Jump to content
Angel

Aidake..

Recommended Posts

Tere kõigile. Nii et selline probleem, et võtsin kaalus juurde hormoonide tõttu ning ainevahetus oli rikutud. Nüüd läheb kõik vaikselt korda, kuid on ikka mure kaaluga. Olen juba alla võtnud, aeglaselt. Praegu teen 4-5 korda nädalas trenni: siis kindlasti 30-50 min kardio, (praegu pärast 2.5 kuud hakkasin rohkem tegema, mõnikord 50 min) keskmise pulsiga umbes 135-145 ja enne seda töötan kõik lihasgrupid läbi treeneriga koostatud programmi järgi jõusaalis.

Proovin süüa 5 korda päevas ja mulle öeldi, et süsivesikuid pärast kella 3 ei ole soovitatud, ehk siis proovin, kuid see ei tule mitte alati välja. Kas keegi oskab soovitada mingi näidismenüü mulle, minu treener ütles mulle et söö, see on parem kui mingi 1000 kal dieet, aga kaal läheb nii aeglaselt alla. Arvan et on vaja mingi 10-15 kg alla võtta, aga ei tea kuidas toituda. Kas keegi võib mulle mingi näidismenüü koostada, et ma ümber orienteeruksin?!?! Oleksin väga tänulik.

Veel ütlen, et magusaisu eriti palju ei tule, mingeid kooke ja neid süsivesikuid ei söö, ainult 75% shokolaadi ja mitte rohkem kui 20 g päevas. Mõnikord kuivatatud puuvilju, kuid minu treener ütles, et ei soovita neid mulle. Puuviljadest söön õunu ja ploomi - 2tk päevas umbes. Süsivesikutest - tatra- või kaera puder, must leib

Joon aga kindlasti klaasi piima, 17% juustu söön, kui isu tuleb selle peal, keefir mõnikord ka.

Valkudest - kana ilma nahata, kala mõnikord, kohupiim 0% mõnikord.

Rasvadest oliivõli, pähklid mõnikord, juustu :) Noh, juurviljad lemmikud asjad. Mahladest ainult värske porgandimahl - päevas max 500 ml, kui ostan.

No see ongi vist kõik, mida ma siis valesti teen?!?! Mul juba motivatsioon läheb ära, teen kõik nii õigesti vist.

Tänan, et lugesite läbi minu mure... loodan et soovitate midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soovid kaalulangust nii, et kõik oleks tervislik, siis peabki see toimuma aeglaselt. Tekibki küsimus, mis on Sinu jaoks aeglaselt, nagu eelpool mainisid?

Kui soovid, et langetaksid kaalu tervislikul moel ja et tulevikus saavutatud kaal ka püsiks, on vaja, et teaksid toitumise põhialuseid.

Toitumiskava siin foorumis vaevalt et keegi Sulle koostama hakkab. Raha eest on see aga siin leheküljel võimalik. Kui aga pole hetkel võimalik raha selleks kulutada, siis võin lühidalt soovitada seda, et söö regulaarselt, kindlatel kellaaegadel 5, või veelgi parem kui rohkem kordi päevas ja vähe korraga. Kõik, mis on magus, on OK vahetult peale trenni. Enne trenni selliseid toite eii soovita, kuna kiired süsivesikud (magus) kutsub esile intensiivse insuliini erituse, mistöttu võid muutuda trenni jaoks liialt uniseks.

Hommikul söö korralikult nii süsivesikuid (nt kaerahelbeputru), rasvu (oliivõli) ja valku (nt kala). Mida õhtu poole, seda vähem süsivesikuid. Siinjuures pead jälgima aga ka seda, kas on trennipäev, kuna siis võid ja peadki pisut rohkem süsivesikurikast toitu sööma. Rasva- ja valguratsioon, et mitte asja liialt keerulisaeks ajada, olgu läbi päeva igas eines sama: "mängi" vaid süsivesikutekogusega". Rohkem kala liha asemel.

