Jump to content
-eq69-

aia

Recommended Posts

Tegin peale trenne täna spagaati st harjutasin seda ja natuke liiga järsult vist,kuna jalg mis eespool siis oli ...käis väike nõks läbi.Põlve taga olev lihas,mitte täpselt põlve taga aga natuke kõrgemal.Kõndida saan.Jalga tõstes või mis iganes on ikka valus küll.Lihast pingutades ka.

Mis kreemi järgi ma lähen homme apteeki?Tean,et kui trenni tahan minna,peaks see olema mingi kreem,mis enne trenni sisse määrida ja selline soojendav effekt sellel peaks olema?

Ei oska määrata,kui tõsine asi on,sest valulävi on alati vägahea olnud aga ebamugav on ta küll...

:):unsure:

Kui ma valesse kohta selle teema panin,siis vabandan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
capsicam just!Selge.tänud =)

capsicam on väga mõnus kreem jah. kord enne ühte sügisest võistlust kreemitasin ka põlved ilusti sisse, et külm ei hakkaks, sain ilusti lõpuni ja nagu ikka pärast sauna. võistluse ajal ma soojendavat effekti nagu ei tundnud, aga pärast saunas küll ja oi kuidas veel. asi lõppes sellega, et lasin kaussi külma vett ja põlvitasin seal sees, et vähegi olla kannataks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oo, ma mäletan seda kreemi hästi

selle eelis oli see, et ta tegi olemise nii ebamugavaks, et valu lihtsalt ei pannud tähele.

meestel oli eriti tore, kui peale kreemitamist keegi urineerima läks, siis oli seal all ka halb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

se capsi on ikka eriti jube...peale seda kui ükskord kasutasin enam ei taha. ega ma siis ei teadnud,et nii jõhker on ja pesin käed liht vee all puhtaks ja kuivatasin rätikusse--ja siis hakkas silm sügelema!!!! :) peale seda ei kasuta enam kunagi. liiga valus laks oli!!! Ja muide tulemust polnud, tegi asja veel hullemaks :unsure:

Muudetud kasutaja Smiler poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Capsicam - õppige kasutama, siis on täitsa hea kraam...

Pannakse hästi vähe peale seda möginat. Lihaserebenite, venituste ja muud sääraste traumade puhul aitab päris hästi. Seda küll, et igasugused sooja vee mängud jäävad peale selle kreemi kasutamist ära, muidu läheb lihtsalt liiga soojaks. :unsure:

Smiler. kui on pakil kirjas, et silma ei tohi sattuda, siis ma küll ei näe mingit põhjust, miks ta ei oleks sul sügelema pidanud hakkama... :)

Oma viga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis ühesõnaga kui vähe panna,saan oma kaks aeroobset homme ära teha :) ja nagu venitusi ei tee lihtsalt sellele jalale?

Üldiselt on nii, et kõike võid ju teha... aga seni ja selliseid asju, mis ei koorma haiget kohta. Kui tunned, et valus on või tõmbab kuskilt seda lihast, siis ära tee. Selle peale võiks ju ise ka tulla :unsure:

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodus ei olnud eile ega täna jah midagi.

Niisiis.Kreemitasin ilusasti ka ennem aeroobset sisse.Ja ei pannud liiga palju seda.Mitte,et ma mingi õrnake oleks,aga see kreem jõudis vist iga mu keha närvilõpmeni st.kõrvetus.Et ma sellepärast kirjutan siia,et kui kellegil peaks sama mure olema,et vigastus ja plaan seda sama asja kasutada siis ma ei soovitaks seda oma vaenlastele ka(keda mul pole :ph34r:),seda enam,kui plaan minna trenni,kus veel enamus ajast naeratada ja rõõmsat nägu teha.

Jõusaalis suured mehed vb peavad vastu sellega...aga mina lahkusin paaniliselt ennem trenni lõppu ja järgmise jätsin üldse ära ja sellest mis duššiall sai ma parem üldse ei räägi.

Et kas keegi midagimuud,mis lihtsalt raviks oskab soovitada,istun parem kodus paar päeva oma jalaga.st aeroobsesse ei lähe. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean veel ühte head varianti!!!

Pane seda kreemi! Mina küll kasutasin deep heatt'i (aga tundub, et see on veel julmem) ja lippa sauna! Ja oi pljaaaa kuis ma pärast vandusin! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kodus ei olnud eile ega täna jah midagi.

Niisiis.Kreemitasin ilusasti ka ennem aeroobset sisse.Ja ei pannud liiga palju seda.Mitte,et ma mingi õrnake oleks,aga see kreem jõudis vist iga mu keha närvilõpmeni st.kõrvetus.Et ma sellepärast kirjutan siia,et kui kellegil peaks sama mure olema,et vigastus ja plaan seda sama asja kasutada siis ma ei soovitaks seda oma vaenlastele ka(keda mul pole :ph34r:),seda enam,kui plaan minna trenni,kus veel enamus ajast naeratada ja rõõmsat nägu teha.

Jõusaalis suured mehed vb peavad vastu sellega...aga mina lahkusin paaniliselt ennem trenni lõppu ja järgmise jätsin üldse ära ja sellest mis duššiall sai ma parem üldse ei räägi.

Et kas keegi midagimuud,mis lihtsalt raviks oskab soovitada,istun parem kodus paar päeva oma jalaga.st aeroobsesse ei lähe. ;)

See ei ole sul mingi kehakreem , et määrid ilusti sisse, kui muidu ei kannata pane hästi väike ja üliõhuke kiht täpselt sinna kuhu vaja , võid lihtsalt tõmmata kreemise sõrmega ühe triibu ja pärast pese käed hoolega puhtaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole sul mingi kehakreem , et määrid ilusti sisse, kui muidu ei kannata pane hästi väike ja üliõhuke kiht täpselt sinna kuhu vaja , võid lihtsalt tõmmata kreemise sõrmega ühe triibu ja pärast pese käed hoolega puhtaks.

parem on panna kätte ühekordsed kindad või kilekott ja sellega määrida, lihtsalt käte pesemine ei päästa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu esimene kord capsiga oli selline: ma tegin samamoodi spagaati aga seda raskemat varianti (kus jalad külgede poole) ja rebestasin NATUKENE mingit lihast mis seal kubemele üsna lähedal, parast õhtul kreemitasin selle koha ikka korralikult sisse ja olin peaaegu kindel, et meheuhkus kreemist puutumata jäi. Aga öösel ärkasin üleni higisena silmad punnis jalad harkkis oi oi oi küll oli valus. parast seda 1a capsit ei kasutanud. Nüüd olen tunduvalt ettevaatlikum, see on üks väga hea kreem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×