Jump to content
-eq69-

söömine ja kõht,ikka söömine ja kõht.

Recommended Posts

Olen trenni teinud umbes aasta aega.Alguses elasin lihtsalt sisse jõusaalis,tegin aeroobset.Siis võtsin aeroobsed treeningud juurde.Esmasp aeroobne,kolmap ja reede.Mõned kuud tagasi hakkasin kahel päeval kaks aeroobset järjest tegema.Ümbermõõdud on vähenenud ja keha vorm on teine küll,aga kõht annab ikka natuke soovida ja sellejaoks on õieti süüa vaja.nii.Seda vaba raha mul pole olnud,et toitumiskava võtta.Samas kõike ikka suhu ei topi-rämpstoit läheb healjuhul kord-paar kvartalis.

Pikkus:171

Kaal:65hetkel.miinimum,mis on selle ajaga olnud on 62-63.

Kõht nabajuurest:88cm

Keskkoht:73cm -ennem olid need näitajad üle 90.

Umbes 5kg võiks maha saada.Nii.Omapeaga mõtlesin niipalju välja:

8-9.00 kartul v puder+leib.

12,00 liha v kanaliha+muna

17,00 jogurt v piim v keefir v kohuke

19 kuni 20trennis,20kuni21trennis

(Peale trenni teen veel eraldi kõhulihaseid matil,parematel päevadel joon taastavat spordijooki)

umbes 22kodus.-kohupiim v kodujuust+salat

Kui see jutt nüüd LIIGA segane pole,siis kas peaksin jõutreeningu juurde võtma ja kui suur võiks olla minu päevane kalorite kogus,siis saaksin ära jagada?Varem oli netis mingi dietoloog,kuid kes teab kas seda üldse uskuda ja nüüd seda enam pole.Kindlasti vastab keegi,et siin foorumis on kõik olemas,olen omajagu siin otsinud ka,kuid iseenda personaalsete näitajate alusel ei saa selle põhjal ikkagi endajaoks kõiki järeldusi teha,mida vaja oleks.Tänan juba ette.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti väga palju loeb ka mis sorti kõhulihase harjutusi teed... mõni ei mõju nii hästi kui teine ja mõnele võib see üks mõjuda aga teisele nii hästi jälle ei mõju.

Minule mõjus kõhulihastele väga hästi jooksmine, just selles suhtes et põletas selle rasva pealt ära ja lihas tuli välja, kuna kõhulihaseid teen suht raskelt, võibolla mingi 20korda ja 3 seeriat. Aga olen ka teinud näiteks 3 seeriat ja 80 korda, et kõik oleneb väga palju harjutusest.

Mina ise muidu söömist ei ole arvestanud nii väga aga ka tulemused ei ole nii head... aga midagi ideaalset ma ise ei ootagi.

Aga mis mõttes "kõht annab natuke soovida"? mis sulle ei meeldi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no siledam võiks olla.ülemised kõhulihased palju paremeini arenenud,kui alumised.Enne tegin lihtsalt tavalisi istesse tõusmisi.Siis nüüd teen ka poolikuid.Vahepeal lisasin 2,5kg raskuse kõhule,siis nagu asi paaranes.Peaks vist uuesti raskusega tegema :) .Hingan ka ilusasti,hõian kõhtu pingul ja kõike.Jalatõstetega pole väga tegelenud-seda vb hoopis tegema hakata rohkem?Aga kui siis kui palju?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti võiks ka proovida näiteks rippes olles jalgade üles toomist, kas siis sirgeid või kõverdatuid.

ise teen sellist et olen selili ja siis toon jalad ja käed kokku... suht positiivselt mõjub (jalad sirgelt ja käed sirgelt üles, aeglaselt)... siis teen suht vähe, ja kohe otsa teen veel sama ainult kõverate jalgadega ja käed kukla taga. (kõvasti rohkem juba, kiiresti).

Olen teinud ka pingi peal ringikujulisi liigutusi, hiljem siis raskusega juba, et see võttis küllläbi, sest see mõjus külgedele ka juba.

Selles suhtes ma ise niimoodi ei vaata et kas alumised või ülemised kõhulihased kasvavad rohkem... lihtsalt et oleks enam-vähem ja et kõht üle ei ripuks.

minu probleem on selles et ma ei toitu korralikult, aga muidugi väga väga õudust ka sisse ei aja.

Muudetud kasutaja rantel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti võiks ka proovida näiteks rippes olles jalgade üles toomist, kas siis sirgeid või kõverdatuid.

ise teen sellist et olen selili ja siis toon jalad ja käed kokku... suht positiivselt mõjub (jalad sirgelt ja käed sirgelt üles, aeglaselt)... siis teen suht vähe, ja kohe otsa teen veel sama ainult kõverate jalgadega ja käed kukla taga. (kõvasti rohkem juba, kiiresti).

Olen teinud ka pingi peal ringikujulisi liigutusi, hiljem siis raskusega juba, et see võttis küllläbi, sest see mõjus külgedele ka juba.

Selles suhtes ma ise niimoodi ei vaata et kas alumised või ülemised kõhulihased kasvavad rohkem... lihtsalt et oleks enam-vähem ja et kõht üle ei ripuks.

minu probleem on selles et ma ei toitu korralikult, aga muidugi väga väga õudust ka sisse ei aja.

see toitumise jutt täpselt sama meil.hm no äitäh ma proovin neid harjutusi,mis ütlesid,neid ei olegi teinud.Vb ongi liiga ükskluine mul asi.st päris kindlalt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on mõjub kõhulihastele siis hästi kui ma käin jooksmas... näiteks 8km, siis peale seda teen kätekõverdusi ja kõhulihasteharjutusi.