Kogustest, mida ja millal kui palju, on raske öelda. Selleks on vaja Sinu kohta enam andmeid. Kõik oleneb ka Sinu lõppeesmärkidest: kaalulangus, võimalikult maksimaalselt lihasmassi säilitamine vms. Üldjoontes võib aga öelda (eeldades, et tegemist ei ole kulturistiks püüdlejaga), et soovitatav on 1-1,5g valku iga kg kohta Sinu kehakaalus. Rasva umbkaudu samapalju (tasakaalustatult küllastunud ning mono- ja polüküllastumata rasvad). Süsivesikutega reguleerid oma kaalu: tõus või langus. Ja orientiiriks võta, et nädalas võiks kaalulangus olla ca. 0,5kg. Ega kõike ei jõua ära kirjutada ja sellel pole ka suurt mõtet, kuna õigeks toitumiseks pead nii või teisiti ise ka asja kohta uurima-lugema: nii on sul lihtsalt rohkem võimalusi oma eesmärgipäraseks toitumiseks, kuna oskad valida ideaalsele vajadusel ka alternatiivseid võimalusi toiduvalikus. Ja premeeri end mõnikord maiustuste ja tavalisest oluliselt rasvastemaste toitudega. Aga ära sellega taas liiale mine.

Kannatust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksin yhineda juba ylaltoodud soovidega.

Kannatust! :)

Organismi taastumine v6tab aega. V6ta asja rahulikult ja 2ra oma ainevahetust liiga aeglaseks tee. Haigus ja hormoonravi olid juba niigi parajaks katsumuseks.

Toitu eelk6ige h2sti.

Kui pikka aega on hormoonide tarvitamisest m88das?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

prussak..

Naisterahvas ei saa endale tavaliselt magusat lubada, kui ta tahab maha v6tta, ka peale trenni mitte.

Valgu osakaal oli p2evases menyys liiga v2ike. Valik samuti... Juustu v6ib v2lja j2tta.

Kuivatatud puuviljad on liiga magusad... kahjuks. Tahad maha v6tta, j2ta 2ra.

Roheline salat ja juurviljad + kala, liha (veis, kana, kalkun).

Pudruga 2ra yle pinguta. Suhkur on out.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänu kõikidele, kes vastasid. Ausalt öeldes ei olnud mul ainult hormooni pärast, vaid mul oli väga raske anorexia 5 aastat -> võin uhkelt öelda, et olen ennast tagasi sellesse maailma tõmmanud, nüüd olen terve ja täitsa tervislikul toidul tagasi, millest ma võiksin üldse unistada, aga ka kaal ;( , võtsin juurde siis, kui lihtsalt tervislikult sõin ja nüüd ometi lõppetas see kaalu kasvamine (juurde tuli rohkem, kui vaja oli) ja kaua aega ei ole alla võtnud, ei mingid dieedid ega midagi pole aitanud. Nüüd teen kõva trenni koos korralikuga söömisega -> süsivesikud, nagu ma aru sain, on väga head, ka minu ainevahetuse jaoks. Ei tahaks ainult valku ja juurviljad süüa -> see ei ole ju tervislik, peaks ikka kõik 4 gruppi sees olema.

Siis ma õhtul puuvilja ei saa eriti süüa? Prussak teile kusimus:)

AileKuuda - ok siis ikka juust jääb ära ja kuivatud puuviljad ka- Palju puuvilja võib süüa päevas? Ja siis valkudest - kohupiim 0%- kala ja kana, midagi veel valkudest?

Tahaks kaalus alla võtta, lihasmass on olemas, olen hästi sportlik ja armastan sporti, niisiis kui lihasmass väiksemaks jääb, pole üldse hullu.

P.S. hormoonidest votsin paar kuud Jasmine'i ja siis Trioregil või midagi sellist, aga siis aasta tagasi jätsin maha, sest võtsin veelgi kiirem juurde- tuli välja, et neid ei olnudki vaja, kõik tuli ise tagasi :)

Ja veel: suhrkrut ma üldse ei söö, pudru siis veega või pool piimaga ja kindlasti suhkruta ja soolata. Nii meeldib kõige rohkem.

Magusat ka ei söö nagu ütlesin juba, sellega olen juba ammu harjunud, ei tahagi enam. Ainult musta shokolaadi, seda ma ei tahaks ära jätta, eks 20g päevas tuleb ära, kui üldse söön, ei peaks väga hull ju olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks: pole vaja "teietada", "Sina" on OK.

Õhtul pelgalt mitte "ei saa eriti süüa", vaid siis ei tohi puuvilja üldse süüa. Ja Aile Kuuda õpetuse järgi ei tohiks Sa puuvilja üdse ka muul ajal süüa (ka peale trenni mitte), kuna puuviljad on magusad, st sisaldavad suhkruid.

