Jump to content
anjushka

klubivahetus

Recommended Posts

Heietan siin mõtteid klubi vahetamisest- olen siiani olnud Planetspordis, kuid seal tõuseb jaanuarist kuuhinnaks 999.-eeki ning selle raha eest saaks juba käia kusagil, kus rohkem võimalusi, kasvõi nt bassein. Mugav oleks käia kas Kristiines või Mustamäel, nii et valikusse jääksid Coral Club, Arctic... Heameelega loeks teie kommentaare, soovitusi, aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heietan siin mõtteid klubi vahetamisest- olen siiani olnud Planetspordis, kuid seal tõuseb jaanuarist kuuhinnaks 999.-eeki ning selle raha eest saaks juba käia kusagil, kus rohkem võimalusi, kasvõi nt bassein. Mugav oleks käia kas Kristiines või Mustamäel, nii et valikusse jääksid Coral Club, Arctic... Heameelega loeks teie kommentaare, soovitusi, aitäh!

kui selle raha eest saad kuskil käia kus rohkem vöimalusi on siis käi seal..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heietan siin mõtteid klubi vahetamisest- olen siiani olnud Planetspordis, kuid seal tõuseb jaanuarist kuuhinnaks 999.-eeki ning selle raha eest saaks juba käia kusagil, kus rohkem võimalusi, kasvõi nt bassein. Mugav oleks käia kas Kristiines või Mustamäel, nii et valikusse jääksid Coral Club, Arctic... Heameelega loeks teie kommentaare, soovitusi, aitäh!

täiza P... kus on Tallinnas hinnad :)

Ma käin Soomes suures spordikeskuses treenimas kus on mega suur ja heade treenimisvõimalustega jõusaal lisaks sellele saab selle sama pileti hinna sees tegeleda muu spordialaga-jooksmine staadionil, mägironimine seinal, poksida-kottitaguda, pallimängud ja lauatennis, hoki jm...

ja kuuhinnaks on enam kui kolm korda odavam kui see sinuklubi-18 euri kuu ja kolm kuud korraga ostes saab veel kõvasti odavamalt. korramaks on 2 euri ja töötud, õpilased, penskarid saavad poole hinnaga ehk siis 9 euri kuu- eestis pole vist kuskil nii odav, kuigi eestis on palgad oma 10 korda madalamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic on kallim kui Planet (st ka üle 999kr). Samas kolisin ise just seepärast Planetist sinna, et seal paremad võimalused: jõusaalis vähem inimesi- ei pea passima masinate taga jne, pluss väga hea ujula (armastan ujuda ja enne seda pidin käima mujal linnas kohta otsimas- aga see ju tüütu ja lisakuluga). Kuuldavasti hakatakse Planetis jõusaali arvelt uut aeroobikasaali ehitama, nii et jõusaalis jääb tulevikus veelgi kitsamaks.

Ise ma Arcticus väga rahul. Hea teenindus, sõbrad-tuttavad kõik seal jne. Ja peale rasket trenni saab alumisel korrusel kohvikus lõõgastuda ning midagi head juua;) Väga super klubi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arctic on kallim kui Planet (st ka üle 999kr). Samas kolisin ise just seepärast Planetist sinna, et seal paremad võimalused: jõusaalis vähem inimesi- ei pea passima masinate taga jne, pluss väga hea ujula (armastan ujuda ja enne seda pidin käima mujal linnas kohta otsimas- aga see ju tüütu ja lisakuluga). Kuuldavasti hakatakse Planetis jõusaali arvelt uut aeroobikasaali ehitama, nii et jõusaalis jääb tulevikus veelgi kitsamaks.

Ise ma Arcticus väga rahul. Hea teenindus, sõbrad-tuttavad kõik seal jne. Ja peale rasket trenni saab alumisel korrusel kohvikus lõõgastuda ning midagi head juua;) Väga super klubi.

nii rikkad siis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

999 eeki kuukaart w??? Kohutav lihtsalt. Ma küll ei suvatseks selle raha eest seal käia. Klubiomanikud muudkui krutivad hinda üles. Hea et endal kodus jõusaal, ei pea sentigi maksma. Kõik lihased saab treenitud. Paar trenašööri veel vaja osta ja keevitada, siis on väga super. Mass muudkui tuleb vaikselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärnus näiteks üsna korralikus kohas 595 kr jõusaali kuukaart + 1 x nädalas ujula. Damn, peaksin uurima kas lihtsalt jõusaali kuukaarti ei saa 500 eest, sest firma poolt iga kuu 500 kr eest teenuseid tasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistlik erinevates klubides käia ja omale sobiv vaadata. Igasugu faktoreid: hind, asukoht, varustus, treenerid, teised treenijad, pakutavad rühmatreeningud, lisavõimalused (toidulisade müük, bassein, solaarium, massazh, toitlustamine samas lähedal...).

