabas looduses käija kükke tegemas ja koheselt pärast seda end suhteliselt kännukukeks joond..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joodik on joodik. Ta valib igal juhul alkoholi ja treeniine jääb katkendlikuks ning tahaplaanile. Võtab liiga palju aega ja ressurssi.

Samas ei tasu ka kuulata puritaanidest treenimise maailmameistreid kelle ainus kange tegu on iga päev 6 tundi saalis konutada.

Viin peale treeningut toimis vene ajal vastupidavusaladel, kus tehti üks tsükkel ilget mahutrenni (näit 4 päeva) ja siis mindi sauna, joodi end pildituks ning vahepeal tehti karmi keppi. Niimoodi need vene suusakarud lõdvestusid.

Aga vahet tuleb teha, kas võtad viina kui arstirohtu või kui vaba aja sisutajat või hoopis kui eesmärki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen päris suur pidutseja, tavaliselt 4 korda nädalas jõusaalis ning kui järgmine päev kohe jõusaali pärast joomist ei roni siis on minul asi ok, areneb mul suht kiiresti nii lihas kui jõud aga jahh mul ei ole ka plaanis hakata kulturistiks või mingiks rammumeheks, nii et ma olen võib õelda vb rohkem harrastaja ja ma küll enda pidutsemist ei kavatse piirata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi niuke,et üks päev hakkasime sõpradega vaidlema.

Kui tulen trennist ja hakkan viina jooma(Praktilielt kohe),kas siis lihas ei kasva?

Võib loll küsimus tunduda,aga mis kahju on kui kohe pärast trenni ennast mällarisse joon.

Või näiteks kui nädala sees teen trenni ja nädala vahetusel pidutsen ja joon.

Olen 19 ja nagu pidudelt päris puududa ei taha trenni pärast,aga kui alkoholi tarbides trennist kasu pole,siis tõmban joomise täiesti alla kohe:

Küsijale suupihta ei lööda :D

Kui tahad suuri saavutusi, siis alkohol takistab.

Kui teed niisama vormishoidmiseks, siis võid võtta.

Muidugi, head ta ei tee jah, aeglustab arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkoholi tarbimisel lihasmass väheneb, see on kindlaks tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Üle ma vast ikka ei tarbi :D

Ei usu,et see viin vast kõige hullem on!

Seda oligi vaja teada,kas lihasmass väheneb või mitte.

Kulturistiks ei ole mul ka plaanis hakata aga eks pärast trenni proovin viina ära jätta ikkagi igaks juhuks!

Tänud,sain vastuse,mida otsisin! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alkoholi tarbimisel lihasmass väheneb, see on kindlaks tehtud.

Alkoholi ÜLEtarbimisel.

jah, pudel õltsi pidavat hea ju olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin ei saa ju olla juttugi mingist spordi tegemises, kui lihtsalt nädalavahetustel end "mällarisse jood", on seda siis töesti vaja?

kindlasti ei puudu ka sellistelt üritustelt suits, nii et mis kasu sul üldse trennist on?

pead ikka tegema valikuid, mitte üritama kahte täiesti vastandlikku asja koos teha!

sellised mehed on ainult häbiplekiks!

saunapidudel ju hea biitsepsit näidata!

jube!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainus tõestatud positiivne alkoholi mõju on 120ml punasel veinil. Kõik muud jutud alkoholi kasulikkusest on müüt ja reklaamitrikk. Seda kas suurem kasu või kahju sõltub juba palju inimesest aga fakt on et midagi paremaks sul viinajoomisest elus ei lähe B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taltski on kirjutanud, et tema ajal oli alkohol üheks taastumis ja lõõgastumisvahendiks. Sampus teeb lihase väga hästi "pehmeks" ja sellega lõdvestab. Alkoholist kõige kasulikumad on vein, sampus ja väike õlle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×