Jah, loomulikult on süsivesikud head, aga nagu iga hea asjaga, on ka nendega nii, et väga palju ei ole enam hea, vaid halb. Ja ka juurviljad sisaldavad süsivesikuid. Pead arvestama sellega, et süsivesik esineb puhtal kujul väga harvadel juhtudel. Ta on toitainete üks komponent.

Ja kui räägid gruppidest, mis toidus esindatud peaksid olema, siis nendeks on valgud, süsivesikud, rasvad, vitamiinid ja mineraalid. Kui sööd mitmekesiselt, siis nad kõik on ka esindatud. Loomulikult on võimalik toidulisana juurde võtta ka vitamiinide-mineraalainete kompleksvitamiinid, aga nendega ei tohiks ka üle pingutada.

Peaksid endale selgeks tegema, milline toiduaine millist toitainet (valgud, rasvad, süsivesikud) sisaldab.

Tundsid huvi just selle vastu, millised on (loomse)vagu allikad? Munavalge, liha (looma-, linnu- ja sea-), kala, piimatooted.

Soovitaks lihastoonust siiski ülal hoida. Vaevalt, et seda liialt on. Möödukas lihas lisab naisele ilu ja võlu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks: pole vaja "teietada", "Sina" on OK.

Õhtul pelgalt mitte "ei saa eriti süüa", vaid siis ei tohi puuvilja üldse süüa. Ja Aile Kuuda õpetuse järgi ei tohiks Sa puuvilja üdse ka muul ajal süüa (ka peale trenni mitte), kuna puuviljad on magusad, st sisaldavad suhkruid.

Jah, loomulikult on süsivesikud head, aga nagu iga hea asjaga, on ka nendega nii, et väga palju ei ole enam hea, vaid halb. Ja ka juurviljad sisaldavad süsivesikuid. Pead arvestama sellega, et süsivesik esineb puhtal kujul väga harvadel juhtudel. Ta on toitainete üks komponent.

Ja kui räägid gruppidest, mis toidus esindatud peaksid olema, siis nendeks on valgud, süsivesikud, rasvad, vitamiinid ja mineraalid. Kui sööd mitmekesiselt, siis nad kõik on ka esindatud. Loomulikult on võimalik toidulisana juurde võtta ka vitamiinide-mineraalainete kompleksvitamiinid, aga nendega ei tohiks ka üle pingutada.

Peaksid endale selgeks tegema, milline toiduaine millist toitainet (valgud, rasvad, süsivesikud) sisaldab.

Tundsid huvi just selle vastu, millised on (loomse)vagu allikad? Munavalge, liha (looma-, linnu- ja sea-), kala, piimatooted.

Soovitaks lihastoonust siiski ülal hoida. Vaevalt, et seda liialt on. Möödukas lihas lisab naisele ilu ja võlu.

Mu treener tegelikult ütles, et vahepalaks peaksin õuna sööma ja ükskõik, kas pärast trenni või mitte, peaasi, et jälgiksin minu 5 korda päevas. Mis ma siis üldse puuvilja ei söö? Noh see ei ole vist väga normaalne või? Ma ju tahaks kunagi täitsa normaalselt süüa ka puuvilja. Õhtul üldse ei tohi süüa puuvilju?!?! Õhtul tähendab mis kell sinu jaoks???

4 gruppidest ma mõtlesin: valgud, kuidained, süsivesikud ja rasvad- viitamiinid ja mineraalid, seda ka muidugi, võtan vitamiinikompleksi.

Ja nagu ütlesin, mul oli juba väga paha kogemus sellise 'mitte süsivesikute söömisega', siis kui olin 12.5 BMI ja sõin ainult rohelisi juurvilju ja munavalgeid, siis muidugi võtsin alla, enam ei taha, ega ei hakka seda jama kordama!!! Ega ma ei ütle, et te kõik soovite seda mulle, kuid ainult ütlesin, et tahan tervislikut alla võtma hakata, ilma mingite rumalate asjade ajaimisega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea, et tähelepanu juhtisid: õuna võid jah süüa. See ka magus ja sisaldab suhkruid, kuid õun on osaliselt kaalulangust stimuleeriv ja sisaldavat aineid, mis takistavad selles sisalduvatel suhkrutel kiiresti imenduda (ei meenu, kust seda lugesin).

