Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

ja kangetest ei olegi eriti suurt vahet... kahjulikud nad kõik ;)

Poliitiliselt korrektne vastus, aga siiski mitte täpne. Kui juba võtmiseks läheb, siis kaks varianti: 1) vein 2) viin. Muidugi ka neil on erinevused, aga ikka on küll hommikul vahe kui eelmine õhtu viina või mingit viski moodi asja tarbitud. Ja teinekord võib korralik vein (reeglina punane) üllatavalt hästi mõjuda. Liiga sage tarbimine (tipsutamine) või kooma joomine pole aga enam mõistlik mingist küljest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kas need ei käi nagu üldse koos ? Nimelt asi selline et mul kuradima komme iga jumala nädalavahetus juua:D ise muidu täitsa hoolas trenni mees. Kas see mõjub väga halvasti kui reedel näiteks 2-3 liitrit õllet juua või viina ?ja kumba oleks mõtekam juua kas õllet või viina? Ise pakun et viina vist...

Kuidas teil endal nädalavahetused mööduvad pärast rasket trenni nädalat ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin hiljuti oli selle kohane teema.

Sellises koguses kindlasti ei ole kasulik.

Tegelikult mõtlen et see oleneb sellest et mida sa tahad saavutada, kui kuskil tahad esineda ülimate saavutustega spordialal millega oled tegelenud, siis kindlasti pole mõtekas, aga kui lihtsalt teed trenni et vormis olla, siis arvan et pole ehk hullu.

Iseendal alkoholitarbimine 0.

Muudetud kasutaja rantel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on päris palju teemasid sellel teemal juba.

Mul on nädalavahetused kõige parem trenniaeg... ei saa väga juua, muidu trennid on poolkõvad... Ei tahagi väga juua:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kas need ei käi nagu üldse koos ? Nimelt asi selline et mul kuradima komme iga jumala nädalavahetus juua:D ise muidu täitsa hoolas trenni mees. Kas see mõjub väga halvasti kui reedel näiteks 2-3 liitrit õllet juua või viina ?ja kumba oleks mõtekam juua kas õllet või viina? Ise pakun et viina vist...

Kuidas teil endal nädalavahetused mööduvad pärast rasket trenni nädalat ? :D

Arvan,et sa teed midagi peale selle ka veel.Oleneb kõik sellest,mis trenni sa teed?

Muudetud kasutaja Arcane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalorite kohapealt on viin vist tõesti mõistlikum. See peaks olema ka kehale kõige kergemini lagundatav.

Aga viinale juuakse peale jooke, mis sisaldavad samuti kaloreid... Õllega seda probleemi pole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön küll õlle kõrvale suures koguses juustu ja vahel ka muid snäkke, viina peale joon mullivett, niiet maitse asi. Kõige suurem vahe on vast selles, et õhtul mõned õlled teha ilma eriliste tagajärgedeta on üks asi, proovi sa sama mõne viinaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joogiga on see probleem et alguses teda kulub vähe aga niiöelda "treenides" suurenevad kogused, tean isiklikult tüüpe kes lahendavad liitrise viina kahe peale ja lähevad veel õlle järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul on trenni periood, siis ma ei joo üldse ja kui ei ole trenni perioodi siis kaa ei joo üldse. Ma ei ole veel suutnud enda jaoks põhjust alkoholi tarbimiseks leida. :D Alkohol on nõrkadele, sportlane ei saa olla nõrk!!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joogiga on see probleem et alguses teda kulub vähe aga niiöelda "treenides" suurenevad kogused, tean isiklikult tüüpe kes lahendavad liitrise viina kahe peale ja lähevad veel õlle järele.

irw, väike saavutus liitrine viin 2 peale

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Kunagi kuulsin vanasõna: sportlased joovad palju aga tihti!" ...iseenesest pole liitrist viina kahasse üldsegi raske juua.

Asjakohane vidiu:

http://video.www.ee/?video=akirr7d6osrhk&CatID=4

Elu on ikka seiklus

tule taevas appi !!! :P seiklus ...

"Oh jumal anna meile aega, et kasvaks aju, kus mõte sees. Oh jumal anna meile aega, et mõelda mõtteid millel mõte on sees."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ei kujuta ette, et peale kõva pidu peaks järgmine päev trenni minema.

Ise joon veini, laupäeva õhtuti pokaal-paar.

Olen ise joonud eelmine päev ja siis järgmine päev trenni läinud, pole just kõige lõbusam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ei tee midagi küll jah, ainult pead arvestama, et õlu annab ka tublisti kaloreid. Loodetavasti sa pead silmas, et see 2-4 liitrit on enam-vähem võrdselt ära jagatud nädala peale, mite ei pane ühel päeval korraga 2-4 liitrit ära? :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei pole sel õlletarbimisel hullu midad, loe Kalmuse kommentaare selle koha pealt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×