Oma silm ja käsi on on ikka kuningad, et asjad üle vaadata ja läbi katsuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heietan siin mõtteid klubi vahetamisest- olen siiani olnud Planetspordis, kuid seal tõuseb jaanuarist kuuhinnaks 999.-eeki ning selle raha eest saaks juba käia kusagil, kus rohkem võimalusi, kasvõi nt bassein. Mugav oleks käia kas Kristiines või Mustamäel, nii et valikusse jääksid Coral Club, Arctic... Heameelega loeks teie kommentaare, soovitusi, aitäh!

Coralis ka kuutasu 1000 eek. Hinna sisse kuulub jõusaal, rühmatreeningud ja täismõõtmetes bassein. Kõiki teenuseid võid kasutada oma vabal valitud ajal ja teha mida tahad. Plussiks on veel võrreldes teiste klubidega hea parkimisvõimalus, lisaks palju vaba ruumi, mullivannid, lahtioleku ajad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täiza P... kus on Tallinnas hinnad :)

Ma käin Soomes suures spordikeskuses treenimas kus on mega suur ja heade treenimisvõimalustega jõusaal lisaks sellele saab selle sama pileti hinna sees tegeleda muu spordialaga-jooksmine staadionil, mägironimine seinal, poksida-kottitaguda, pallimängud ja lauatennis, hoki jm...

ja kuuhinnaks on enam kui kolm korda odavam kui see sinuklubi-18 euri kuu ja kolm kuud korraga ostes saab veel kõvasti odavamalt. korramaks on 2 euri ja töötud, õpilased, penskarid saavad poole hinnaga ehk siis 9 euri kuu- eestis pole vist kuskil nii odav, kuigi eestis on palgad oma 10 korda madalamad.

Huvi pärast küsin, kus klubis sa käid Soomes? Endal siin Espoos veidi kallim kui sinu kirjutatud hind, aga jah, siiski oluliselt odavam kui Tallinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka planetlane, et siis selline hinnatõus. Õnneks saan mina kuni august 2007 vana hinnaga, 799 kuu.

Niikaua, kuni kehtib sul liitumine, niikaua saad vana hinnaga veel. Aga tõesti, ma mõtlen, et kui ma pean peale lep. lõppemist 999 maksma, siis paneb mõtlema küll... Üliõpilase jaoks läheb paljuks. Ma ei saa aru, miks nad õpilastele ja üliõpilastele soodustusi ei ee??? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jõusaalis vähem inimesi- ei pea passima masinate taga jne, pluss väga hea ujula (armastan ujuda ja enne seda pidin käima mujal linnas kohta otsimas- aga see ju tüütu ja lisakuluga).

käisin arcticus vaatamas kui seda alles avati, paistis päris ok olema. Üks tuttav otsis hiljuti saali, kus käima hakata. Käis nii planetis kui ka arcticus ja väitis, et viimases on jõusaal sama suur, kui planeti üks jõusaalituba ja masinadki üksteise otsas. Ja ujulas pidid pidevalt mingid aeroobikad olema ning ujujatele on vaid üks rida jäetud, ka põhi pidi madal olema (rohkem selline naised-saunas-rääkisid teema, aga vaevalt, et lausa laest võetud). Grupitrennide (üle)rahvastatuse kohta ei oska midagi arvata, nendes ei käi. Saun ja duššikas on enam-vähem ja riietusruumid kah. Samas omast arcticu käigust mäletan, et kapid olid mingid imelikud väiksed ja üksteise otsas kuidagi.

Mul üks neist jääb kodu, teine töö lähedale, vahet ei oleks kummas käia, aga kuna saalitrenni teen umbes 2-3 kuud aastas, siis arcticus on see võimatu, planetis rendin mõned kuud lepingut. Ma ei tahaks uskuda, et planetis lepingut pikendades kuu maks tõuseb, aga mine tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tundub tõest,et eriti rõve elu on teil Tallinnas.See,kui jõusaal maksab ca. 1000 kuus,siis peab midagi valesti olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tundub tõest,et eriti rõve elu on teil Tallinnas.See,kui jõusaal maksab ca. 1000 kuus,siis peab midagi valesti olema.