Puuvilju mina tegelikult menüüst välja ei jätakski, kuid eelpool soovitati loobuda magusast, järelikult ka enamikest puuviljadest. Mina leian tõesti, et puuviljad on hea looduslike vitamiinide allikas ja seega organismile vajalikud toiduained. Peamine on siiski see, et Sa nende söömisega ei liialdaks (mis on liialdamine, mis mitte - tunnetamise küsimus).

See, mis kell on minu jaoks õhtu, ei olegi tegelikult oluline. Oluline on see, mis kell on õhtu Sinu jaoks, st mis kell Sa enam märkimisväärselt kehalist tegevust ei tee.

Ole sihikindel oma eesmärgi saavutamisel, kuid ära asja väga pingsalt ka võta. Püüa asjast mõnu tunda. See on ka kõige juures oluline. Uuri ja loe ning püüa olla loominguline; vastasel juhul võib tekkida tülpimus ja soov alustatu pooleli jätta. Selge on see, et kunagi avastad taas, et oleks vaja midagi muuta, aga siis oled taas alguses, kus on raske. Tee trenni, söö tervislikult ja puhka korralikult - need on kõige alus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suur aitah sulle, eks ma puuan kannatlik olla :) muidu koik on ju suureparane, ma 5 aastad tegin huulud asjad oma kehaga nii et tal votab akki rohkem kui 1.5 aastad et normi tulla. eks koik saab korda :unsure:

Muudetud kasutaja Angel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivatatud puuvili...on liiga magus. Banaan on yks v2heseid mittekuivatatud puuviljadest, millega v6iks ettevaatlik olla.

Angel, ei teadnud millega oli tegu. Anoreksiast v2ljatulek v6tab t6esti aastaid.

Endal rasket anoreksiat ei ole olnud, kuid uuesti s88mahakkamisega olid probleemid ja mitte ainult aasta, kaks.

Organism talletas iga v6imaliku tema arust yleliigse :)

T2isv22rtuslik toit ja mitmekylgne. S88 iga kolme tunni j2rel.

Positiivsust edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suur Aitah sulle ka et vastasid. eks jah kannatust ja joud oli vaja siin koik 1.5 aastad kuid koige raskem moment oli edasi suua teadmisega et organism sel ajal votab rohkem kui tal tegelikult vaja on. kui nuud see hakkab tagasi all minema ja see on juba hea märk. nii siin aita teile toetuse eest, eks ma proovin natukene rangelt susivesikuid ohtupoole valja votta.

juurviljad koos valkuga sobivad voi? naiteks auratud lillkapsa munavalgudega, meresoolaga ja oliiv oliga?!?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suur Aitah sulle ka et vastasid. eks jah kannatust ja joud oli vaja siin koik 1.5 aastad kuid koige raskem moment oli edasi suua teadmisega et organism sel ajal votab rohkem kui tal tegelikult vaja on. kui nuud see hakkab tagasi all minema ja see on juba hea märk. nii siin aita teile toetuse eest, eks ma proovin natukene rangelt susivesikuid ohtupoole valja votta.

juurviljad koos valkuga sobivad voi? naiteks auratud lillkapsa munavalgudega, meresoolaga ja oliiv oliga?!?!

Siin tavaliselt toitutakse natuke teisiti. Mina s88n oma sysivesikuid eraldi. N2it pasta... armastan t2isteranisust pastatooteid oliivi6liga. Kuid ma ei s88 sinna juurde liha ega kala jne. Kaerahelbepuder, veega.

Juurviljad sobivad h2sti nii pastaga kui ka igatsugu helvestega.

S88 nii mitmekesiselt ja samas nii puhtalt kui v6imalik.

P2hklid! Armastan mandleid. Tume shokolaad...yks hea Eesti shokolaad on Bitter. Kuid, kui ma s88n midagi sellist siis ma ei s88 midagi muud v2hemalt paar tundi.

