Jump to content
Guest aimar102

Surumine

Recommended Posts

Guest aimar102

Tere, mul oleks selline küsimus, võtsin fitness.ee lehelt selle surumise kalkulaatori ja hetkel surun 75 maksimum aga kui ma teen selle tsükli läbi kas siis oskate ligilähedaselt õelda kui palju mul siis maksimum võib tulla?

Aitäh teile kui vastate oskate. Ja 2kki annab see abi olen 168cm pikk ja kaalun 68kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb trennist ja inimesest ning toitumisest.

ise sain nii et kui sügisel läksin trenni ei surund 60gi sis kevadeks oli 100 käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olgem ausad rinnalt maksi surumine ei koti kedagi, mõtle parem kuidas sa trenni teed, mitte maxi surumisele

ma olen käind täpselt aasta ja kui läksin surusin 40 kilo ja nüüd surun 97, 5

Olen täitsa aus ja ütlen, et kotib ikka küll ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olgem ausad rinnalt maksi surumine ei koti kedagi, mõtle parem kuidas sa trenni teed, mitte maxi surumisele

ma olen käind täpselt aasta ja kui läksin surusin 40 kilo ja nüüd surun 97, 5

OT:Eem kui sind see ei huvita miks siis mainid palju sa surud ;) , mind nagu muskulaarkobrastki huvitab see(algne max oli 60kg ja 10kuud hiljem ehk siis praeguseks on max 110kg)

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Mul hakkab vaikselt juba asi arenema:)

Olen suutnud niipalju edasi minna, et suudan juba 65kg ilusti 6korda ja 4 seeriat ära teha.. Kunagi proovima palju maksium ära läheb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehehe... võistlustel suruvad mehed 2-3x rohkem, nii et võistlustest on ikka väga vara rääkida...

tee 5-10 aastat trenni enne ja kogu baasi ja lihast.

Muidugi võistlustel on särgid ja muu jama.

Nagu keegi ütles et särgiga tuleb kang ainult rinnale sikutada ja särk surub ise kangi üles.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

nu seda jah:D aga loota võib alati ;)

ma olen ise peaaegu 2 kuud trenni teinud. alguses läks 55 ülesse kui läksin trenni nyyd suudan juba 80 ülesse lükata:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102
läksin 60ga..aasta saab kohe täis...77.5...ütleme nii et pole isegi ebanormaalne tulemus...ma ei oskagi selle kohta mdiagi öelda

ˇ

hmm selle kohta ei oska midagi õelda, et ml nii kiirelt kilod tulnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

nu niipalju kui ma uurinud olen siis oleneb päris palju kehaehitusest ka jne.

aga 2kki sa ei anna piisavalt koormust rinnale jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ütleme niipalju rinnale koormuse andmisest,et järgmine päev on iga liigutus rinnalihasea valus..niiet käsi ei saa ilma lihasvaluta peaaegu liigutada ;) aga noh..mis ma siin endast räägin..teema oli muu:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustasin 50kg seerjatega ja kuu aja pärast läks 3 x 90kg....kaalu 77kg endal ja pikkust 182cm.

a noh jah.. ma ei alustand päris nullist... 3a tagasi käisin ka jõukaris nii aastake.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olgem ausad rinnalt maksi surumine ei koti kedagi, mõtle parem kuidas sa trenni teed, mitte maxi surumisele

ma olen käind täpselt aasta ja kui läksin surusin 40 kilo ja nüüd surun 97, 5

SIND VB JAH EI KOTI AGA EKS SEE TEISI IKKA HUVITAB,NII ET ÄRA RÄÄGI TEISTE EEST..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hehehe... võistlustel suruvad mehed 2-3x rohkem, nii et võistlustest on ikka väga vara rääkida...

tee 5-10 aastat trenni enne ja kogu baasi ja lihast.

Muidugi võistlustel on särgid ja muu jama.

Nagu keegi ütles et särgiga tuleb kang ainult rinnale sikutada ja särk surub ise kangi üles.

Hakkab pihta jälle tank oma tarkusega. Võin sulle müüa odavalt ühe inzeri särgi, üle 100 kgsele peaks sobima, osta ära ja proovi kas on ikka nii lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SIND VB JAH EI KOTI AGA EKS SEE TEISI IKKA HUVITAB,NII ET ÄRA RÄÄGI TEISTE EEST..

Aga praegu räägid ka sina teiste eest. On väga palju inimesi, keda see tõesti ei huvita palju nad suruvad, ennastki jätab üpsriski külmaks see tulemus, hea teada aga vahet pole.

Üks väike kulturismi vanasõna:

IT'S NOT HOW MUCH YOU LIFT, IT'S HOW MUCH YOU LOOK LIKE YOU LIFT.

To phoe: Tubli latseke, mine räägi emmele kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×