Mis seal valesti peab olema kui klubi ehitus läheb maksma nt. 50 miljonit. Kuidas see raha peaks siis tagasi tulema sinu arust. Arvesta, et lisaks ehituse jaoks võetud laenule on iga kuu ka kommunaalkulud, amortisatsioon, töötajate palgad, lisaks veel igakuised lisainvesteeringud jne. Kliendid näevad ainult oma vaatevinklist asja alati. Kui inimene käib klubis näiteks 5 korda nädalas siis pole nagu see 1000 krooni ära jagada iga päeva peale teab mis suur summa, või mis ? Tuleb 50 krooni kord, mille eest võib klient päev otsa ennast igal pool treenida, käia saunas, pesta jne. Ja üldse elus on kaks asja mille pealt ei tohi kindlasti kokku hoida - need on toit ja sport.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal valesti peab olema kui klubi ehitus läheb maksma nt. 50 miljonit. Kuidas see raha peaks siis tagasi tulema sinu arust. Arvesta, et lisaks ehituse jaoks võetud laenule on iga kuu ka kommunaalkulud, amortisatsioon, töötajate palgad, lisaks veel igakuised lisainvesteeringud jne. Kliendid näevad ainult oma vaatevinklist asja alati. Kui inimene käib klubis näiteks 5 korda nädalas siis pole nagu see 1000 krooni ära jagada iga päeva peale teab mis suur summa, või mis ? Tuleb 50 krooni kord, mille eest võib klient päev otsa ennast igal pool treenida, käia saunas, pesta jne. Ja üldse elus on kaks asja mille pealt ei tohi kindlasti kokku hoida - need on toit ja sport.

no mis sa räägid kuidas siis teistes eesti väikelinnades saalid saavad 200-300 krooni ikuus olla ja ma rääkisin et Soomes kus palgad kordi suuremad on jõusaalid palju odavamad kui eestis! kuda seal siis saab??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mis sa räägid kuidas siis teistes eesti väikelinnades saalid saavad 200-300 krooni ikuus olla ja ma rääkisin et Soomes kus palgad kordi suuremad on jõusaalid palju odavamad kui eestis! kuda seal siis saab??

Klubil ja klubil on ikka vahe ka ma arvan ning teiseks on mõnes väikelinna klubis võib-olla maja juba ammu valmis (puudub laen), seadmed vanad, investeeringud peaaegu puuduvad jne. Soomes on paljud asjad odavamad ja samas ka paljud asjad ka kallimad. Teiseks on spordiklubi ka äriettevõtte, ehk tootma kasumit. Soomes ehk on olemas juba mingi spordiklubide kett, siis saab hindasid ka lisaks sellele alandada. Ja miks peaks hindasid Tallinnas alandama kui klientide puudust ei ole. Turg paneb asjad paika, suuremad klubid jäävad ellu nagu seda on ka nt. marketitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klubil ja klubil on ikka vahe ka ma arvan ning teiseks on mõnes väikelinna klubis võib-olla maja juba ammu valmis (puudub laen), seadmed vanad, investeeringud peaaegu puuduvad jne. Soomes on paljud asjad odavamad ja samas ka paljud asjad ka kallimad. Teiseks on spordiklubi ka äriettevõtte, ehk tootma kasumit. Soomes ehk on olemas juba mingi spordiklubide kett, siis saab hindasid ka lisaks sellele alandada. Ja miks peaks hindasid Tallinnas alandama kui klientide puudust ei ole. Turg paneb asjad paika, suuremad klubid jäävad ellu nagu seda on ka nt. marketitega.

a jaa jaa ma ise jah arvasin et kui mõnes saalis oli 50 euri kk soomes et siis liiga kallis raisk et alla 20 sobib .

ah et nii no ja tuleb siis välja jah et polegi kallis ju tegelt :unsure: andku minna pangu või mitu tonni kuu siis :)

haige riik eesti palgad kymme korda madalamad kui soomes ja siuksed hinnad irw.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haige riik eesti palgad kymme korda madalamad kui soomes ja siuksed hinnad irw.

Soomes maksab bigmac eine ka meie rahas paar sotti, ometi on soomlased kõik rivis. Mille järgi nõudlust on , selle hinda on ju mõtet üleval hoida.

Soomes võib olla ka selline asi, et klubil on tänu odavale hinnale liikmeid 3000, kohal käib aga 300. Meil on hinnad kõrged ja igaüks võtab täie raha eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×