Joo vett. 1| 3 v6iks toidu juures vesi olla

Kala ja kana jne s88n ma koos sibula, sidruni, greipfruudi, rohelise salati ja oliivi6liga. Piimatooted sobivad

h2sti tomatiga.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan et seda Fred Antsoni "rasvadieeti" ei mainita enam üldse, milles probleem? Päeva esimesel poolel võiks enamuse energiat saada ikkagi rasvadest ja valkudest et töövõime säiliks, õhtul võiks pigem süsivesikuterikast toitu süüa. Puuviljad on siiski suhteliselt hea variant sest fruktoos ei tõsta insuliinitaset nagu teised suhkruliigid. Täpsemalt võib lugeda http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9943

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vaatan et seda Fred Antsoni "rasvadieeti" ei mainita enam üldse, milles probleem? Päeva esimesel poolel võiks enamuse energiat saada ikkagi rasvadest ja valkudest et töövõime säiliks, õhtul võiks pigem süsivesikuterikast toitu süüa. Puuviljad on siiski suhteliselt hea variant sest fruktoos ei tõsta insuliinitaset nagu teised suhkruliigid. Täpsemalt võib lugeda http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9943

Tean. Olen lugenud. V2ga hea artikkel. Toetab h2sti minu arusaamu. Ylaltoodu ei kummuta Fred Antsoni poolt kirjeldatut.

Kes mida tahab v2lja lugeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kaal ikka pikalt ei lange, siis tuleks analüüsida kus on viga tehtud. Naiste puhul on selleks enamasti liiga pikk paus söögikordade vahel ja seejärel ülesöömine. Samuti igasugused varjatud kalorid õhtuti (puuviljad, küpsised, mahlad)

Magusat ka ei söö nagu ütlesin juba, sellega olen juba ammu harjunud, ei tahagi enam. Ainult musta shokolaadi, seda ma ei tahaks ära jätta, eks 20g päevas tuleb ära

???? Siit kumab läbi enesepetmist. Iga päev sokolaadi süüa ja nimetada seda magusa mittesöömiseks?

20 grammi sokolaadi päevas eeldab seda, et sul on suur tahvel kapis, kust sa siis iga päev tükikese murrad. Sellisel juhul peab sul ikka raudne tahtejõud olema... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rambo vend

nah ja ...., ma ju utlesin et 20 g shokolaadi KUI ULDSE SÖÖN -> see tahendab et eks kui naisel tulevad paevad ta sööb shokalaadi, ja tavaliselt moned naised ka terve tahvel.

niiii. kui mul on kodus 75% moru shokolaad KALEVist eks see uks tahvel nädalaga läheb ( siis kui isu on shokolaadi peal on, naised teavad mida see tahendab!!!) - eks 520 kal nadals magusat ei ole nii palju kui see uldse juhtub voi ma ma olen siis taitsa vale??!?!

teine asi ma juba ka utlesin ennem et mul oli anorexia, need kes teavad mida see on, ja kui raske sellest välja tulla on, saavad aru, et juhtub nii et sööd 500-800 kal ja votad juurde. ma olin eks mis puutub puuviljad olen ka juba öölnud et söön ainult 2 korda paevas vahepalkaks, mahlad ei joo uldse- ainult varkse pressitud porgandi mahl kui ostan siis 500 ml paevas ja kupsissed noh seda teie ise tsiteerisite.....

ja ma ei öölnud et ma uldse ei votta alla, ma votan kuid vaga aeglaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli oled Angel. Jätka samas vaimus.

Ma arvan, et see väike tükike shokolaadi ei ole miskit hullu. Palju hullem on kui mingid äärmuslikud isud peal käivad. Ise maiustan ka mõnikord päeva esimesel poolel ning kaalulangust ei ole see küll takistanud, sest üldine toitumine on paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära muretse Angel, anorexia nervosast paranemine ongi väga raske ja pikk protsess ning tundub, et oled õigel teel. Abiks oleks see, kui kirjutaksid täpsemalt enda pikkuse kaalu ja vanuse ja trennigraafiku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänan Sirkku, eks ma ise ka sellest motlesin et olen kull nainud kui naised mingi range dieeti pidavad ja uks paev söövad koik magusaid asju mis naevad. ma tahaks votta niimoodi all et ma voiksin suua nagu tavaline inimene ja mitte juurviljad ja valgu koik mu elu.