Selles suhtes ongi paha et talvel mina seda ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dietoloog on tegelikult veebis ikka täitsa olemas.

Dietoloog

Alumistele kõhulihastele mõjuvad igasugused jalgade tõstmised rohkem kui ülakehatõsted. Aga jah, vaata ikka toitumist täpsemalt, arvan, et lahendus on rohkem selles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti võiks ka proovida näiteks rippes olles jalgade üles toomist, kas siis sirgeid või kõverdatuid.

Põlvest hoidke kindlasti nurk see, muidu võib alaseljalae hakata. Just algajatel ma mõtlen.

Kõhu kohta leidsin sellist materjali, äkki saad midagi teada!

KÕHT

Rasvapõletajad aitavad mul lahti saada 'ujumisrõngast'! Parem jäta paar shokolaaditahvlit ostmata. Kuigi rasvapõletajad võivad toimida ei saa nendega põletada rasva ainult teatud piirkonnast, vaid kogu keha ulatuses. Parim rasva põletaja on toit mida sa sööd! Kõik peitub dieedis!

Ma pean minema rangele dieedile, et saada kõhulihased paistma! Igaüks meist saab oma kõhulihased välja joonistada kasutades lihtsat dieeti: vähenda soola, kalorite, rasva ja suhkru kogust, treeni ja joo vett. Ei ole olemas halba toitu, on olemas valed kogused. Sa ei pea pidama ranget dieeti. Pead vaid teadma, millal mida süüa. Ole loov. See töötab.

Kui ma kasutan raskusi kõhulihaste treenimisel siis nad tulevad paremini välja! Ära raiska aega! Raskuste lisamine ei too kaasa mingit lisakasu kõhulihastele. Kõhulihased ei paisu nagu jala või ülakeha lihased. Treenides kõhulihased mõõtudelt peaaegu ei suurene. Sa pead neid vormima, et nad välja paistaksid. Kõhulihaste vormimine toimub läbi rasva eemaldava dieedi, mitte raskuste lisamise.

Ma võin süüa paksukstegevaid toite, sest treenides põleb rasv ära! Suurem osa inimesi ei treeni piisavalt intensiivselt, et ära põletada pooledki nendest kaloritest, mis nad päeva jooksul on söönud. Põletamata jäänud energiast saab väga suure tõenäosusega rasv. Sellest võib võitu saada treenides tühja kõhuga, sest siis hakkab keha hävitama keha enda rasvasid, kuna vajaminevaid süsivesikuid ei ole.

Kui ma teen sadu keretõsteid päevas, siis saan ma lameda kõhu! Sa võid neid 200 tükki minutis teha ja ikka ei saavuta oma eesmärki. Ainult siis tulevad nad välja kui nende ümbert rasv eemaldada. Seega on köök see koht, kust algab kõhulihaste treening!

*Väga levinud on valearvamus, et ainult kõhulihastele harjutusi tehes saab lahti üleliigsest rasvast, kui tegelikult mõjub selle vähendamiseks toitumise muutmine ja rasvapõletustrenni tegemine.

*Õige rüht. Kuigi selgroog paindub enamike kõhulihaste harjutuste ajal, peaks hoidma kaela, pea ja õlad harjutuste ajal ühel joonel. Õige asend ei lase valesid lihaseid liigselt pingutada, takistades eelkõige kaelavigastuste teket. Kõige olulisem õige positsiooni hoidmisel on käte asend. Kui sa lukustad oma käed harjutust sooritades pea taha, on suurem võimalus, et koormad kaela liigselt. Aseta oma käed kõrvade juurde ja toeta neile pea, et mitte kaelalihaseid koormata.

*Kordused ja seeriad. Reeglina kui tahad välja paistvaid kõhulihaseid, tuleks seerias teha 10-15 kordust, 15-25 kordust massi kasvatamiseks ja lihasvastupidavuse tõstmiseks ja üle 25 korduse, kui tahad lihaseid lihtsalt trimmis hoida ilma massi kasvatamata.

*Pidev pingesolek. Kõhulihased taastuvad pingutusest väga ruttu, nii et kui puhkad kasvõi paar sekundit korduste vahel, on raske saavutada täielikku lihase väsimust. Ürita hoida pidevat pinget lihases harjutuse ajal, peatudes ainult väga lühikeseks ajaks harjutuse lõpp-punktis ja puhkusehetkel.

*Järjekord. Kuigi kõhulihaste treenimisel ei oma harjutuste sooritamise järjekord erilist tähtsust, on siiski kõhu alaosa paljudel nõrgem kui ülaosa. Niisiis alusta oma treeningut just kõhulihaste alumise osa harjutustega. Aga kui sul on alumised kõhulihased tugevamad, siis muidugi alusta hoopis ülemise osa treenimisega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sama asi, et kõht kurjam ära ei kao :unsure: kõhulihaseid teen 4 korda päevas 10 minutit aga väike õllekas on ikka peal ..samas kui ajan kõhu pingesse ja katsun lihaseid siis tundub nagu nad oleks täitsa olemas...aga kõht kurja ei kao mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul sama asi, et kõht kurjam ära ei kao :unsure: kõhulihaseid teen 4 korda päevas 10 minutit aga väike õllekas on ikka peal ..samas kui ajan kõhu pingesse ja katsun lihaseid siis tundub nagu nad oleks täitsa olemas...aga kõht kurja ei kao mitte

Sa oled millestki täiesti valesti aru saanud.Ega pekk ei kaogi ära kõhulihaseid tehes.Söömine vaja korda saada.

No ja aeroobne aitab asjale kaasa.

Ja 4xpäevas ...

no tule ikka mõistusele.Kõhulihas on lihas nagu iga teinegi.Ka tema vajab puhkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×