Jump to content
savi_

Cell-Tech VS Satur8 VS Adenergy

Recommended Posts

Milline antud toodetest on teie arust parim ja oma hinda väärt...

Kas Cell-Tech , Satur8 või Adenergy Stack.

Eesmärgiks jõu suurendamine ja lihasmass. Soovitada võib ka teisi tooteid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võrdlen Satur8 ja Adenergy`t siis esimene meeldis ja sobis mulle rohkem.

Praegu võtan peale trenni Cell-Tech`i ja olen sellega ülimalt rahul. Segan teda koos valgupulbriga. Viimane peaks olema kindlasti mingi maheda maitsega (näiteks mingi kreemikas või vanilje või üldse maitsetu), kuna Cell- Tech on hästi tugeva maitsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin varasemaid teemasid, kust tuli välja, et Cell-tech on tarbetult kallis toode äärmiselt lahja koostisega ehk lühidalt mõttetu nagu ka M.M. nentis.

Jäänud on siis sõelale Adenergy ja Satur8 ... ilmselt peab vist Satur8 jaoks otsustama... tundub, et tarbijaskond on lai ning kõigi puhul on küllaltki positiivselt mõjunud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin varasemaid teemasid, kust tuli välja, et Cell-tech on tarbetult kallis toode äärmiselt lahja koostisega ehk lühidalt mõttetu nagu ka M.M. nentis.

Jäänud on siis sõelale Adenergy ja Satur8 ... ilmselt peab vist Satur8 jaoks otsustama... tundub, et tarbijaskond on lai ning kõigi puhul on küllaltki positiivselt mõjunud...

Olen täpselt sama lugenud ja nõustun isegi!;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise küll sellega ei nõustu ,sest kui esimest korda Cell Techi proovisin siis sain kohe aru ,et see on parim kreatiin mida proovind olen.Kohe esimeses trennis suutsin suuremate raskustega teha.Kuid jah hind on suht kallis sellel.Satur 8 olen ka proovind aga seda proovisin kunagi ammu kui alles väga algaja olin ja ei teadnud toitumisest ja treenimisest midagi nii ,et selle mõju ei oska täpselt öelda.Mäletan aint seda , et maitse oli väga hea sellel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina annan oma hääle Satur8-le.

Kuigi mingit imet neist eriti loota ei tasu.

Cell-Tech on 60-80% ulatuses lihtsalt glükoos... seega ülemõistuse kallis hind on põhjendamatu.

Need kes Cell-Tech-iga saavad häid tulemusi on seni lihtsalt kreatiini liiga vähese koguse süsivesikutega seganud.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Satur8 paugutas päris hästi- tõmbas korralikult käima ja andis powerit, trennis panin ainult raskusijuurde, cell minu puhul ei toiminud... jama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kasutanud Adenergit ja minu puhul toimis see suurepäraselt ja ainult kahenädalase kuuriga. Metsamarja oma maitselt suurepärane, kiire taastusvõimega ja raskused kasvasid selle ajaga mühinal. Ent objektiivset hinnangut ei saa anda kuna teisi nimetatud tooteid pole proovinud. Adenergi oli esimene, nii et tee omad järeldused, ning ka sel tootel on üsna krõbe hind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga palju seda peab päevas tarbima?

Tootel on tarbimise kord kirjas. Hommikul enne esimest sööki üks mõõdulusiks ja teine ports enne trenni 30-40 min ja mõlemal korral oli kreatiini koguseks 5 grammi. Treeningvabalpäeval võtta teine annus peale lõunat. NB pakendil on täpselt kirjas juhuks kui eksisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Maiti1

Tänud! Seda jah aga mul on selle pakendi peal kapslite õpetus (eest keelne) ja kui topsi avasin siis tõmbasin kogemata selle inglise keelse õpetuse katki ning lenutasin prügikast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud! Seda jah aga mul on selle pakendi peal kapslite õpetus (eest keelne) ja kui topsi avasin siis tõmbasin kogemata selle inglise keelse õpetuse katki ning lenutasin prügikast.

Mul peaks see topsik alles olema koos sellelekirjutatud ingliskeelse õpetusega, ning lisaks oli tootel ka brosüür olemas millel sama teema kirjas. Kas sul oli see või ei. Sellel oli veel õhtuse- ja hommikusetreeningu puhuks eraldi äratoodud valgu, kreatiini ja toitumise korrad kellajaliselt.

Muudetud kasutaja delirium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×