IRX sulle ka tanu :) eks see votab aega, ma olen tegelikult juba taitsa tervis ( hormoonid, juuksed, nahk, kuuned, koik mis naitab et naine tervis on). juba on 1.5 aastad mööda läinud, kui ainuke mure on praegu kaal.

ma ei saa tapselt öölda mu kaal, ei kaalu ennast lihtsalt, naed et olen alla votnud, puksid ka naitavad. parameetrid mul on 106 82 108, eks mini 10-15 kilo tuleb maha votta, ma eriti ei muretse sest olen nagu utlesin hasti sportiivne ja midagi kuskil ei tule valja, mingi rasva rollid. eks muidugi on rohkem kui vaja, ka kohu peal AGA mul kunagi ei olnud peenikest talje, selline mul keha struuktuur on, kuid vaga proportsionaalne :D .

lihtsalt aastaga organims on juurde votnud hasti palju, ja ei ole mingi ule söönud, kasin ka dietoloogi juurde ja sel ajal soin 1200 kal ja ikkagi votsin juurde kilo nadals, vot selline meil orgaznim on, ise teab mis tal vaja on. nuud tahan rahulikult ja tervislikult maha votta, muidugi kerge on mitte suua ja alla votta 5 kilo nadalas kuid see ei ole mul enam vaja ja super peenike ei taha ka olla, tahan lihtsalt norm kaaluga olla. minu jaoks see oleks 65 -70 -> olen 1.70 m ja raske kondiga.

mis puutub treeningu kavat , utlesin juba ennem , vaata mis ma seal ennem kirjutasin - 4-5 korda nadalas keskmise pulsiga juba 2-5 kuud olen selle porgrammiga ja resultatid on :unsure:

ah vanus - olen 23 aastad vana

Muudetud kasutaja Angel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rambo vend

nah ja ...., ma ju utlesin et 20 g shokolaadi KUI ULDSE SÖÖN -> see tahendab et eks kui naisel tulevad paevad ta sööb shokalaadi, ja tavaliselt moned naised ka terve tahvel.

niiii. kui mul on kodus 75% moru shokolaad KALEVist eks see uks tahvel nädalaga läheb ( siis kui isu on shokolaadi peal on, naised teavad mida see tahendab!!!) - eks 520 kal nadals magusat ei ole nii palju kui see uldse juhtub voi ma ma olen siis taitsa vale??!?!

teine asi ma juba ka utlesin ennem et mul oli anorexia, need kes teavad mida see on, ja kui raske sellest välja tulla on, saavad aru, et juhtub nii et sööd 500-800 kal ja votad juurde. ma olin eks mis puutub puuviljad olen ka juba öölnud et söön ainult 2 korda paevas vahepalkaks, mahlad ei joo uldse- ainult varkse pressitud porgandi mahl kui ostan siis 500 ml paevas ja kupsissed noh seda teie ise tsiteerisite.....

ja ma ei öölnud et ma uldse ei votta alla, ma votan kuid vaga aeglaselt.

Olen lugenud, et naistel on šhokolaadi söömine füsioloogiliselt tugevalt soovitatav (sellest annab tunnistust ka Sinu poolt mainitud vältimatu tung mõnikord šhokolaadi süüa).

PS! Šhokolaad pidavat seksuaalsusele (eriti naiste puhul) stimuleerivalt mõjuma.

Kui sööd päevas 500-800 kcal, siis jääb see ka Sinul suure tõenäosusega baasainevahetuseks vajalikust energiahulgast madalamale. Ja kui veel arvestada kehalist tegevust, mis päeva jooksul treeningul ja muude asjatoimetuste käigus sooritad, siis sellise sissesöödava energiahulgaga kaalutõusu ei toimu (välja arvatud juhul, kui keha vett kinni hoiab).

Mul on paar tuttavat, kes aastaid tagasi samuti anorexia küüsis olnud ja sellest edukalt välja tulnud. Ole tugev ja tea, et kõik lõpeb hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanan Prussak. ja eks must shokolaad ongi kasulik kui seda natukene suua.

500-800 kal, egama nii vahe nuud kull ei söö, siis kui hakkasin korrikult 5 korda paevas suua, ja susivesikuid jatsin ohtul ara koos jousaaliga hakkas kaal langema. anorexiaga soin loppu mingi 300-500 kal, ja paar asstad tavaline oli minu jaoks 300-700 kal, sellega vel tegin kas 12 km paevas kondimist voi siis rattaga soitsin 20 km. muidugi nuud votab rohkem kui uks aasta et ainevahetus tagasi tuua, sellest oli i probleem kui hakkasin tavaliselt sööma tuli vaga kiiresti kaal peale. hea et hakkas juba langetama :)

utlen koikidele veel uks kord enam anorexiat mul ei ole, juba 1.5 aasta ei ole. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×